Вип брадър ли е кво е не го ознам

Sky

Well-Known Member
Баси майката за толкова прости ли ни имат, че дават тея помии?

Първо беше С "випове" сега е със олд скул звезди. И ако вземе да не стане сеир сами си го правят сами, карат 2 тъпи путки да се карат уж за старо гадже.
В предишната версия беше същото, там имаше един гей Пламен.

Да кажа, че не го гледам, но на брат ми неговата го гледа и покрай тях и аз
 
От: Вип брадър ли е кво е не го ознам

It is interesting , like watching Discovery channel - a lot of monkeys in one fancy house :)

+1, except the fact that from Discovery you can learn something...I can`t say the some for this edition of Big Brother
 
От: Вип брадър ли е кво е не го ознам

То това е най-рейтинговото предаване на Нова откакто съществува телевизията. И не веднъж бие по рейтинг даже и БТВ. Така, че ... изводите можеш да ги направиш.
 
От: Вип брадър ли е кво е не го ознам

И като видях денди пенди и ми умре коня... и няква забата циганка с самочувствие до небето. Няма такъв филм.
 
От: Вип брадър ли е кво е не го ознам

аааа какво ще кажете за "Обре Недялко хайде де де ..." :lol:
 
От: Вип брадър ли е кво е не го ознам

Наскоро имаш честта и удоволствието да прочета новина за предаването. Мисля, че не съм изпуснал нищо съществено?
 
От: Вип брадър ли е кво е не го ознам

Не гледате, ама коментирате - значи са си постигнали целта. :)


П.П. Аз вчера го гледах, тоя сезон са събрали наистина големи тъпири, близки по IQ до приматите, отколктото до хората.
 
От: От: Вип брадър ли е кво е не го ознам

Не гледате, ама коментирате - значи са си постигнали целта. :)


П.П. Аз вчера го гледах, тоя сезон са събрали наистина големи тъпири, близки по IQ до приматите, отколктото до хората.
Не знам каква цел да постигнали, при положение, че ти си го гледал и са спечелили някоя пара.
 
От: Вип брадър ли е кво е не го ознам

Всичко е бизнес, рейтинг и пари от реклами и SMS-и. Първоначално вкарват хора с големи очаквания (във VIP версията се правят на по-скромни участниците). Хората така са избрани, че са планирани проблеми между тях (най-често на база разбирания, навици, поведение и т.н.). Не всичко върви по план, тъй като понякога очаквани врагове решават да станат приятели. В моменти когато не е достатъчно интересно продуцентите ръчкат участниците с някоя по-гадна мисийка и така има какво да се гледа. След цялата камара сеир задължително накрая се стараят да завършат сезона положително (кеф на бабичките).
Така едни се възмущават, други се кефят, но важното за продуцентите е, че си взимат кинтЮтЮ.
 
От: Вип брадър ли е кво е не го ознам

Да бе, в последните 2 версии само си правят скандалите . Първо имаше някакъв гей дето беше човек на екипа и се ебаваше с всички вътре, сега още с влизането си организират "скандал" между 2 курви.
Само не ми ясно колко прост трябва да си за да се кефиш на такива глупости мамка му.
Колкото до СМС-те не вярвам няко да праща
Всичко е бизнес, рейтинг и пари от реклами и SMS-и. Първоначално вкарват хора с големи очаквания (във VIP версията се правят на по-скромни участниците). Хората така са избрани, че са планирани проблеми между тях (най-често на база разбирания, навици, поведение и т.н.). Не всичко върви по план, тъй като понякога очаквани врагове решават да станат приятели. В моменти когато не е достатъчно интересно продуцентите ръчкат участниците с някоя по-гадна мисийка и така има какво да се гледа. След цялата камара сеир задължително накрая се стараят да завършат сезона положително (кеф на бабичките).
Така едни се възмущават, други се кефят, но важното за продуцентите е, че си взимат кинтЮтЮ.
 
От: Вип брадър ли е кво е не го ознам

Вместо да вкарат некое младо коте, за да е интересно, те ми вкарали педераси, к*рви и вече задомили се моми (стари и млади). Не знам кое ще му е интересното на тоя сезон.
 
От: Вип брадър ли е кво е не го ознам

Българите обичат интриги и сеири. Какво очаквате?
Лично това го приемам за най-изпадналото тв шоу но доста приятели го гледат така, че всеки си има своето изкривено мнение.
 

Горе