Въпроси дропшипинг Ибей и Амазон

Silver320

Member
Здравейте понеже не успях да намеря тема която точно да отговаря на моите въпроси реших да направя нова . Ако има вече съществуваща с такива въпроси моля да ме извините .
Та да карам по същество .
От 1 седмица реших да се занимавам с дропшипинг от Амазон и да продавам в Ибей ,Но тука изникват следните въпроси.
1-ви . Възможно ли е пазаруването от Амазон с пей пал и ако не е какъв е вариант след като получа парите в пей пал от купувача в ибей мога ли да ги препратя на продавача в Амазон ( човека от който купувам стоката)
2-ри Трябва ли да имам оборотни пари във визата(дебитната карта )
3-ти Възможно ли е след като сам платил с виза в амазон .Купувача от ибей да си дръпне парите от Пей Пала ми ?
4-ти След продажбата в ибей като получа съобщение че някой е закупил продукта който продавам как трябва да процедирам в ибей ? По точно трябва ли да се свържа с продавача ? Трябва ли от там да задам шипинг и т.н или абсолютно нищо не пипам ?
Бих приложил линк към някой от моите обяви също така да ми кажете къде бъркам какви са ми минусите в обявите и прочие .
П.П става Дума за ebay.com И amazon.com
Извинявам се за глупавите въпроси но след много четене явно някъде съм ги пропуснал тези неща .
 
Вече май ти отговорих на въпросите в друга тема. В самите сайтове има достатъчно информация за всичко, да не казвам че и в повече.
 

Горе