Графични творби

От: Графични творби

225231_187398098103325_1136355606_n.jpg

Обнових малко графиката на Audi - то :):)
 
От: Графични творби

08fj.jpg


Ето и кораба.

Малко, ще почина. После пак ! :) Че това чудо го работих един месец.
 

Прикачени файлове

  • queen elizabeth  2- by ds.jpg
    queen elizabeth 2- by ds.jpg
    83.7 KB · Преглеждания: 35
Последно редактирано:
От: Графични творби

Не можах да се сдържа да се похваля с моят колега :beer:
Рисувана е изцяло на ръка



Телефона ми е пич, не снима хубаво на изкуствена светлина.
 
От: От: Графични творби

Не можах да се сдържа да се похваля с моят колега :beer:
Рисувана е изцяло на ръка



Телефона ми е пич, не снима хубаво на изкуствена светлина.

Браво ! Много добро ! :) Това Астин Мартин ли трябва да е? Пък за телефона ти: можеш съвсем спокойно да занесеш рисунката в някоя книжарница с скенер и да си я сканираш. :) Виж вече ако нямаш парички за това е отделен въпрос.
 
От: Графични творби

Чувал съм за тази игра, но не съм я пробвал. Нямам време за игрички. :):):) Дето ще си пилея времето по тях мога да свърша нещо полезно. :)
 
От: От: Графични творби

можеш съвсем спокойно да занесеш рисунката в някоя книжарница с скенер и да си я сканираш. :) Виж вече ако нямаш парички за това е отделен въпрос.

Не са ебавай с бай брадър :beer:
Формата на листа е малко големичък за обикновен скенер. Не ми е зор да го показвам с качество.
 
От: От: Графични творби

Не са ебавай с бай брадър :beer:
Формата на листа е малко големичък за обикновен скенер. Не ми е зор да го показвам с качество.

Нищо, пак че го има тук :) Мисля тази тема да не я развиваме само 2 - 3 човека, а всеки, който прави подобни неща. Може всеки да научи от другият по нещо. :)
 
От: Графични творби

Здравейте !
Ето ме отново ! :)))

Ето и обещаното BMW X6 :)
BMW X6.jpg

За това бебче ми беше нужно време около 3 дена. :)
 
От: Графични творби

Ето и последното от мен.

enzo for ds.jpg

Обещавам още ! :)
 
От: Графични творби

Браво колега реп от мен.
Само имам един въпрос защо не използваш графичен таблет за графиките доколкото разбрах рисуваш само с мишката?
С графичен таблет ще ти е много по-удобно,още повече,че писците са чувствителни на натиск и можеш да правиш още по-добри илюстрации.
Най-добрите са така наречените дисплей таблети 2aqjjr3s.jpg ,но те са много цифра има и по-приемливи варианти
 
От: От: Графични творби

Браво колега реп от мен.
Само имам един въпрос защо не използваш графичен таблет за графиките доколкото разбрах рисуваш само с мишката?
С графичен таблет ще ти е много по-удобно,още повече,че писците са чувствителни на натиск и можеш да правиш още по-добри илюстрации.
Най-добрите са така наречените дисплей таблети Виж файлът 7089 ,но те са много цифра има и по-приемливи варианти

Благодаря братле! :)

Защо ли? Поради финансовото положение ... като се сетя, колко пари съм инвестирал в машината, с която раборя ми става лошо... но какво да направя ... в тази сфера трябва стъбилна машина иначе, колкото и да си добър, като ти се бави машината е тормоз за теб и за нея.
 
От: Графични творби

Видях това видео в YouTbe преди няколко дена и не се сдържах да го постна тук :)

[video=youtube;twqlkEDrNZI]http://www.youtube.com/watch?v=twqlkEDrNZI[/video]

Скоро ощще графики ще качам

П.С. не съм аз създателят на това Ламбо :)
 
От: Графични творби

Здравей, готини са ти нещата, хубаво е че се занимаваш с нещо, което те кефи. Използвай и градиенти за да си вдъхнеш повече 'живот' на илюстрациите ;)

Поздрави!

П.П. За векторна графика не ти трябва таблет, аз го използвам само за скици или ако нещо трябва да изглежда по-анимационно, подобно на филмчетата на Дисни ако се сещаш. Това е рисувано с мишка във фотошоп и е вектор, става сравнително бързо ако знаеш какво правиш ;)
 
От: Графични творби

Поздрави на колегата за рисунките. Това, което ще го посъветвам аз е същото като dreambench - използвай градиенти и градиент меш. С тяхна помощ можеш да вдъхнеш максимален реализъм на рисунките.

Иначе по въпроса с мишката за векторните рисунки колегата е прав. При векторите няма голяма нужда от таблет. Не че в някои случаи няма да е по-добре.

Според мен таблета не е особенно удобен за скици. Имам един Wacom от години и така и не можах да му свикна. Докато свикнеш да правиш скици с него, може да се окаже, че е по-добре да използваш сканирани такива. Тези таблети ми се струват най-полезни при оцветяване на скиците заради възможностите за избледняване с Pen Pressure. Възможно е това обаче да не важи за всички класове таблети, тъй като за горните класове не мога да говоря от опит.
 
От: Графични творби

Поздрави на колегата за рисунките. Това, което ще го посъветвам аз е същото като dreambench - използвай градиенти и градиент меш. С тяхна помощ можеш да вдъхнеш максимален реализъм на рисунките.

Иначе по въпроса с мишката за векторните рисунки колегата е прав. При векторите няма голяма нужда от таблет. Не че в някои случаи няма да е по-добре.

Според мен таблета не е особенно удобен за скици. Имам един Wacom от години и така и не можах да му свикна. Докато свикнеш да правиш скици с него, може да се окаже, че е по-добре да използваш сканирани такива. Тези таблети ми се струват най-полезни при оцветяване на скиците заради възможностите за избледняване с Pen Pressure. Възможно е това обаче да не важи за всички класове таблети, тъй като за горните класове не мога да говоря от опит.

Прав си и ти, и аз последно време ползвам молив и ги сканирам, имам колеги в университета които правят доста добри рисунки с таблети, просто трябва да се свикне. Друго приложение, което тук специално не знам колко хора се занимават, за 3D Sculpting, доста е удобно и не знам даже с мишка колко хора го правят, въпреки че и там сигурно има доста, но с таблета е по-удобно и бързо.
 

Горе