Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Хахахаха, пак минахме на темата "няма Ковид, просто грипче". Не знам за моя мозък, ама твоят очевидно много е сдал багажа. Изолацията не ти е подействала добре, разбираемо е все пак.
А и да те питам как разбра, че не ми е слабо място, като и преди Ковида ми беше слабо?!?
kz7g6egtfdoe4eaqpat72cznz9xhg55a.PNG
 
Свърши се, готово е - ДОКАЗАНО.
ЗАСНЕХА ГО!
inp9ayz297p4y8b8607qyklzjxaaaobe.jpg

Изображение на SARS-CoV-2 от електронен микроскоп. Източник: NIAID/Flickr


Сега всички, дето казаха няма ковид - Партита, Асенчовци - да се извинят! Крумовци, Славчевци - "ребрандирано грипче" - извини са бе! Извини са.


/*Бе тва вляво не е ли Итито бе, дето крачи (виж как лявата ръка му е напред, на следващата крачка дясната...)
"Ити гоу хоум! И-ти гоу хоум."
 
Сега всички, дето казаха няма ковид
Има корона вируси от дълги години, няма ковид пандемия- вируса убиец, както беше представен. Разбираш ли разликата младежо ?

Какво си мислиш, корона вирусите идват само от Китайски прилеп и то преди високосна година ? :)
 
И аз съм за няма ковид19 и пандемия.
Нандито и още няколко тука са прифанали от агитпропа и ги е срам просто да си признаят.
 
Ни ми съ спи.

Добре, нека помислим тогава. По-принцип "ковид19 и пандемия" няма, ама една лъжа, като я повториш няколко години и "става истина" или пък се променя към " Эффект Манделы" (ефекта Мандела) а то е в следствие на "Симулакрум".
На ти тема за размисъл, лека нощ!
 
Във връзка към разговора, към по незнаещите читатели, разбира се ти не си от тях.

Симулакрум - изобразяване, представяне или създаване на нещо, което никога не е съществувало, обикновено през медии и символи, където реалността и репродукцията се преплитат.

Също така, когато медийното съдържание стане по-важно от събитията, които описва, се създава симулационна реалност, където изживяваме света чрез филтъра на медията, а не директно.
 
Свърши се, готово е - ДОКАЗАНО.
ЗАСНЕХА ГО!
inp9ayz297p4y8b8607qyklzjxaaaobe.jpg

Изображение на SARS-CoV-2 от електронен микроскоп. Източник: NIAID/Flickr


Сега всички, дето казаха няма ковид - Партита, Асенчовци - да се извинят! Крумовци, Славчевци - "ребрандирано грипче" - извини са бе! Извини са.


/*Бе тва вляво не е ли Итито бе, дето крачи (виж как лявата ръка му е напред, на следващата крачка дясната...)
"Ити гоу хоум! И-ти гоу хоум."
Показваш картинка от 14 Фев 2020 + статия без директна връзка с картинката. Но в същия профил във Flickr има и други картинки на други вирусчета, изглеждащи по същия начин + доволно количество снимки на Фаучи за повече екстаз. Ето например картинка на SARS от 2018. Или Инфлуенца Б. Даже и ХИВ. Намерете 10-тте разлики.

Но е все тая как изглежда апокалипсо-вируса, все тая е и дали въобще съществува. Да припомня, че доказвахме съществуването му в телата си със съмнителни писоар тестове, а по едно време и с някакви още по-съмнителни тестчета от аптеката, които по-точно биха доказали дали съм бременен. Важното е как поразява болния. Но когато масово докторите са изпаднали в паника, наложено им е да спазват протоколи и им плащат допълнително за да доказват съществуването на вируса във възможно повече тела... и когато симптомите включват всичко - от нищо до смърт... айде нема нужда.

Но най-смешното беше как накрая не ваксинките, а Омикрончо оправи положението. Направо дръпна шалтера на апокалипсо-вируса и го накара да изчезне толкова бързо, колкото се беше появил. От къде да знаеш, че един вирус замествал друг на 100% само за дни. Да измислят само хубави вируси тогава, като например вируси за поумняване, че на много хора са им жизнено необходими.
 
Руска пропаганда от руски боклуци и утрепки, нищо чудно , че са и антиваксъри
Oфициалните репорти за повишената в пъти смъртност, и хронични заболявания, не са баш руска пропаганда. Нищо общо с Русия.
Тия видеа ги трият на поразия, добре, че има алтернативни партизанстващи платформи.
 
Последно редактирано:
Има си и хас да ги оставят да серат глупости и лъжи
Кьорав ли си кво съм ти пуснал горе? Кое е глупост и лъжа? На смъртен одър ти разправят, какво им причиниха кошмарните експерименти на семейство Фон Дер Лайен. От първо лице.
Само мнение преди твоето!
Добре, че ги бакъпнах, имах подозрения, че ще ги изтрият.
Един лекар го съдят, че казал истината за огромния процент странични ефекти.
 
Кьорав ли си кво съм ти пуснал горе? Кое е глупост и лъжа? На смъртен одър ти разправят, какво им причиниха кошмарните експерименти на семейство Фон Дер Лайен. От първо лице.
Само мнение преди твоето!
Добре, че ги бакъпнах, имах подозрения, че ще ги изтрият.
Един лекар го съдят, че казал истината за огромния процент странични ефекти.

Фейк нюса го давай на руските орки от темата да поглъщат и повръщат.
 
Фейк нюса го давай на руските орки от темата да поглъщат и повръщат.
Призракът на киев просто го поема и преглъща с кеф ...
 

Горе