Внимани tupalka.info инсталира вирус

От: Внимани tupalka.info инсталира вирус

Ужас, в тази връзка препоръчайте плс антивирусна за Виста, че почти нищо нямам :( освен един malware
 
От доста време карам с бит дефендър. Чистило е какво ли не, които Nod 32 само открива. Цена от 40$ годишно при възможност за инсталация на 3 машини е повече от приемлива - 13 долара на машина.
 
От: Внимани tupalka.info инсталира вирус

Доволен ли си от бит дефендър-а, товари ли машината?
От доста време съм му хвърлил око. Дават го по добър и от касперски.
 
Повече от доволен и за да бъда честен - изобщо не натоварва машинката, предвид, че пердаша с 1 гб рам и селерон д360 от преди 3-4 години. Нямам никакви оплаквания. На двуядрени машини пък изобщо не се забелязва присъствието му.
Бях с нод32, минах през панда, после касперски и стигнах до бит дефендер. НЕ БИХ го заменил за друга ав.
 
От: Внимани tupalka.info инсталира вирус

Здравейте,
съжалявам за случилото се, като прочетох темата и влязох в http://tupalka.info и аз лепнах вируса.
Мисля,че проблемът вече е разрешен, ако някой отново го усети, моля да сигнализира.
Още веднъж - съжалявам, но не бях влизал скоро.
 
От: Внимани tupalka.info инсталира вирус

:)още в началото отворих темата,не видях проблем със сайта ползвам КИС,но го отворих през мозила
сега пак тествах и се показва съобщение през експлорера
опита се да сложи js но нищо до толкова даваш отказ и това е ,сега пак отварям няма нищо ,кис мълчи...

чистих хистори бисквитки и тн всичко за мен изглежда нормално
но пък в темата има директени 2 линка към тях ;)

може и да е малък трик за промотиране :)

и като видя къде е пусната темата ....
 
От: Внимани tupalka.info инсталира вирус

Това вирус ли е...Защото задни мисли ме карат да чувствам ,че слага и кейлогър?
 
От: Внимани tupalka.info инсталира вирус

На мен аваст ми го блокира веднага, има едно js и още един заразен файл.
 

Горе