Въпрос относно Google

Psicloone

New Member
Няколко дни поред съм на $0 с adsense. Днес имам 119 импресии на страницата, а рекламите ми са разположени както са си били винаги.

Да не би да ми правят проблем, защото нямах (довчера) декларация за поверителност в блога си?

Това ново рекламиране въз основа на интереси задължително ли е?
 
От: Въпрос относно Google

не съм чул някой до момента да е имал проблем заради декларацията, просто хората не кликат - завиждат, кво да ги правиш
 
От: Въпрос относно Google

Чудя се да не се е прецакало нещо - никога преди съм нямал такъв спад на кликовете.
119 импресии - всичко надясно от тях е на 0.
 
От: Въпрос относно Google

от 119 импресии не очаквай кой знае каква кликаемост..

никога преди съм нямал такъв спад на кликовете.

че колко кликове си имал преди с тези импресии
 
От: Въпрос относно Google

При 119 импресии е нормално да нямаш кликове. 119 импресии е едно нищо когато става въпрос за уеб сайт и не можеш да очакваш някой да плати нещо за едно нищо.
 
От: Въпрос относно Google

Одавна не съм се занимавал сериозно с този блог, защото вниманието ми е насочено към друг сайт с други реклами (на bidvertiser), но ми се струва странно - нито 1 клик да няма...
 
От: Въпрос относно Google

Току що ми отчете няколко клика, успокоих се :)
 
От: Въпрос относно Google

при мен също е различно всеки ден- един ден на 300 импресии- 20 клика,друг на 1300 импресии -10 клика,всичко е относително.
 
От: Въпрос относно Google

Просто се притесних, защото скоро леко бърках в кода на adsense и се уплаших да не съм прецакал нещо :)
 
От: Въпрос относно Google

Просто се притесних, защото скоро леко бърках в кода на adsense и се уплаших да не съм прецакал нещо :)

брааааво, и що не каза още в началото - ЗАБРАНЕНО Е!
 

Горе