Давам домейн

ThinkFast

New Member
Рейтинг - 100%
10   0   0
359student.com
359 е кода на бг, та не е лошо домейнчето. Навремето съм го вземал, ама със сигурност няма да правя нищо на него.
Изтича на 6-Feb-2013, регистриран в топхост на 06-Feb-2008. Направо се чудя тоя домейн за колко години напред съм го плащал че още не е изтекъл.

Приемам банков превод. Цена 20 лева, стъпка 1лев. Край на аукциона - петък (1 октомври) 20:00. Цената е горе долу колкото струва домейна ако си го купите от годеди. Не слагам оскъпяване. Не ми е и до парите, ама просто не ми трябва.
Може да предлагате и по ниски цени от обявената, ако няма интерес до петък, може да го дам на някой от предложилите по ниска цена.

Ако нямате пари, но го искате, ще го дам безплатно срещу два линка във футъра до 6-Feb-2013 или едно банерче. Безплатният вариант е валиден при следните условия:
1. Домейна остава на мое име до датата на изтичане, за да съм сигурен че линка/банера няма да се премахне предварително.
2. В края на периода ще го трансферирам в годеди и ще ви го прехвърля безплатно.

Очаквам оферти.
 
От: Давам домейн

приемам безплатния вариянт
 
От: Давам домейн

Нямам нищо против да го дам с безплатният вариант. Първият изявил желание за този вариант е lastsentinel в 19:20 с ЛС. Така че той ще е щастливеца, ако няма желаещи за платения вариант. Аз даже веднага бих му го дал, ама все пак съм писал че ще изчакам до петък, така че ще изчакам.
Офертите над 20лв са с предимство, ако няма вече аз ще си преценя дали да го дам безплатно или за под 20лв (ако някой предложи де)
 
От: Давам домейн

Щом няма кандидати домейна отива с безплатния вариант при lastsentinel
Честито
 

Горе