Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Всеки е взел (може би за 100-тен път) сам за себе си решение. И не мисля, че "'връщане няма", дори не знам какво значи, след като днес си изял поредния нитратен зеленчук и си подишъл въздуха на старите евро дизеляци. :)

За който е било лесно, значи:
  1. бил е дезинформиран от масмедии и правителство.
  2. не е бил достатъчно информиран и не е сметнал за нужно да се информира какво ще рече да ти набият нетествана биологичноактивна субстанция.
Ако не е било лесно решение, значи е имал е причини от типа на заболявания, роднини, други обстоятелства и т.н. И пак дезинформацията е изиграла съществена роля.

Логиката казва че тия хора би трябвало сега да са ядосани, понеже все повече излизат наяве файдата и негативите от "ваксините".

Обаче човешката природа действа по различен начин и горното би означавало да признаят че са ги хлъзнали леко, а това не е много оферта... поне не на публични места като разни форуми.
 
М/у другото, избройте ми ЛЕКАРИТЕ и УЧЕНИТЕ, които излязоха с имената и авторитетите си и заявиха че ваксините са най-доброто средство с/у Ковида и призоваха всички да се боцнат.

(Фаучи не се брои)
 
Ма каква ваксина те гони въобще??? За да стигнем до въпроси за ваксините трябва да отговориш по следния начин на въпросите за 1 клас:

- ВирОса - има го и е много страшен, много ме е страх от него.
- Медиите - трябва да заменят рекламите с информация за умрелите от вироса.
- Локдауни и мерки - трябва да се въведе пълен локдаун за всички, през цялата година.
- Маските - о, невероятни са, колкото повече маски на лицето, толкова по-добра защита.
- Науката - науката е каквото Фаучи казва.
- Ваксините - трябва да се върнем назад във времето и да направим и старите ваксини mRNA.
- Цензурата - трябва да спрем Интернет.
- Боцването - задължително за всички, всеки ден. Боц за закуска, боз за обяд, боц за вечеря.
- Сертификати - както всеки сайт има сертификат, така и всеки човек трябва да има сертификат.
- Отговорност - не, фармацевтичните компании не трябва да носят никаква отговорност, защото те са най-отговорни.
- Загриженост - иска ми се нашите политици да бяха още по-загрижени за мен.
Темата не беше ли за ваксите и анти-ваксите? Тези въпроси са за някаква друга тема, нещо за мозъчния капацитет.
 
У Фейса ми препоръчаха група "Не на сертификата 2", има доста брутално инфо. Скъсват се да ги трият, унищожили им първата група. Стотици се оплакват от ваксиниране.
 
За който е било лесно, значи:
  1. бил е дезинформиран от масмедии и правителство.
  2. не е бил достатъчно информиран и не е сметнал за нужно да се информира какво ще рече да ти набият нетествана биологичноактивна субстанция.
Ако не е било лесно решение, значи е имал е причини от типа на заболявания, роднини, други обстоятелства и т.н. И пак дезинформацията е изиграла съществена роля.

Логиката казва че тия хора би трябвало сега да са ядосани, понеже все повече излизат наяве файдата и негативите от "ваксините".

Обаче човешката природа действа по различен начин и горното би означавало да признаят че са ги хлъзнали леко, а това не е много оферта... поне не на публични места като разни форуми.
Много мъдро, но не, никой нищо не признава, както че тези, които се решили да се ваксинират са решили това, смятат го за правилното решение за себе си, а вече хората от другата страна им втълпяват тези глупости. Това е цялата картинка. Както като де седиш да обясняваш на някой обратен, че се е объркал, след като е пробвал и е решил, че това е за него. Разбираш ли тънката линия. Както аз да седна да заобеснявам какви мрънкачи са всички неваксинирани, защото им се дава шанс, те не искат, и ще правят революция. Не, няма да стане.

