Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Noke, ти кой беше, извинявай?
Като се сетя колко пъти са ми го задавали тоя въпрос в тоя форум, ми става едно благо на душата... :) .

Аз съм тоя дето пише отвреме-навреме благотворително тук и раздава акъл безплатно, та белким им влезе нещо в простите глави на по-неориентираните юзъри...
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

ама хич да не ти пука за червените и зелените,важното е да се чустваш комфортно,за мен не минава и ден да не вляза и да видя кво става с ит-бизнеса,лошото е когато се виждат червеникавите закъсали вебмастери без да си казват ника,другото е да става шоуто

и аз не съм идеален и мен мен хваща яд понякога,но мога ли да искам всички да ме разберат...
за това сме хора и сме различни
Та не се кахъри 4 или 10 подред червени важното е да си Жив и Здрав,а за останалите АВАТАРА ми :lol:
 
От: От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Все 1 аз да се затръшкам за ей тва тука:



Вместо да ми сложи зелено задето съм му направил веселото :), той не може да устои на болезнения сърбеж, разбираш ли... Хора без въображение. Нема оправия.

ПС: Тва почерненото е ника му м/у другото :) .
ПС2: Томов, датата и часа са малко по-надесно. Дизайнът на форума е флуид, а екранят ми е от леко широчките - демек датата е сравнително далечко :) .
 
Последно редактирано:
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Тия със червените репутации да умират в кофите ...
Нещастниците седят по цял ден в форума и само червени репички лепят ...
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Абе опасни гни*и има тук, аз направих един експеримент дадох на един въпросен агент зелена репутация, като му написах "да се радва" и той веднага ми наби червено! Опасни са форумните мишоци, за тях зелената репутация разтуптява мишите им сърчица, получават едва ли не оргазми след като получат зелен картон! Но както казва Манол .....
 
От: От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Ето един малък "мишо", който подскача от радост при зелен картон! Нека задружно му изръсим всички по една червена картичка за да се разбеснее .... ха-ха, сега очаквам и да бъда баннат, понеже съм с нисък рейтинг и т.н. абе .. но поне този Мони да го нахраним подобаващо, хайде момчета действайте с червена атака ... :)
iTrader си е iTrader :)
Репутацията си е репутация.

Репутацията е нещо като "визитка". Тоест колкото повече имаш, толкова по-добре за теб :)
"Колкото повече, толкова повече, казал Мечо Пух(и умрял от свръх доза, но това няма да го пиша :d)"

а iTrader, ти е "визитната картичка" според това дали си точен и коректен купувач/продавач. :)

Така, че мен, ако питаш има разлика.
Също така, когато има репутация, повечето хора(като мен) се стремят да я повишат, като допринасят за развитието на форума, и съответно никога не остават не забелязъни :).. (Поне не от мен, аз винаги лепа зелено, ако човека го е заслужил)

Cheers,
 
От: От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Ето един малък "мишо", който подскача от радост при зелен картон! Нека задружно му изръсим всички по една червена картичка за да се разбеснее .... ха-ха, сега очаквам и да бъда баннат, понеже съм с нисък рейтинг и т.н. абе .. но поне този Мони да го нахраним подобаващо, хайде момчета действайте с червена атака ... :)
Даде ми "сива" репутация и ? Изпълни ли ти се душевното желание ? Успя ли да си направиш душевната чек...?

Зарадва ли се? Оплака ли си очичките ?

Кажи само пред всички, Гордееш ли се със себе си?

Просто ставате смешни вече наистина. Като имаш червена репутация се опитай да я направиш зелена, а не да се нервиш, че някой хора са постигнали нещо, което ти няма да постигнеш..

Има и живот извън интернета да знаеш.. ;)

Cheers,
 
От: От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Ето един малък "мишо", който подскача от радост при зелен картон! Нека задружно му изръсим всички по една червена картичка за да се разбеснее .... ха-ха, сега очаквам и да бъда баннат, понеже съм с нисък рейтинг и т.н. абе .. но поне този Мони да го нахраним подобаващо, хайде момчета действайте с червена атака ... :)
Турих ти още една червена задет си такъв фейл-хейтър... Ако беше ударил качествено щях да ти дам зелена + висока оценка за хейтърлък.
Ама той и тоя занаят не е за прости, ей.
 
  • Like
Реакции: Test
От: От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Турих ти още една червена задет си такъв фейл-хейтър... Ако беше ударил качествено щях да ти дам зелена + висока оценка за хейтърлък.
Ама той и тоя занаят не е за прости, ей.
Не е спазил хейтър-технологията вероятно:)
 
От: От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Малък мишо, не аз а ти си направи душевна чек.. с твойте приятели след като задружно се нахвърлихте да набивате картони! Смешници!

Даде ми "сива" репутация и ? Изпълни ли ти се душевното желание ? Успя ли да си направиш душевната чек...?

Зарадва ли се? Оплака ли си очичките ?

Кажи само пред всички, Гордееш ли се със себе си?

Просто ставате смешни вече наистина. Като имаш червена репутация се опитай да я направиш зелена, а не да се нервиш, че някой хора са постигнали нещо, което ти няма да постигнеш..

Има и живот извън интернета да знаеш.. ;)

Cheers,
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

И аз се чудя на кой да цъкна червено днес, ама още не мога да си харесам човек. Голям проблем.
 
От: От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Малък мишо, не аз а ти си направи душевна чек.. с твойте приятели след като задружно се нахвърлихте да набивате картони! Смешници!
Понеже съм спокоен човек, и не желая да се занимавам с глупости, още по-малко с теб, дори НЕ СЪМ ТИ ДАЛ - РЕПУТАЦИЯ.
В интерес на истината на НИКОГО не съм давал във форума - репутация.

Но явно ти още не можеш да го осмислиш това..

Живей си живота и не се занимавай с мен..
Cheers,
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Прасни една на мен, какво има да се чудиш :)
И аз се чудя на кой да цъкна червено днес, ама още не мога да си харесам човек. Голям проблем.
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Прасни една на мен, какво има да се чудиш :)

Да бе да!И да прецакаш монопола на Катцаров?Ентусиаст:)
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Еми гледам да улесня човека, няма да се чуди цял ден :)
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Прасни една на мен, какво има да се чудиш :)

Сори, повече не мога.
You must spread some Reputation around before giving it to krasimir_770 again.
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Жалко, ами аз ще ти прасна една и мисля, че след това ще можеш! Пробвай след малко, аз сега ще те накозя :)
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Жалко, ами аз ще ти прасна една и мисля, че след това ще можеш! Пробвай след малко, аз сега ще те накозя :)

Не мога. Трябва първо да обиколя още няколко такива, като теб.
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Жалко, ами аз ще ти прасна една и мисля, че след това ще можеш! Пробвай след малко, аз сега ще те накозя :)

Ако искаш положителна репутация, купи си от Блинки. Плаща се с PayPal. За 10+ Reputation Power има отстъпка в цената. :wink:
 
От: Дай червена репутация - спаси бебе тюленче от удавяне

Харпун никога няма да си купя такова нещо! Все едно ти да си купиш пясък като си на плажа!

п.с. Като давате картони напишете си поне нежните именца да знам, така някак си раздавам напосоки :)
 

Горе