Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: OSH
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Ами, ако и когато се наложи и видиш зор, и си съчетаем времевите рамки, мога да ударя една ръка. (И без лютеница и кашкавал;) )

С дребното предпочитание: ако си шофьор и ме вземеш от под тепетата. Иначе рейсовете дотам нямам идея как са-що са.

Ако нещо яко не се бъркам, и там, където си, е много далеч от мен?

PS: На живо не съм такъв досаден психопат, даже напротив.:)
Под тепетата ми е на 37км от там. Ще те имам предвид ;) . Зоната обаче е зелен сертификат фри.
 
Ами помисли защо за 50 години храната е изгубила витамините си, а преди това хиляди години не ги е губила..
Да се чуди човек как са я карали без 3д принтирани пържоли.

В предните постове казваш по-добре ваксината, те така или иначе ако са решили ще ни принудят да я сложим.
Сега с нетърпение чакаш 3д пържолите, че да хапнеш пълноценна храна.

После очаквам да напишеш как ще се храним вкусно само в Мета, докато стоим на системи и ни вливат каквото преценят. Но това ще е добре за нас. Пък и да не е добре какво толкова, те така или иначе ако искат ще го направят :)
Нямаш голям избор. Сигурно не пазариш от кауфланд, била, цба или от вносните стоки и т.н ?
То и аз не искам да ям 3д принтери да ям храна без витамини ама не става
 
Не, като се разболееш го пиеш, а не всеки ден.. както е при други грипове.
Ясно е, че след време всичко ще е изкуствено. Вече започнаха да правят пържоли от 3д принтер.
Храната, ако си гледал от преди 50г до сега колко е изгубила витамините си и след време ще е по-добре да ядеш 3д храна отколкото истинска без витамини + препарат
То нали голямото драпането беше да има превенция. Защото някои не го изкарват много леко.
 
Направи ли елементарните сметки?
"Ние вярваме в науката" клишето, с което мишоците се оправдават за сляпото си доверие в един експериментален медикамент, при чието лансиране бяха отречени всички научни достижения до момента. Какво знаем със сигурност за химичните субстанции, които погрешно биват наричани "ваксини", понеже се вкарват в тялото посредством инжекции:

1. Ниска начална ефективност с много бърз последващ спад на полезно действие в рамките на 2-3 месеца;
2. Доказана опасност, въпреки умишленото прикриване на данните за летални случаи и трайни увреждания. А още не сме видели дългосрочните последици, особено след увеличаване на количеството субстанция в тялото чрез 3-ти и 50-ти бустерни дози.

В резюме: Вредата от експерименталните субстанции, наричани погрешно "ваксини", надвишава в пъти ползата от тях. Допреди две години при такъв резултат използването на препарата биваше прекратявано.

Допреди две години такъв препарат нямаше да се пусне за масово използване, преди да са минали 5-годишните клинични изпитания върху доброволци.

 
  • Like
Реакции: ROA
@nandibandi остави го сам да си пише. Не го ли виждаш, че целта му е да фляне с бутонките и му се получава. Аз бях тръгнал да оборвам неговите глупости, ама се отказах. Не си струва да си губиш от живота за субект 321 ;)
 
@nandibandi остави го сам да си пише. Не го ли виждаш, че целта му е да фляне с бутонките и му се получава. Аз бях тръгнал да оборвам неговите глупости, ама се отказах. Не си струва да си губиш от живота за субект 321 ;)
Христонка, през времето на престоя си в тоя форум съм научила, че такива трябва да ги завираш на кучето в гъза, за да си знаят мястото. Опитвала съм с игнор, но това ги кара да си мислят, че съм слаба и беззащитна, което ги стимулира да атакуват още по-остро. Това са мишоци, които се страхуват от конфронтация и затова нахлуват с обиди именно към мен. От толкова участници в темата, които споделят същото мнение като моето, те се засилват към жената, щото си мислят, че ще е по-лесно. Е, не е... :)

Не, приятелю. Такива ги слагаш на място с добра хранилка, за да им избиеш илюзията за лесна жертва от кухите арогантни кратуни.

Освен това, забавно е да запсуваш такъв нещастник. Тонизиращо е някак. ;)
 
Христонка, през времето на престоя си в тоя форум съм научила, че такива трябва да ги завираш на кучето в гъза, за да си знаят мястото. Опитвала съм с игнор, но това ги кара да си мислят, че съм слаба и беззащитна, което ги стимулира да атакуват още по-остро. Това са мишоци, които се страхуват от конфронтация и затова нахлуват с обиди именно към мен. От толкова участници в темата, които споделят същото мнение като моето, те се засилват към жената, щото си мислят, че ще е по-лесно. Е, не е... :)

Не, приятелю. Такива ги слагаш на място с добра хранилка, за да им избиеш илюзията за лесна жертва от кухите арогантни кратуни.

