Въпрос за домашен интернет

yavkata

Active Member
Здравейте, искам да попитам има ли някой с домашен интернет на виваком и какви са впечатленията заслужава ли защото искам да си взема ps4 сега го има на промоция, но трябва с интернет пакет да го взема.
Досега съм на кабелен интернет плащам 20 лв за 35 Mbps и се чудя дали си заслужава да си сменя интернета за да си взема играта
 
От: Въпрос за домашен интернет

Не е лош, вече към 2 години съм с такъв. Не съм имал проблеми.
 
Здравейте, искам да попитам има ли някой с домашен интернет на виваком и какви са впечатленията заслужава ли защото искам да си взема ps4 сега го има на промоция, но трябва с интернет пакет да го взема.
Досега съм на кабелен интернет плащам 20 лв за 35 Mbps и се чудя дали си заслужава да си сменя интернета за да си взема играта

Аз съм на Виваком от има-няма 6 месеца и съм супер доволен. Говоря за оптичния им интернет. Отделно хванах промоцията им, но качеството е уникално и за този период от време съм се чувал с някой от съпорта им само веднъж. При Булсатком също беше добре, но там по-често се чувах сякаш. Мислех, че няма нещо по-добро от Булсатком от към интернет, но съм се лъгал. А преди това съм бил на БГ лан, които са може би най-лошата услуга, на която някога съм попадал. Всеки месец по 2-3 пъти се чувахме. Няма такава аматьорщина. И като ги напуснах ги попитах тактично някой скоро ще ги купува ли, аджеба им подобри услугите. :)
 
При Виваком зависи къде се намираш, кой град, и в кой край на града, защото ми се е случвало да попадам на плачевна мрежа и след достатъчен брой оплаквания и обаждания никой не си направи труда да разреши проблема. Така че, ако познаваш хора в твоя район, първо ги поразпитай дали са доволни и тогава реши.
 
От: Въпрос за домашен интернет

Преди ги ползвах и никога повече няма да се повтори.
 
От: Въпрос за домашен интернет

Заради едната електронна игра да се ожениш с договор :D . Изобщо не си цениш времето и не знаеш какво да го правиш.
 
От: Re: Въпрос за домашен интернет

Аз съм на Виваком от има-няма 6 месеца и съм супер доволен. Говоря за оптичния им интернет. Отделно хванах промоцията им, но качеството е уникално и за този период от време съм се чувал с някой от съпорта им само веднъж. При Булсатком също беше добре, но там по-често се чувах сякаш. Мислех, че няма нещо по-добро от Булсатком от към интернет, но съм се лъгал. А преди това съм бил на БГ лан, които са може би най-лошата услуга, на която някога съм попадал. Всеки месец по 2-3 пъти се чувахме. Няма такава аматьорщина. И като ги напуснах ги попитах тактично някой скоро ще ги купува ли, аджеба им подобри услугите. :)

И преди съм го казвал, и пак ще го кажа - уникално много се прецаках като си взех интернет на "флашка" на Виваком.
Но понеже темата не е за този тип, пиша този пост относно Булсаткомския - в апарамента ми вкъщи бях на Булсатком, в момента не съм го плащал, защото не живея там, но това е най-лошия интернет, който съм имал. Спираше буквално при всеки дъжд (не буря, а едва капещ дъжд!). Оправданието - ремонти. По-нататък, когато уж вече всичко беше ок, започна пак да спира когато си реши. Оправданието вече беше - ами енергото правят разни работи и за това. Не съм доволен и от тях, но в момента не ги мисля, защото не ги използвам и дори съм в друг град и съм към един регионален оператор и съм много доволен за 15 лева.
 
Нетът на флашка никога не ми е бил нещо, на което бих се доверил, независимо от кой оператор е предлаган и промотиран. Просто си е малко шано история за мен. Леко по-малко субективен съм към това на карта - за телефон. ;)

А относно интернета, който си имал към Булстатком - това се е дължало най-вече поради факта, че е минавал през антената им, което знам как е при дъжд, изживявал съм го с телевизията им. И като дойдоха дъждовните дни през лятото и после през есента, казах си, че това не искам да е доставчика ми на цифрова телевизия. От там и с нета им се разделих, защото пък не върви да плащам на 100 места, но бях с кабел си спомням и завалеше ли дъжд - никакъв проблем с нета, за разлика от телевизията им, което вече споменах. :)
 

Горе