Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

mantaman

Well-Known Member
В Конкурса за Лого на http://168.bg/
Постъпиха две предложения

Първо Предложение
168bg-2%20Xorasio.jpg



Второ Предложение
168%20Varlov.jpg


В гласуването ще се зачитат само гласовете на потребители с положителна репутация с над 100 поста регистрирани преди датата на пускане на конкурса. Всеки потребител има право само на един глас.
Край на гласуването 20ч в неделя 24 октомври
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

Епа къде е анкеткатъ? :)

Ако се абстрахирам от сайта, където ще се слага логото, съм за ВТОРОТО предложение.
Ако НЕ се абстрахирам от сайта, но все пак идеята е да се ползва второто лого, за въпросният сайт е препоръчителен основен, тотален, мащабен, глобален, драстичен редизайн...

Ако не се планира редизайн, ПЪРВОТО лого (особено втората версия) е повече от добро и би повдигнало класата на сайтчето - подбрани са шрифт, цветова гама и прочие.
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

Ноке умишлено не съм слагал анкета защото искам всички да виждат кой е гласувал защото в условието е посочено че гласове от определени потребители няма да се зачитат
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

И аз съм за първото предложение, но ако можеш удължи конкурса за лого. Така нямаме никакъв избор.
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

Наистина няма голям избор.Второто предложение не е много разбирамо и трудно може да се свърже с 168.бг,ако се гледа от непристрастно око.
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

Второто предложение е прекалено 'арт' и неразбираемо, а първото е тривиално, но ако трябва да избирам - първото.
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

неструват ;) освен за алфа версия
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

Първото предложение глос варианта не върви със сайта а другото не е нищо особено. Второто предложение без коментар.

Офтопик: Помисли малко върху дизайна и ползваемостта на сайта. Прекалено разхвърляно изглежда и с много опции, които всъщност са странични от услугата. Наложи основната услуга после закачи допълнителните. Това със SMS-а също е странна идея.
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

Като цяло, нито едно от предложенията не ми допадна. Явно не са по моя вкус. На втория вариант изобщо не може да се разбере дали това е 6 или =. На първият - логото в ляво с това изхвръкнало .бг е дори по-непривлекателен вариант и от второто предложение.
Като заключение - най-много ми допада глоси луукинг логото в дясно, но аз лично не бих го ползвал за мой проект.

Едит: Добавка защо не бих го ползвал
1. Не се връзва с цялостната визия на сайта. В сайта няма нищо лъскаво, че да се сложи подобно лого.
2. Ъндерлайна под 168 не ми харесва как е измислен - тръгва от началото - свършва до никъде.

Според мен, по-добре удължи срока на конкурса, преди да пускаш такава анкета. С такъв избор, наистина няма какво толкова да гласуваме.
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

Имаше четири дни за даване на предложения - което мисля че е що годе нормален срок - получиха се само две което ме навежда на мисълта че проблема не е в късото време, а в условията които съм задал явно не са успели да вдъхновят повече хора.

Джеймс - Идеята ми с СМСите не е да събирам пари, а да предпазя търговете от фалшиви наддавания които да ги провалят в последствие, както виждаш дал съм доста други варианти за безплатен достъп до участие в наддаването. А и като цяло идеята на сайта е да не се вадят кеш пари за нищо всичко да може да се ползва или безплатно или в бартер с линкове.
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

Както предполагам повечето са отговорили, съдейки по последните няколко поста, и на мен първото предложение ми харесва. По-конкретно - вторият вариант. Върлов е направил нещо много нестандартно, но май е попрекалил и за мен поне не се чете лесно. :)
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

От първата картинка, вторият вариант. Подкрепям мнението на "Мирослав Бекяров"
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

Прекратете гласуването и обявете резултата :D
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

Сори за забавянето - но резултата е очевиден печели Хорасио - да ми изпрати данни на ЛС да му изпратя наградата
 
От: Гласувайте за ЛОГО на 168.bg

опс и каква е наградата?
 

Горе