Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Каква отговорност да насят бе хора нали и те са си сложили тая ваксина? Сами ли ще се затриваме всички? Логиката е много проста вече над 50% от земята е ваксинирана 50 скапани процента и вероятно ще станат над 80-90% какво умиране ви гони?

След 2 години може да не умрем а изведнъж да станем зомбита и да ви изядем?

Никаква агитация не правя!!! Просто се ядосвам на конспиративните теории и глупостите! Има световна пандемия и борба с нея! Ковида му се види края на запад вече гонят нужния % ваксинирани и се връщат към нормалното!

А се правим на цигани, то тая ваксина хапе бе бате... ще ми изяде крака :) цитат от манго пред западни медии...
Човек, целия пост лъха на тотална неинформираност и е пълен с ала бала. Дали избирам да не пия антиобиотик или да не си поставя ваксина е едно и също.
След като си защититен ти и семейството ти за какъв чеп се занимваш с нас малоумните?
 
И по-добре да са безопасни тия отвари, че както казвах и преди, не ми се живее в свят в който хората наоколо да мрат като мухи.

И докато се опитвате да разсъждавате за това дали отварите били безопасни или не, активно пренебрегвате другите въпроси - за свободата, за незибраните владетели, за правата на хората, за пропагандата, за Клаус, Фаучи, Били и приятели, за глобалистки идеали, за климата дори, и за ред други неща дето се появиха заедно с появата на китайския вирОс.

Вирус, Случаи, Ваксина, Вирус, Случаи, Ваксина, Вирус, Случаи, Ваксина - само този непрекъснат цикъл ви е в главите, и после ние сме били простите за дето имаме смелостта да погледнем и отвъд.
Аз пак ти казвам едно и също. Не разбирам от медицина и от много други работи. Както виждаш съм много несигурен човек. Всички познати ме знаят като несигурен човек. Кажа ли, че съм сигурен за нещо, то значи съм наистина много сигурен.
Ти си поробен от самото си раждане. Ще бъдеш и по-голям роб, ако те искат. Просто приеми, че си почти безсилен. Казвам безсилен, защото имаш избор като например да умреш. Докато си на този свят си управляван. Дори да протестират 90% от хората и да отпаднат ваксини и мерки, то по друг начин ще го направят да те заробят. Не знам как не го разбирате това.
Затова спрете да си мислите, че имате избор или че влияете по някакъв начин и едва ли не да сме борци за свобода като не си слагате ваксината и не спазвате мерки.. Това не те прави по-малко роб дори с 1% Нали, ако искат да намалят населението с ваксини или стерилитет и никой не се ваксинира и протестира ще пуснат истински вирус смъртоносен, така че за 1 година са умрат 3-4 милиарда човека и плана пак е изпълнен. Ако искат и да те контролират и да седиш във вас да нямаш право да излизаш пак могат да го направят. Започни да се интересуваш от такива неща, чети наистина хубава информация и ще видиш, че съм бил прав.
 
Каква отговорност да насят бе хора нали и те са си сложили тая ваксина? Сами ли ще се затриваме всички? Логиката е много проста вече над 50% от земята е ваксинирана 50 скапани процента и вероятно ще станат над 80-90% какво умиране ви гони?

След 2 години може да не умрем а изведнъж да станем зомбита и да ви изядем?

Никаква агитация не правя!!! Просто се ядосвам на конспиративните теории и глупостите! Има световна пандемия и борба с нея! Ковида му се види края на запад вече гонят нужния % ваксинирани и се връщат към нормалното!

А се правим на цигани, то тая ваксина хапе бе бате... ще ми изяде крака :) цитат от манго пред западни медии...
Отново малка поправка. Не казвам, че смисъла на това, което си казал се променя, но все пак..
34% са ваксинираните в световен мащаб
 
Просто приеми, че си почти безсилен.
Твърде пасивно гледаш на живота. Трябва да смениш пастата за зъби с такава без флуорид :)

Човечеството като цяло върви в правилна посока, но постоянно хваща странични неправилни пътеки. Сега тази странична пътека е по-дълга и объркваща, но все ще си намерим правия път отново.
 
Твърде пасивно гледаш на живота. Трябва да смениш пастата за зъби с такава без флуорид :)

Човечеството като цяло върви в правилна посока, но постоянно хваща странични неправилни пътеки. Сега тази странична пътека е по-дълга и объркваща, но все ще си намерим правия път отново.
Само така си мислиш ти. Представи си, че имат план какъвто и да е той - намаляне на населението, контрол, чипиране или друго те ще го постигнат 100%. Абсолютно съм убеден, че са 100%, не 99.99%. Може да се забавят нещата с 1-2-3-5 години, но плана ще бъде изпълнен.
Като говориш за пътища ще ти го обясня така имаш 10 пресечки и 10-те водят до една и съща врата. Колкото и да спорим коя посока е правилна ние и как едните ще отидат там, а другите там, те само стоят и ни се смеят, защото знаят, че всички пресечки водят до една и съща врата.
 
