Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Бъркаш графиките, тва е като да бРОиш джадаите в Star Trek

Иначе по темата с преболедувалите, от миналата година на стряскат с "много повече заразени" от официално регнатите.


Ако вземем 4 пъти повече... калкулатора казва 50% от тия 75% неВакснати са минали..

пп. Линкът дето пише, че е недостъпен си бачка.. към БТВто е.
 
Последно редактирано:
Нанди няма шанс да се откаже от тема ако има с кой да си подава ниски топки нон-стоп.
Редактирах си последния коментар.
Аз се включих в темата не да си губя времето с Нанди, а само да кажа че не отива на форума да привлича НОВИ потребители-конспиратори (@borkoborko39 и други)
 
Редактирах си последния коментар.
Аз се включих в темата не да си губя времето с Нанди, а само да кажа че не отива на форума да привлича НОВИ потребители-конспиратори (@borkoborko39 и други)

Каза го, айде сега освободи темата от истериите си!
 
Логика тип "малоумната Нанди".

Виж файлът 22248
Е на теб кое не ти е ясно?!? До сега при вкасинация се подписваш за да си информиран, че никой няма да носи отговорност. След премахването на това ви се казва директно: Лапайте грездея и си трайте
 
За последните 24 часа са починали
на 18 с диабет
на 22 без заболявания
на 30 без заболявания
на 40 без заболявания
Така че все още това, че някой тука или техен познат са го изкарали леко не означава нищо
 
на 18 с диабет
на 22 без заболявания
на 30 без заболявания
на 40 без заболявания
От катастрофа, семеен скандал, неизправна бутилка с газ, фалшив алкохол, от ковид или с ковид положителен тест ( разликата е много важна )?
 
И като се заключи какво ще стане по-различно?
Няма да се регистрират хора като @borkoborko39 и няма да им дава такъв (конспираторски) терен за изява. Малко ли е?
 
Аз предлагам да го оставим този да си плямпа докато спре. Като не харесва темата, негова си работа. Все ще си намери по-интересно занимание.
 
Някой следи ли ваксината на NovaVax?
Първият им трейл е от Май 2020, приключиха 3-тия и чакат одобрение.
 
Някой следи ли ваксината на NovaVax?
Първият им трейл е от Май 2020, приключиха 3-тия и чакат одобрение.
Всички я чакат, но като дойде никой няма да я ползва. Както казваха всички защо няма лекарства, а измислиха ваксинаа аааа ааа ? Всичко е нагласено не иСмизлиха едни лекарства. Като направиха лекарство - айдее поредната отрова, аз няма да го пия не го искам искате да убиете хората ли не спряхте какви са тези неща и какви са тези хапчета аа ?
Да ти опиша българското мислене.
Искаме млади и нови хора в парламента не искаме Боко. Печелят ПП - нови, млади - аа кви са тия бе малее ей сега ни съсипаха.
После казват, ама ние вярваме по принцип ама само в тия ваксини нещо не им вярваме. Е да ама не .. не вярват на нищо по-голямата част от българите. Вярват на 2+2 или когато сам си сварил ракията. Е хубаво наистина, ама нещата не стават така имам много неясни неща не може всичко да е точно, сигурно и лесно като 2+2 или не може всички да го пипнеш, усетиш и да го направиш сам, за да си сигурен.
Коментар след изборите като спечелиха ПП - айде сега чакам утре да ми стане заплатата 1000 евро. Ама чакай малко бе дори да са честни хората и да искат да оправят нещата, то да не става ей така айде от днес данъците с 50% надолу, заплатите 1000 евро минималната и т.н е то хубаво ама от къде пари ?
 
Последно редактирано:
Всички я чакат, но като дойде никой няма да я ползва. Както казваха всички защо няма лекарства, а измислиха ваксинаа аааа ааа ? Всичко е нагласено не иСмизлиха едни лекарства. Като направиха лекарство - айдее поредната отрова, аз няма да го пия не го искам искате да убиете хората ли не спряхте какви са тези неща и какви са тези хапчета аа ?
И кво, ставащ и с кафето по едно хапче всеки ден? Баси якото. Не се безпокой, сигурно си още млад, след време ще са ти толкова, че дори няма да знаеш кое хапче за какво е. Ще си взимаш едното за памет, за да се сетиш другото за какво беше. Изчакай, не бързай с тези неща още, ще си му дойде времето по натурален начин.
 
И кво, ставащ и с кафето по едно хапче всеки ден? Баси якото. Не се безпокой, сигурно си още млад, след време ще са ти толкова, че дори няма да знаеш кое хапче за какво е. Ще си взимаш едното за памет, за да се сетиш другото за какво беше. Изчакай, не бързай с тези неща още, ще си му дойде времето по натурален начин.
Не, като се разболееш го пиеш, а не всеки ден.. както е при други грипове.
Ясно е, че след време всичко ще е изкуствено. Вече започнаха да правят пържоли от 3д принтер.
Храната, ако си гледал от преди 50г до сега колко е изгубила витамините си и след време ще е по-добре да ядеш 3д храна отколкото истинска без витамини + препарат
 
Не, като се разболееш го пиеш, а не всеки ден.. както е при други грипове.
Ясно е, че след време всичко ще е изкуствено. Вече започнаха да правят пържоли от 3д принтер.
Храната, ако си гледал от преди 50г до сега колко е изгубила витамините си и след време ще е по-добре да ядеш 3д храна отколкото истинска без витамини + препарат

Ами помисли защо за 50 години храната е изгубила витамините си, а преди това хиляди години не ги е губила..
Да се чуди човек как са я карали без 3д принтирани пържоли.

В предните постове казваш по-добре ваксината, те така или иначе ако са решили ще ни принудят да я сложим.
Сега с нетърпение чакаш 3д пържолите, че да хапнеш пълноценна храна.

После очаквам да напишеш как ще се храним вкусно само в Мета, докато стоим на системи и ни вливат каквото преценят. Но това ще е добре за нас. Пък и да не е добре какво толкова, те така или иначе ако искат ще го направят :)
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:

Горе