Деактивиране на facebook профил

bluefighter

Active Member
Здравейте,

мога ли да деактивирам временно фейбук профила ми и и ще имам ли достъп до страниците и групите ми?
 
От: Деактивиране на facebook профил

Времено можеш да деактивираш профила си , но достъп до страниците и групите няма да имаш. Можеш да си направиш нов профил да се добавиш като админ в страниците и тогава да деактивираш профила си.
 
От: Деактивиране на facebook профил

Аз имам друг въпрос, след деактивиране и изтриване, фейсбук пази ли данните като банкови карти и други, въведени при регистриране на реклама?
 
От: Деактивиране на facebook профил

Пази, пази, дори и да се прави на приятно разсеян.
 
От: Деактивиране на facebook профил

Аз имам друг въпрос, след деактивиране и изтриване, фейсбук пази ли данните като банкови карти и други, въведени при регистриране на реклама?

Абсолютно всичко се пази, та даже и снимките, на които си бил тагнат и после си махнал тага :)
 
От: Деактивиране на facebook профил

Май не може да се спре като имаш страници. Аз се опитах и ми изписа първо да ги прехвърля да се ръководят от друг профил и не съм се занимавал.
 
От: Деактивиране на facebook профил

Май не може да се спре като имаш страници. Аз се опитах и ми изписа първо да ги прехвърля да се ръководят от друг профил и не съм се занимавал.

Аз лично на старият си профил имах около 10 мои страници, като на някои от тях нямаше друг администратор, освен аз самият. Когато деактивирах акаунта си, не ме е питало и не ми е казвало нищо, което ми изглеждаше странно, но е факт.

Лошото е, че каквото и да правим за деактивиране на акаунтите си там, то информацията която сме качвали през времето, дори и след това да ги изтриваме, сменяме имена и прочие - то те се пазят някъде.
 

Горе