Всички сте били много информарани, когато са ви били първата бебешка ваксина. :) Даже някои са имали и времето да споделят с другите какви чипове ще слагат. :) За неефективност, и ти трябва да минеш през някое КОВИД отделение явно, да попиташ там кой как го кара и кои има ваксина и кой не.
 
У Фейса ми препоръчаха група "Не на сертификата 2", има доста брутално инфо. Скъсват се да ги трият, унищожили им първата група. Стотици се оплакват от ваксиниране.
Да, те крайните никой не ги търпи. Нормално. Кви са глупаци, Не на сертификата не значи Не на ваксините, хахахаха. Да бяха са сетили поне това. Много мои приятели са ваксинирани, но са супер против сертификата.
 
Да, те крайните никой не ги търпи. Нормално. Кви са глупаци, Не на сертификата не значи Не на ваксините, хахахаха. Да бяха са сетили поне това.
Поне 100 човека писаха за техни познати, умрели след ваксинация. Чак не вярвам на очите си. Не е до сертификат. Туй за 3 чАса 200 поста, просто е нереално!
 
Темата не беше ли за ваксите и анти-ваксите? Тези въпроси са за някаква друга тема, нещо за мозъчния капацитет.
Можеше поне да пробваш да докажеш, че не си толкова умствено изостанал, колкото изглеждаш. Но не успя. Въобще не съжалявам, че съм те блокнал.
 
Поне 100 човека писаха за техни познати, умрели след ваксинация. Чак не вярвам на очите си. Не е до сертификат. Туй за 3 чАса 200 поста, просто е нереално!
Че какво друго може да се пише в подобни групи? Сигурно там ги има тия с магнитните кожи. :) Хората обичат да развиват фантазии, и социалните мрежи да идеалне терен за такива. Лошото е, че лесно ги банват, още преди да си надушил купона. :)
 
Можеше поне да пробваш да докажеш, че не си толкова умствено изостанал, колкото изглеждаш. Но не успя. Въобще не съжалявам, че съм те блокнал.
Точно на теб ли ще доказвам. Защо? Някой олигфрен вързал ли ти се на глупавите въпроси? Пука ми шишарката дали си ме блокнал или не, смешко. Имаш много да еволюираш, лошото е, че тук много ги ходят по акъла, което е яко притеснително. Подстрижи се и си намери по смислено хоби от това да дезинформираш меките съзнания тук и може би на още не знам колко места.
 
Че какво друго може да се пише в подобни групи? Сигурно там ги има тия с магнитните кожи. :) Хората обичат да развиват фантазии, и социалните мрежи да идеалне терен за такива. Лошото е, че лесно ги банват, още преди да си надушил купона. :)
Vaers, американците дето изследват страничните ефекти, също публикуват не дотам радостни статистики.
С магнитни кожи няма в групата. Само на ден ли колкото там е, старата им я изтрили.
 
Точно на теб ли ще доказвам. Защо?
Не се напрягай, вече доказа каквото трябваше с нежеланието си да отговориш на тези елементарни въпроси. Така повече ме кефите, когато ви хвана на тясно да не можете и гък да кажете. Сега нападаш като бясна маймуна защото стана за резил. Ама ей, сам си си виновен.
 
Не се напрягай, вече доказа каквото трябваше с нежеланието си да отговориш на тези елементарни въпроси. Така повече ме кефите, когато ви хвана на тясно да не можете и гък да кажете. Сега нападаш като бясна маймуна защото стана за резил. Ама ей, сам си си виновен.
Може някой трав да хванеш на тясно на Ботев, той да ти отговаря. За жалост нямаме пилешки мозъци, че да отговаряме на въпросите, които болното и отчаяно мозъче е измислило.

И в случай, че си ме блокнал - писал съм за въпросите, споменах ти там какви отговори да очакваш.

Не си ми и интересен, за да те нападам. Не ме разбирай погрешно, но не представляваш никакъв интерес за мен, нещо като развелено радио си ми - нещо там дрънчи с пропаганди. ;)
 
Да си го кажем правичката: основната причина хората послушно да запретнат ръкавчето е щото нарекоха инжекцийките "ВАКСИНИ".