Само така си мислиш ти. Представи си, че имат план какъвто и да е той - намаляне на населението, контрол, чипиране или друго те ще го постигнат 100%. Абсолютно съм убеден, че са 100%, не 99.99%. Може да се забавят нещата с 1-2-3-5 години, но плана ще бъде изпълнен.
Като говориш за пътища ще ти го обясня така имаш 10 пресечки и 10-те водят до една и съща врата. Колкото и да спорим коя посока е правилна ние и как едните ще отидат там, а другите там, те само стоят и ни се смеят, защото знаят, че всички пресечки водят до една и съща врата.
Вероятно си прав, ама защо да се лишаваме и от себеуважение, като бързо им изпълним безумните директиви? То е ясно, че в борбата ние ще се озорим повече от тях, но пък ще ни остане удовлетворението, че сме били хора с достойнство, а не плахи овчици.
 
Пак да попитаме - ти като си вакснат и Ковидо не може да те бутне, какво те боли фара дали другите са вакснати?
Изказвам си мнението? Ти като пишеш в тая тема караш хората да не се ваксинират ли?

И според теб за какво е тая борба? Всички се надпреварват да обяснят на по неуките, че ваксината е ОК и няма дерт с нея! От днес и youtube почват с бановете на тези, който всяват паника за ваксините, фейсбук и другите социялки също почват бановете? Според теб за какво е това нещо а?
Конспирация да те чипират? Да те убият? Да те направят зомби? Да излъчваш интернет?
 
Къв подбор, бате? Те са еднояйчни близнаци - всичките. Работим с наличния материал...

И в политиката забелезах че тъй правиш - аха закономерно да си приключи и ти посръчкваш да не спира...

Разбери че мъжите обикновено търсят бърза развръзка. И дори да не я търсят, ако се случи спонтанно и преждевременно, охотно я приветстват!

... Обаче ти си няква ненаситна и не та не - и дума да не става за край.
 
Само така си мислиш ти. Представи си, че имат план какъвто и да е той - намаляне на населението, контрол, чипиране или друго те ще го постигнат 100%. Абсолютно съм убеден, че са 100%, не 99.99%. Може да се забавят нещата с 1-2-3-5 години, но плана ще бъде изпълнен.
Като говориш за пътища ще ти го обясня така имаш 10 пресечки и 10-те водят до една и съща врата. Колкото и да спорим коя посока е правилна ние и как едните ще отидат там, а другите там, те само стоят и ни се смеят, защото знаят, че всички пресечки водят до една и съща врата.
Ако всички на 100% винаги стигаха до една и съща врата, нямаше да има сега например евреи, защото щяха всички да бъдат изтребени в лагерите. Само защото някой психопат с твърде много власт (или група от такива) е решил да си играе с човечеството по определен начин, не значи че ще му се получи. При наличието на информация шансовете такова нещо да се случи намаляват драстично. Затова сегашните лидери са много по-страхливи от някогашните диктатори, защото има много хора, които ги гледат под лупа. Аз съм много убеден, че Интернет е спасил и спасява човечеството от много проблеми. Те затова и се мъчат да завладяват медиите и да цензурират къде каквото може, за да могат да си играят игричките по-лесно, но в крайна сметка няма как да им се получи... никога не се получава. Когато забраниш нещо в нета, винаги се намира нов начин за разпространение. Освен това хората по света поумняват с времето от психологична гледна точка. Някога са учили само как да вършат работа в някоя фабрика, сега много повече хора знаят психологическите трикове, с които властта от доста време манипулира хората. То е манипулация, манипулация... докато човек спре да се поддава.
 
Аз пак ти казвам едно и също. Не разбирам от медицина и от много други работи. Както виждаш съм много несигурен човек. Всички познати ме знаят като несигурен човек. Кажа ли, че съм сигурен за нещо, то значи съм наистина много сигурен.
Ти си поробен от самото си раждане. Ще бъдеш и по-голям роб, ако те искат. Просто приеми, че си почти безсилен. Казвам безсилен, защото имаш избор като например да умреш. Докато си на този свят си управляван.

Тия работи никога не си ги признавай - нито онлайн, нито пред себе си.
 
Вероятно си прав, ама защо да се лишаваме и от себеуважение, като бързо им изпълним безумните директиви? То е ясно, че в борбата ние ще се озорим повече от тях, но пък ще ни остане удовлетворението, че сме били хора с достойнство, а не плахи овчици.
Всъщност не е прав ама хич. По-голема тъпотия скоро не бях чувал. Ако всички хора бъдат послушни, няма да има иновации, ще мине един период и край с хората по един или друг начин. Всеки, който е направил нещо, все е бил против системата. От Магелан още.
 
