Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
За всички е видно че нищо общо нямат.
На Асен Василев нЕма да му мигне окото. ;)

А наш Асенчо, не знаем как се казва. Тва "Асен" аз му го лепнах, защото мислено така си го наричах. Аналогия с никнейма. :)
 
Не знам защо @AseasRoa още не е предложил Мангъров за министър на здравеопазването... Нещо много обрано го дава, язък дето гласувахме за тях.
Аз мнението си съм казвал за политиката, и то е много простичко. За мен всички в политиката са психопати. Една част си влизат като психопати, друга част се превръщат в психопати след като попаднат там. Ако случайно има не-психопати, които изпитват трудности да се превърнат в психопати, те сами се отказват от политиката. Затова за мен няма значение дали някой кандидат за политик говори хубаво, изглежда честен, изглежда харизматичен или различен от досегашните. Вариантите са два - или става като досегашните, или изхвърча като тапа.

Обяснявал съм и кое прокарва положителните промени в света - Интернет и свързаността на хората. Това е натурален процес, в който политиците се явяват спънка. Може да се каже, че смятам политиците за излишни. В най-добрия случай би трябвало да се управляваме от система, в която хората сами да решават как да се случват нещата - точно обратното на това, което се развива в момента.

????
Ти сега да не внушаваш, че наш Асенчо и Асен Василев са един и същи човек? Не са. Наш Асенчо е по-млад и по-убав. ;)
Нямам нищо общо с никой Асен, дори не се казвам така :) Абе старичка ми е тая снимка, но пак съм си убав :D
 
Аз и преди казвах че няма проблеми да поддържаме тая версия, щом тъй се иска...

Знаете че съм 100% дискретен и лична информация не споделям.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Обяснявал съм и кое прокарва положителните промени в света - Интернет и свързаността на хората. Това е натурален процес, в който политиците се явяват спънка. Може да се каже, че смятам политиците за излишни.

Под "политици" вероятно имаш предвид Гугъл, Фейсбук, Туитър и Амазон?

Щото ако допреди 10-ина или малко повече години Интернет беше нещо свободно и положително, сега се управлява от горепосочените. А и те от доста време участват в политическото управление на доста държави по света.

Пробвай да развиваш бизнес или да се "свързваш с хора" без благоволението на поне един от въпросните субекти.
 
Амии!!! Верно ли, бе? А тогава защо едните не се тестват, а другите са задължени да го правят постоянно?

Понеже не съм от най-умните (признавам искрено), моля те, обясни ми логиката зад зеления сертификат? И едните, и другите пренасят заразата, но едните са освободени от тестване и имат право да се гъчкат на тумби с други ваксинирани. Интересно решение, в което лично аз не откривам логика.
Защото едните не пълнят леглата, а другите - малко повече. Не е лесно да се сетиш. Не е нужно да си много умен. ;)

@етерИум , най-накравя аватар, който ти лепва на 110%. ;)
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Под "политици" вероятно имаш предвид Гугъл, Фейсбук, Туитър и Амазон?

Щото ако допреди 10-ина или малко повече години Интернет беше нещо свободно и положително, сега се управлява от горепосочените. А и те от доста време участват в политическото управление на доста държави по света.

Пробвай да развиваш бизнес или да се "свързваш с хора" без благоволението на поне един от въпросните субекти.
Аз въобще не говоря за бизнес, а просто за комуникация между хората. Интернет НЕ се изчерпва с изброените от теб сайтове. Днес има повече канали за комуникация от преди 10 или повече години. Някои дори са криптирани. Този форум също е канал за комуникация. Колкото повече хората общуват помежду си, толкова по-трудно могат да се контролират.

То е борба между това какво желаят психопатите с власт и това какво желаят и си споделят хората. В тази борба понякога едните натискат повече, друг път другите. В момента очевидно психопатите надделяват. Но като цяло нещата вървят в добра посока и в полза на хората.
 
Хахаха, това звучи супер. :D Сега тези със зеления сертификат ще си го фалшифицират, за да стане суперзелен. :D
Реално това се оказва същата малоумщина като онова с Коректна фирма стикера.... Колко много са изпаткали хората на всяко ниво за да се доверяват на хартиики и стикери без стойност?!?
 
Реално това се оказва същата малоумщина като онова с Коректна фирма стикера.... Колко много са изпаткали хората на всяко ниво за да се доверяват на хартиики и стикери без стойност?!?
Да, и пак си ходи с щампа (стикер), под формата на QR код. Какво да ти кажа. Според мен това, което се случва е едно истинско изпитание на техния брейнсторминг, което до момента не се справя много добре.
 
Да, и пак си ходи с щампа (стикер), под формата на QR код. Какво да ти кажа. Според мен това, което се случва е едно истинско изпитание на техния брейнсторминг, което до момента не се справя много добре.
брейн-кво :) у наше село хората с гордост си ги ламинират тез сертификати. Плащат там 1-2лв за услугата ама си остава за вековете все пак.
 
А някои препъри надиплиха суджуците отрано.
Христонка, за вегетарианци нещо такова не си ли подготвил?

106985164_1180242732312675_4512383089109305575_n.jpg
 

Горе