Войната срещу Долче и Габана и свободата на словото

От: Войната срещу Долче и Габана и свободата на словото

Имаш си ясни и точни правила в договора ако прекрачиш с нещо ок, но по дефоут не виждам абсолютно никаква логика и няма фантастика. Аз като цяло не виждам борбата ти със "свободата на словото" Така като те гледам или няма такова понятие или е комунизъм - изобщо за теб има ли такова понятие и къде вирее?
 
От: Войната срещу Долче и Габана и свободата на словото

Разбира се, че има. Споровете в публичното пространство трябва да се защитават с аргументи, а не с репресии. Всеки би трябвало да има право да изрази мнение, дори да е противоположно на твоето. Без значение дали се чувстваш обиден, ако мнението не е персонализирано към теб, като личност, какъв е проблема? И разбира се, това му мнение не би трябвало да доведе до никакви негови последици към професионалния му живот, защото просто няма връзка между това дали смяташ хомобраковете за нормални и това, че шиеш дрехи.

Всичко друго е тоталитаризъм, а най-страшния тоталитаризъм е автоцензурата.
 
От: Войната срещу Долче и Габана и свободата на словото

Нямаме размиване във виждането, а какво правим че си казал, някой жени стават хипоптами като са бременни и тежкотоварните от БГ мама решат да ти направят натиск и те тормозят мислиш ли че няма как правно да разрешиш спора?

То малко като на Меролюба Бенатова филма, за децата с тежки увреждания, некви си от нам си къде решили да я съдят или какво беше що показвала такива нещата (не е като да е нямала разрешение от всички родители и самите родители на децата във филма и говореха истините) ... това че някой не харесва нещо, не значи че няма как да се решат нещата, а за другото в професионалните отношения са ясни - всеки има право да се защитава или да се автоцензурира колкото си иска.
 
От: Войната срещу Долче и Габана и свободата на словото

Ного задълбахте а спорид мени когато има пидераска война и причините са пидераски,,, пък резултатите са оши попидераски
 
От: Войната срещу Долче и Габана и свободата на словото

Айде темата за оня уволнения журналист я разбирам.

Ма тва тука него разбирам - тва си чиста проба реклама и на едните и на другите.

И едните направили БойкотДолчеИГабана. Ама направи ти БайДолчеИГабана или БойкотЕлтънДжон.

Тва е шум да се дига, реклама, трафик, продажби. Знаете как стават тея работи.
 
От: Войната срещу Долче и Габана и свободата на словото

Хубав маркетингов ход :) аз примерно нарочно правя правописни грешки в горещи новини и все едно им наливам 10 литра бензин във виралният ефект допълнително :)
 
От: Войната срещу Долче и Габана и свободата на словото

От маркетинг страната е ок, но Редрум се опитва да обясни нещо доста "по-дълбоко" (ех че ме дразни слабия ми речник понякога).

Става въпрос за това, че имаш свобода на словото, само ако се изразяваш политически коректно, иначе медиите и хората веднага скачат срещу теб и те потискат. Съгласен съм с всички постовена на Редрум в тая тема.
 
От: Войната срещу Долче и Габана и свободата на словото

Напрао си направиха реклама в католческа Италия Дупе и Гупе
 

Горе