Да наема ли човек, да ми пише контента?

Carnation

Member
От точно седем дни цикля върху едно ревю.
най-досадното ми нещо е писането на контент, особено като става дума за качествен контент, да не говорим ако трябва да спинна като хората.

Замислям се да наема някои да се грижи само за това... Една обява в форума на мамите може би ще свърши работа
Но пък то пак усложнения, като на прима виста се сещам за тези: заплащане, осигуровки (да речем че ще са колкото плащам месечно на индийци), тук все ще се разберем, не съм циция.
Обаче ще е нужно да се премине през един обучителен етап, че да знае що е то СЕО оптимизирано съдържание, сейлс копи и прочие
Тоя човек ще пише предимно на английски, значи трябва да го знае... Лошото е, че много не го знаят, но пак се натискат да пишат и пишат на английски.
Интернет умения естествено трябва да има, работа с офис пакета...
Да не говорим че и трябва все пак да има желание за такава работа.

И почвам да си мисля мога ли да намеря такова животно? Особено като държа да ми е в града, че смятам и офис да отварям, че в къщи вече трудно се работи.

Чудно ми е някой от вас решавал ли е подобен казус? А онези със СЕО фирмите, разчитате на собствени сили и индийски съпорт?

Да се занимавам ли изобщо да търся?
 
Последно редактирано:
От: Да наема ли човек, да ми пише контента?

Тоя човек ще пише предимно на английски, значи трябва да го знае... Лошото е, че много не го знаят, но пак се натискат да пишат и пишат на английски.

определено е голям проблем това и трябва да внимаваш, често ми се случва да знаят по-малко английски от мен и после почват разправиите,човека изкарал едно ниво и си мисли че е готов да работи в Ню Йорк Таймс
 
От: Да наема ли човек, да ми пише контента?

Щом не си циция, в DP ще намериш достатъчно хора, които знаят езика и SEO-то много добре, включително native speakers. Не виждам какъв ти е проблемът.
 
От: Да наема ли човек, да ми пише контента?

Щом не си циция, в DP ще намериш достатъчно хора, които знаят езика и SEO-то много добре, включително native speakers. Не виждам какъв ти е проблемът.
Препоръчай някого че ми трябва.
 
От: Да наема ли човек, да ми пише контента?

harkon;264349. Не виждам какъв ти е проблемът.[/QUOTE каза:
Че е съвсем рязлично когато онзи, дето пише контента тясно свурзан с проекта. И няколко друге дребни разлики в комуникацията.
 
От: Да наема ли човек, да ми пише контента?

Че е съвсем рязлично когато онзи, дето пише контента тясно свурзан с проекта. И няколко друге дребни разлики в комуникацията.
Някой да преведе ...
 
От: Да наема ли човек, да ми пише контента?

Определено може да си намериш такива хора, то ако не в български форуми, в чуждестранни или пък във фрийленс сайтовете. Малко не ми стана ясно хем искаш да ти е в града, хем споменаваш индийски съпорт. Ако държиш на нивото и не те притеснява цената, стига човекът да отговаря на критериите ти, нейтив спийкърс със сигурност има доста на пазара.
 

Горе