Всъщност не е прав ама хич. По-голема тъпотия скоро не бях чувал. Ако всички хора бъдат послушни, няма да има иновации, ще мине един период и край с хората по един или друг начин. Всеки, който е направил нещо, все е бил против системата. От Магелан още.

Като говорим за исторически фигури, той и Нед Старк беше против системата ама...
 
Тая тема е безполезна вече, надвиквате се 5-6 човека, вземете си стая и да се приключва
 
надвиквате се 5-6 човека
Пречим ти да спиш? Нощна смяна ли си? Извинявай, ще гледаме да сме по-тихи.

И в политиката забелезах че тъй правиш - аха закономерно да си приключи и ти посръчкваш да не спира...

Разбери че мъжите обикновено търсят бърза развръзка. И дори да не я търсят, ако се случи спонтанно и преждевременно, охотно я приветстват!

... Обаче ти си няква ненаситна и не та не - и дума да не става за край.

Обмислял ли си да станеш лайф коуч? Добре ти се получават.

Аз все се успокоявах, че като нямам деца, няма да има кой да ми казва "оф, мамо!", ама то все ще се намери кой.. Благодарна съм. :)
 
Ето една новина на която трябва да й се направи анти-вакс-факт-чек, но от нея ще извадя сега един цитат дето няма общо с числата:


COVID глупаци

Значителен брой от случаите, прикрепени към ЕКМО апаратите, са неваксинирани млади хора, което предизвика критики и гняв сред медицинския персонал - някои от тях нарекоха пациентите си "COVID глупаци", пише “Хаарец”.
Кой би искал да е пациент на такъв вид медицински персонал, който толкова лесно се настройва срещу собствените си пациенти? Тедка, ти?

Това е както когато влезеш в някоя сграда дето чистачката точно е намокрила пода с парцала и да вземе да ти се развика да не стъпваш на измитото. Не разбира, че ако няма кой да стъпва на измитото, тя ще трябва да си търси нова работа.

Не че сравнявам манталитета на част от медицинския персонал с този на някои прости чистачки... но го правя, извинение нямам :)
 
"COVID глупаци" със същата сила може да има и съвсем друг смисъл - когато лекаря ти е ядосан, че е можело да не ти се налага да минаваш през това, със съпътсващите последствия, ако си бил ваксиниран, но си избрал да не го правиш. Не всички са мързеливи и не всички са ядосани, че им се налага да работят, както го тълкуваш ти. Макар, че всички сме виждали и такива, де.
 
"COVID глупаци" със същата сила може да има и съвсем друг смисъл - когато лекаря ти е ядосан, че е можело да не ти се налага да минаваш през това, със съпътсващите последствия, ако си бил ваксиниран, но си избрал да не го правиш. Не всички са мързеливи и не всички са ядосани, че им се налага да работят, както го тълкуваш ти. Макар, че всички сме виждали и такива, де.
Има достатъчно мнения на пациенти от Ковид. Такова е държанието. Казвали им "ти да мълчиш" или викаш и никой не ти обръща внимание и после ти казват ти сам си си виновен.
Само, че аз ако съм на работа и съм например адвокат и някой дойде при мен почвам да му решавам проблема, а не да му кажа ти сам си се докарал до тук. Или му решавам проблема или му отказвам или си търся друга работа. Или да съм пожарникар и да стане пожар и да кажа няма да ти гася огъня ти сам си се докарал до тука с тая неизрядна печка или нещо друго - изрядна-неизрядна влизам и гася аз съм пожарникар.
 
"COVID глупаци" със същата сила може да има и съвсем друг смисъл - когато лекаря ти е ядосан, че е можело да не ти се налага да минаваш през това, със съпътсващите последствия, ако си бил ваксиниран, но си избрал да не го правиш.
Аз точно с това имам проблем. Ядосаните лелки дето викаш, тях си ги е имало и преди, и ще ги има. Но освен тях ако има такива дето са ядосани на хората за дето са направили своя избор за отварите, това вече е извънредно. И неправилно, защото това може да изкриви действията на тези доктори в лоша посока за пациента. Ако е леля Дорче от съседния вход... все тая, нека си лае. Но медицинския персонал трябва да са възможно по-големи професионалисти и с независимо мнение за начина по който даден пациент се е озовал в ръцете им. Работата им е да когато има нещо болно, да го лекуват, и то с желание. Ако нямат желание да лекуват пациентите си, тогава е най-добре да си намерят друга работа.
 

Горе