Възможно ли е индексиране, пр и посетители без линкове ?

exLc

Member
Значи имам един сайт които е от към 1 месец и не е рекламиран абсолютно никаде и няма нито един линк които да води към него и е ПР2 и на ден прави по 100 посещения само от гугал ?
Въпроса ми е дали ПР-а не е фалшив ?
 
От: Възможно ли е ?

Значи имам един сайт които е от към 1 месец и не е рекламиран абсолютно никаде и няма нито един линк които да води към него и е ПР2 и на ден прави по 100 посещения само от гугал ?
Въпроса ми е дали ПР-а не е фалшив ?

e, не беше ли условие да има линк към него, че гугъл да те открие?
 
От: Възможно ли е ?

ами аз имам доста сайтове, които са започнали без нито един линк. И аз не знам как става, но става.

Мене ме учуди не толко ПР2 а това че има по 100 дневно без нито един линк към него :)
 
От: Възможно ли е ?

ayde 6te se izloja da pi6a na latinica 4e sam v unito no nemoga da ne vi kaja golqmata tayna....

polzvate li firefox - polzvate , ima li vgraden google toolbar - ima , ajde probvayte da napravite nov sayt bez linkove bez ni6to , sled tova s ff s googletoolbara kakto si e nevinno integriran vlizayte v nego nqkolko pati v prodaljenie na 1-2 sedmici i 6te vidite 4udotoooooo koeto tolkova izumqva vsi4ki
 
От: Възможно ли е ?

e може и да си прав

Connection Interrupted
The connection to the server was reset while the page was loading.
The network link was interrupted while negotiating a connection. Please try again.
 
От: Възможно ли е индексиране, пр и посетители без линкове ?

ясно бе базикам те :)

случайно да имаш теория как се хваща pr5 с 4-5 вътрешни странички, никви беклинкове (най много един два забутани в ПР2-3) и никакви пренасочвания на домейни?
 
От: Възможно ли е индексиране, пр и посетители без линкове ?

Индексирането може да стане по много начини, дори и без линк :) туулбара,хромето и Г. знае още какво, а за ПР съмнявам се да хване нещо от въздуха :) а и Гугъл ми направи ПР2 сайт с лорем ипсум текст и 5 страници така, че 2ка е нищо ето и моя статия по въпроса с тия аномалии :)
 

Горе