Освен това, забавно е да запсуваш такъв нещастник. Тонизиращо е някак. ;)
Аз пък много обичам да ми говориш мръсно, сипването на обиди е само част от това блаженство. :)
 
Аз пък много обичам да ми говориш мръсно, сипването на обиди е само част от това блаженство. :)
Е, то си личи, че си склонен да бъдеш "submissive" в доминантно-подчинените ролеви игри. Иначе щеше да се дърпаш на принудителното ти включване в опасен медицински експеримент.

За ваша радост, аз съм винаги готова да вляза в ролята на "строга господарка". :)
 
Христонка, през времето на престоя си в тоя форум съм научила, че такива трябва да ги завираш на кучето в гъза, за да си знаят мястото. Опитвала съм с игнор, но това ги кара да си мислят, че съм слаба и беззащитна, което ги стимулира да атакуват още по-остро. Това са мишоци, които се страхуват от конфронтация и затова нахлуват с обиди именно към мен. От толкова участници в темата, които споделят същото мнение като моето, те се засилват към жената, щото си мислят, че ще е по-лесно. Е, не е... :)

Не, приятелю. Такива ги слагаш на място с добра хранилка, за да им избиеш илюзията за лесна жертва от кухите арогантни кратуни.

Освен това, забавно е да запсуваш такъв нещастник. Тонизиращо е някак. ;)
Не знам дали си "жена" или мъж, но определено не всеки успява да нацели правилното :(

Ти си най-кресливата, инатливо глупава, и активна в тази тема. Затова оставаш с грешното впечатление, че някой ти обръща специално внимание. Повярвай, въобще не е така :)
Сега цитирала 1chas.bg. Честно казано не очаквах да си толкова проста. Наистина ли не разбираш коя е таргет групата на този сайт?
 
Сега цитирала 1chas.bg. Честно казано не очаквах да си толкова проста. Наистина ли не разбираш коя е таргет групата на този сайт?
Ми като не те кефи 1chas, ето ти fakti, pik, bulnews



 
Сега цитирала 1chas.bg. Честно казано не очаквах да си толкова проста. Наистина ли не разбираш коя е таргет групата на този сайт?
Аз пък изобщо не съм изненадана, че си такъв мозъчен импотент. За източника на информациия се хващат само най-отчаяните. Ето ти го и от други медии. Не твърдя, че са агенция Ройтерс, но и не вярвам всички да лъжат, отразявайки новината.

Ааа, вярно, само случаите на трагично изгубилите битката с вируса са достоверно отразени навсякъде. Много си тъп, Петров. Много. :)

 
Новината няма никаква връзка с темата. Вече 15 хиляди пъти беше написано, че ваксината не прави хората безсмъртни. Може да умреш половин час след като ти е сложена, на другия ден и т.н. Това нищо не значи. Някъде пише ли, че е доказано, че е починал заради ваксината, защото не видях никъде подобна информация?
 
Аз пък изобщо не съм изненадана, че си такъв мозъчен импотент. За източника на информациия се хващат само най-отчаяните. Ето ти го и от други медии.
Поне да се беше сетил да провери дали същата информация я няма и в някой по-известен новинарски сайт. Наистина не е за вярване колко първосигнални са тия хора. Каквото им покажат по техните канали го смятат за 100% вярно без нужда от проверка, а каквото ние им покажем го смятат за 100% грешно, пак без нужда от проверка.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Новината няма никаква връзка с темата. Вече 15 хиляди пъти беше написано, че ваксината не прави хората безсмъртни. Може да умреш половин час след като ти е сложена, на другия ден и т.н. Това нищо не значи. Някъде пише ли, че е доказано, че е починал заради ваксината, защото не видях никъде подобна информация?
Пише, че е бил абсолютно здрав. Не пише, че е починал от насилствена смърт. Логично е в такъв случай да се предположи, че е умрял от поражения, нанесени от ваксината.

Що, за тия починали, дето ги обявяват всеки ден в медиите, знаем ли от какво точно са починали?

И след като можеш да умреш часове след инжектиране на странната субстанция, защо тя се рекламира като защита срещу един доста безобиден на практика грип. Ако пропагандата не се фокусираше толкова върху негативната статистика, щеше да се види, че ковид е доста лек за по-голямата част от инфектираните. И да, приемам, че има и малък процент, които боледуват много тежко. И заради тоя малък процент да си рискуваме живота? Не, мерси.
 

Горе