Предлагам: Видео и анимация услуги

ctc

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Предлагам изработка на анимирани банери, интро за YouTube, лого анимации, инфографики, кратки музикални, рекламни и образователни клипове, телевизионни графики, шапки, кашове и други motion graphics и видео монтаж услуги.

 
Последно редактирано:
да, аз също се интересувам от цените. Примерно колко ще ми струва видео клип know how, в който се снима екрана на десктопа и се инструктират потребителите как да използват дадена услуга... клип от 5 - 6 минути някъде.
 
да, аз също се интересувам от цените. Примерно колко ще ми струва видео клип know how, в който се снима екрана на десктопа и се инструктират потребителите как да използват дадена услуга... клип от 5 - 6 минути някъде.
Допълвам малко просто оренитровачни цени. Ясно е, че всеки клип сам по себе би бил различен. Може би да се раздели на времетраене, сценария , voiceover към на клипа, миксиране на глас видео, някакъв вид "ценова листа" може би ще бъде интересно и полезно да направиш.
 
Моля дайте конкретна задача на ЛС и ще Ви дам оферта. В много редки случаи крайната цена е била трицифрена.
 
Здравейте!
Интересувам се от вашите услуги. Искам да кача във Фейсбук станицата ни, малък (анимиран) рекламен клип, на дейноста и услугите които предлагаме.
Поздрави.
 
Последно редактирано:

Горе