Групова покана за харесване на FB страница

Welder

Active Member
Преди около 5 години направи една Фейсбук страница. За няколо месеца събра около 800 лайка. След това публикувах пост, който стана доста популярен и за няколко дена ми донесе над 1200 лайка на страницата. От тогава публикувам по нещо от време на време, колкото да не умре страницата. Не и обръщах много внимание и не следях редовно какво се случва. Преди няколко дена забелязах, че този пост отново се е завъртял в мрежата и направо е избухнал. За 3-4 дена ми е донасъл още към 2000 лайка на страницата, а самия пост е харесан от над 17000 човека и бройката продължава да расте. Повечето от хората, които са харесали поста, не са харесали страницата. Тоест, мога да им изпратя покана да харесат и страницата. Както се досещате, ще ми се разкаже играта, докато поканя всеки от тези 17 хиляди човека поотделно. Има ли начин да поканя всички хора наведнъж?
 
До 500 покани на ден е, ръчно ще ти отнеме 30 мин. работа. Имаше скриптове, ама не са препоръчителни, защото могат да те хакнат.
 
Пиши ми ЛС и ще ти пратя скрипт за автоматизирано канене. Ще ти спести поне час.
 
Има скрипт/приложение което само с един бутон правиш всичко ако колегата не помогне пиши ми ще ти кажа
 
Здравей.
Я кажи, ако може, "номера" за привличане на толкова харесващи (страница, пост)... :)
Благодаря.
 

Горе