Въпрос относно profitshare и други начини за онлайн печалба?

bobiib

New Member
Здравейте. Четох доста за Profitshare и ми стана интересно макар, че като цяло не вярвам да ср изкарват пари онлайн. Напоследък доста се заинтересовах относно онлайн работата има хиляди сайтове с анкети, реклами и др, на коити изобщо не вярвам и за това се спрях на profistahare. Само че не успявам да разбера какво точно се прави. Ще може ли някой да ми обясни и като цяло да ми каже дали има смисъл да се занимавам. А и същевременно да не създавам и друга тема ако има наистина нещо реално и се печели(не очаквам много и на малко съм съгласна само да е истина, защото в днешно време много измамници) може да споделите(четох и за някакво въвеждане за кодове, където ти давам по не знам си колко долари). Благодаря!
 
Здравей. Разгледай също тук във форума какво е това чудо Афилиейт маркетинг, за да разсее съмненията ти, че правенето на пари онлайн е нещо измислено. Виж как работи този модел и определено ще ти се иска да научиш повече по темата. Profitshare е именно такава мрежа, държаща различни рекламодатели / публишъри, които разчитат на афилиейтите ти, за да продават повече. Успехи. Ако имаш въпроси, задавай ги. С радост ще ти отговорим. ;)
 
Здравей. Разгледай също тук във форума какво е това чудо Афилиейт маркетинг, за да разсее съмненията ти, че правенето на пари онлайн е нещо измислено. Виж как работи този модел и определено ще ти се иска да научиш повече по темата. Profitshare е именно такава мрежа, държаща различни рекламодатели / публишъри, които разчитат на афилиейтите ти, за да продават повече. Успехи. Ако имаш въпроси, задавай ги. С радост ще ти отговорим. ;)
Здравейй. Благодаря за отговора ти. Ами въпроса ми е заслужава ли си? Казаха ми,че било много занимаване и няма смисъл?
 
Няма смисъл защото комисионите са много малки в profitshare. Идеята иначе е следната - регистрираш се и можеш всеки един продукт от емаг или друг техен партньор да получиш специален линк. СПоделяш го из Фейсбук или в сайта си - и ако някой цъкне през твоя линк и направи поръчка - ти взимаш малка комисионна от дадения продукт. Различните продукти са с различни проценти , но като цяло са малко.
 
Да ясно. Благодаря. А да попитам има и нещо, което може би сте чували за генериране на кодове, при които също се печелило. Вярно ли е това?
 
Да ясно. Благодаря. А да попитам има и нещо, което може би сте чували за генериране на кодове, при които също се печелило. Вярно ли е това?
Нямам идея какво е това , но на първо време търси в гоогле и youtube - как да си направиш сайт . Направи един за каквото ти е интересно - коли, бокс, спорт, футбол, новини. Направи и фейс страница към сайта и споделяй там статиите. След като вече имаш посетители , може да мислиш за монетизиране - с адсенс или нещо като profitshare или защо не и да продаваш сам някакъв продукт.
Друг вариант за изкарване на пари е да стартираш канал в youtube - там ще трябва да се научиш как да правиш хубави видеа , обработка , тъмбнейли. След като го развиеш чак тогава може да разгледаш варианти как да го монетизираш извън рекламките които вървят по време на клиповете от адсенс.
В началото не мисли за парите - защото е бавен процес. Опитвай нови неща и се пробвай - не се знае къде може да тръгне печалба при теб , просто не се отказвай и не се демотивирай защото никой не почнал да прави по 1к на месец от раз. В youtube има доста клипове за различни начини за изкарване на пари, трябва да намериш в какво си силен ти и да го развиеш. Някой са добри в игри , правят клипчета с игри и печелят много. Други са забавни и правят смешни клипчета и тн. За клипчета има начин и в Фейсбук да се монетизират.
 
Здравейй. Благодаря за отговора ти. Ами въпроса ми е заслужава ли си? Казаха ми,че било много занимаване и няма смисъл?
Хахаха, дежа вю. Едно време и на нас ни разправяха такива неща. Беше още далечната 2001-ва година, да не беше и по-рано. :) Било измама, щели да ни изпържат с парите, ако случайно нещо препечелим, иска се много къртов труд и куп други глупости. В същото време влизаш в една афилиейт програма и гледаш някакви афилиейти, които правят по $20 000 на месец от продажби през въпросната програма. Всеки, който ти обяснява такива неща или е много неграмотен (защото дори и снима ми на 5 знае, че от интернет се печелят пари по много начина), или си е някакъв негативно по природа. Моят съвет е да не ги слушаш такива капазитети. Много работа е да отидеш да чукаш мапъни в мината. Но там никога няма да взимаш тия пари, освен ако не си собственика на мината, което е малко по-невероятно от това да си топ афилиейт.

А какво е това с генерирането на кодове, звучи ми като славните PTC сайтове. :) Но може и да не е де.
 
Здравейте, @bobiib,

Афилиейт маркетинга е напълно легален и доходоносен източник на пари, където единствената инвестиция е Вашето време.

В блога на MyLead има множество статии, електронни книг и образователни материали, които могат да Ви запознаят с печеленето на пари онлайн посредством афилиейт маркетинг.

Поздрави,
MyLead
 

Горе