Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизнес.

От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Цяла вечер ще джъткам това и онова...
Абе да питам... някой забелязва ли, че от няколко месеца PayPal не праща парите за 2-3 дни, а за 5-7 дни... и ако удариш почивни дни + празници мое да отиде 2 седмици да си земеш мангите!
Не ви ли е яд, че в България няма PayPal debit MasterCard ? Да можехме да си теглим парочките на мига ЕЙЙЙЙ мечтииии, мечти.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Иам и друг въпрос... тъй като, тази, миналата, и по-миналата вечер, работя по цели нощи... НЯКОЙ може ли да ми каже КАК да запазя фокус и мотивация през тези дълги, тъмни нощи?
Преди сякаш грам не ми пукаше(3-4 години), че работя така, ама вече ми е скучно, самотно и ми писна... дайте идеи?? Ся требе да издържа до към 9-10 сутринта утре, че да поспя, и утре пак.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Иам един въпрос към web-дизайнерите(и аз се падам горе-долу такъв, правил съм такива проекти доста, обаче по ме кефи game development-a)... изядоха ли ви работата готовите CMS системи, Drupal, Joomla и Wordpress... ся когато всеки може да си направи сайт(обикновен сайт) за 0 време... има ли гладни програмисти? :D
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ако някой има опит с Adsense, не AdMob, а реклами за сайтове да пише... имам няколко въпроса
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Здравей, 4moki!
Понеже ми беше писал лош коментар, реших да ти разгледам профила и видях какво предлагаш.

Значи както казах, закупил съм си 2 нови домейна и ся като изкарам някой друг лев, ще си купя premium теми от themeforest, едната ще е X темата, другата ще е GameLeon(за гейм портал)...
Искам да направя facebook страници и на 2та сайта, ще са под администрирането на моя личен профил. Предлагаш ли още ЛАЙКОВЕ за СТРАНИЦА(разбрах, че само офертата за групите е 100% сигурна, а за страниците е ... ако оцелиш таргета).

Каква ти е цената, за да поканиш примерно 2000 човека да лайкнат моята страница. Мога да плащам през paypal и moneybookers/scrill, фактура не ми трябва.

Какви са ти офертите и за лайкове на страници - единия сайт ще си е блог(темата сега няма да я казвам), другия ще си е game portal, към който аз сам ще си докарам трафик и ще го задържа, но ми трябва начален тласък с тия facebook лайкове.

На колко реални човека можеш да пратиш покана за лайк на примерна фейсбук страница.

Ще пробваме първо с единия сайт, после с другия, ако ми хареса ще поръчам и за групи офертата.

Кажи каква ти е цаната... и пиша сериозно.

Вдигате темата за пореден ден и след това "съжалявате" като се псувате и си "губите времето" в спам, утре пак, а резултата?
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Да допълня... и двата сайта ще са си само на английски, без опции за превод. Ама, айде тоя на английски ще си е само игри(html5, flash и unity3D)... само българи ли са ти реалните хора... и биха ли харесали сайт за игри, примери много, знаеш за какво говоря.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

4moki, между другото видях, че търсиш партньори със сайтове на тема футбол. Имам приятел сърбин, който държи портал само за футболни игри от 10тина години и мога да ти дам контакта му. сайта му се казва flashfooty.com(на ден има по 20 000 посетители, преди имаше по 50 000), а пича се казва Владета Маринкович, ако направя подобен сайт, или ти дам контакта му, мога ли да се възползвам от остъпки от твоите оферти?
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Ай отивам да си работя аз, надявам се утре да ми пишеш. Ако си сериозен и това, което предлагаш е коректно, ще имаш няколко поръчки от мен.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Цените и всякакви други неща са в темата, която уж си видял.
Ако имаш други въпроси - там е мястото, не тук.
 
От: Въпрос за финансиране, старт-ъп програми от млад човек, които иска да прави бизне

Цените и всякакви други неща са в темата, която уж си видял.
Ако имаш други въпроси - там е мястото, не тук.

Видях, че във времето си променял цените и си давал промоции. Ще ти пиша на лично тия дни да ми дадеш сегашната си оферта.
 
Зачетох се в тази тема, наистина е много дълга и емоционална, а какво става с автора успя ли да стартира нещо тук или замина за чужбина?
 

Горе