А популацията асоциира това понятие със суперефективна 100%-ова защита с виртуално нулеви рискове.

Фейк маркетинг.
 
А популацията асоциира това понятие със суперефективна 100%-ова защита с виртуално нулеви рискове.

Фейк маркетинг.
Човече, в кои учебници точно си прочел, че една ваксина има 100 % защита? Ще ти споделя и ще една тайна, кондомите не предпазват също на 100%. Противозачатачните също. Не се водете от фанатизма си, това замъглява обеквното и логично мислене.
 
За да покажа, че не е толкова страшно, сам ще отговоря на въпросите си:

- ВирОса - Знам, че някои го карат по-тежко, но не съм сигурен дали е от вирОса или от шепите антибиотици. За болниците да не говорим, там има друг вирОс - Протоколавирус.

- Медиите - Очевидно прекаляват, но е ясно че и те печелят от това и им е хубаво. По-скоро хората трябва да спрат да ги гледат.

- Локдауни и мерки - Честно казано много ме кефи идеята за 2 седмици локдаун всяка година. Би било готино това да се нормализира. Не е по-различно от това да си зимата на село, да се топлиш и да ти е уютно след като цяла година си работил. Градските чеда просто не са свикнали на идеята. Но ако свикнем всяка година по едно и също време така да си почиваме, би било супер яко. Просто трябва да се подготвим и това е.

- Маските - Очевидно е, че хората не са направени да носят парцали на муцуните си. На теория може да работят, но на практика нещата са мнооого далече от теорията поради твърде много чисто човешки характеристики.

- Науката - В основата на науката е любопистството, а не пропагандата.

- Ваксините - Назад в темата съм показвал колко ефективни са новите "ваксини". Положението е както при маските - на теория звучи едно, на практика обаче няма нищо общо.

- Цензурата - Всеки трябва да може да си изкаже душата, дори тези без такава.

- Боцването - Да се боцкат само желаещите да бъдат боцкани.

- Сертификати - Не.

- Отговорност - Хората трябва да са по-отговорни към здравето си. Медицината има още мноооооого път да извърви докато започне да помага на хората, особено в БГ. За съжаление в момента върви в обратна посока. В един нормален свят такива експерименти с хората не бива въобще да се правят, камо ли да говорим за отговорност. Не вярвам на статистиките, че ваксите били помагали. Твърде много са милиардите, които накланят статистиките в тази посока... и то на места дори не успяват.

- Загриженост - Политиците от край време са психопати, единствено загрижени за собствените си далавери. Няма дори минимален шанс да са загрижени за бабите и дядовците дето и без това са с единия крак в гроба. Хората трябва вече да го разберат това. Няма значение кой колко добре изглежда или колко убедително говори - всички са еднакви до доказване на противното. За съжаление случаите на доказване на противното в историята са твърде малко.
 
Да си го кажем правичката: основната причина хората послушно да запретнат ръкавчето е щото нарекоха инжекцийките "ВАКСИНИ".

А популацията асоциира това понятие със суперефективна 100%-ова защита с виртуално нулеви рискове.

Фейк маркетинг.
Те поне да бяха ги направили по класическата технология, тогава нямаше да си губим времето да спорим до колко са експериментални новите отвари.

Всъщност какво наложи точно през 2020 няколко производителя да предложат нови начини на действие, неопитвани до преди това? Не е ли малко странно... Защо такива отвари не се появиха през 2019 или 2018, или пък някъде в бъдещето? Как па така фарма компаниите решиха точно когато е най-спешно, точно тога да пуснат на пазара най-експерименталните си разработки?
 
Гении, ти на колко време мислиш, че някои си бие противогрипни? :) Това да не ти е за цял живот, като москвича на тати.
Никога не съм ползвал противогрипни ваксини. Без тях някак имунитета ти като москвича
 

Горе