Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Re: От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Не е задължително да бият тъпана с ПР акция, а затова че ще уведомят клиентите по вътрешни канали, може да си убеден.
Абе честно казано важното е техните клиента да знаят и да го прочетат. Така оперират и много аф. програми и други бизнеси, които уведомяват за събитие, което касае само клиентите. Ако са решили да правят велика PR акция, щяха до сега да са го направили и да изчакат подходяща дата за рилийса. Аз така бих направил. Дали ще е рожден ден или друг ивент, важното е генерирането на новина да е наистина новина. :)
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Не всичко опира само до ПР-а, има и някои други нещица, макар за някои да са по скоро сантиментализъм. А имено - личната информация, базите с клиенти, мейли, адреси, разплащателни средства. Предполагам, преди прехвърлянето, трябва всеки да бъде уведомен. А дано, ама надали :)
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Абе ей смешник вземи се скрий някъде тия фирми са много по читави от твоята фирма изобщо ако имаш. Ти си един смешен комплексар. Кофато достигнеш тяхното ниво на развитие тогава ще им даваш акъли. Смешко

Фактът, че не се оповестява официално, сметай за колко читави фирми говорим, поне едната [emoji14]
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Млък бе гащник! Кой говори дали са читави фирмите или не??? Знам, че са читави (в сравнение с повечето бг такива). Но знам и как трябва да се правят нещата, за разлика от теб - директно със шпаклата
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Млък бе гащник! Кой говори дали са читави фирмите или не??? Знам, че са читави. Но знам и как трябва да се правят нещата, за разлика от теб - директно със шпаклата
Хахах знаеш ти. Ти ако знаеше нямаше да си губиш времето да избиваш комплекси във форума вместонда работиш :)
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Сега съм в обедна почивка споко :) Но като гледам твоето е наистина изгубено тотално :D
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Сега съм в обедна почивка споко :) Но като гледам твоето е наистина изгубено тотално :D
Хахаха хубаво ясно ми е вече какъв мишкар си бъди спокоен. За разлика от теб аз време имам колкото искам, защото все още съм ученик :) А такива комплексарчета само могат да хейтват и да ме разсмиват [emoji2]
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Сега съм в обедна почивка споко :) Но като гледам твоето е наистина изгубено тотално :D
Хахаха смешник като те гледам вече си светнал в червено като се прибера в нас ще светнеш още по ярко. Такива лекета като теб са грешка на природата и не трябва да ги има в този форум :)
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Ми мен за това ме няма принципно :) Май съм споменавал, че мразим да имам хемороиди по езика, за разлика от теб ЯВНО :lol:
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Аз не разбрах къде точно е описано какво трябва (задължително) да се направи при подобна промяна? Непременно ли всяко изкупуване на дялове трябва да е съпроводено с 10 дневно биене на ПР тъпана по медиите и социалките? Има едно законово изискване, промяната да бъде оповестена в търговския регистър и това доколкото виждам е спазено. За клиентите предполагам не се променя нищо - запазва се бранда, запазват се инфраструктурата и вероятно хората които я поддръжат, запазват се цените?!? Какво не е наред в цялата работа? Колко от Вас са следили промяната на собствеността на акции / дялове в обслужващата Ви банка примерно, а там уж си държите парите? Колко от Вас са се поинтересували какви са промените в Общинския съвет примерно - хората от които Ви зависи до някаква степен ежедневието?

Честно, сигурно си голям пич и си попрочел тук таме някакви good marketing practices но в момента не ти откривам логиката?
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Аз не разбрах къде точно е описано какво трябва (задължително) да се направи при подобна промяна? Непременно ли всяко изкупуване на дялове трябва да е съпроводено с 10 дневно биене на ПР тъпана по медиите и социалките? Има едно законово изискване, промяната да бъде оповестена в търговския регистър и това доколкото виждам е спазено. За клиентите предполагам не се променя нищо - запазва се бранда, запазват се инфраструктурата и вероятно хората които я поддръжат, запазват се цените?!? Какво не е наред в цялата работа? Колко от Вас са следили промяната на собствеността на акции / дялове в обслужващата Ви банка примерно, а там уж си държите парите? Колко от Вас са се поинтересували какви са промените в Общинския съвет примерно - хората от които Ви зависи до някаква степен ежедневието?

Честно, сигурно си голям пич и си попрочел тук таме някакви good marketing practices но в момента не ти откривам логиката?
Как ще му откриеш логиката на някакъв смешко, който сигурно работи за минимална работна заплата и през свободното си време хейтва успехите на другите и мечтае някога да ги стигне и в същото време се прави на големия кибер нинджа разбирач [emoji1] [emoji2]
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Не може в един момент да имаш юридически отношения с едно лице, и в даден момент вече да имаш със съвсем друго, без твоето изрично съгласие. Не знам за законовите моменти (това не ме изтересува), но моралният, и както сам написа good practices, е клиентите да бъдат уведомени своевременно. Може би от джъмпа са имали съмнения, че някои могат да напуснат, ако ги уведомят, или пък дори да е било условие на делта, не е важно. Важното е, че моята, а и не само моя информация отива при други хора, без да съм дал съгласието си (не че лично аз имам сериозни опасения)

И няма драма, ни са косете, чакам звънеца, за да вляза в час :wink:
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Хайде пак да прочетеш закона и да не ми цитираш високопарни слова, защото реално промяна в клиентските взаимоотношения с юридическото лице и обратно няма. Нито се закрива дружество, нито има други причини. Търсите под вола теле....
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Аз лично се радвам, че джъмп сменя собственика, дори и вече да не съм им клиент. Старият беше дребнав, имам тема тук за отношението което бях получил от тях и собственика на фирмата беше се изказвал в нея даже :) Пожелавам успех на новият и на вече бившият собственик. Мисля, че една новина в сайта им нямаше да навреди на никого :)
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Хайде пак да прочетеш закона и да не ми цитираш високопарни слова, защото реално промяна в клиентските взаимоотношения с юридическото лице и обратно няма. Нито се закрива дружество, нито има други причини. Търсите под вола теле....

А ти изобщо като какъв се явяваш в темата. Пак ли клакьорстваш?? Ти специално нямаш право на глас в случая, защото не си клиент. Много ясно ми е какво ти е мнението, след като работиш в хостинг компания.
А и ти никога ли нямаш работа?? Киснеш по цел ден и тук и в съренджинесбг
Нали се сещаш, че ти си единствената причина да си махна сайтовете преди години от хостбългария, бахте в трола!!!

Затваряй си плювалника и заминавай да плетеш кабели. Моята информация е отишла в други ръце, не твоята, така че не ми се отваряй на тема закони, правила и тн.. парцалкьо!!
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Не съм фен на бластера но е прав в случая

Не ги задължава закона но е редно да го съобщят на клиентите си - Факт че не е направено

Давам ви и аналогичен пример - Във форума имаше потребител мисля че беше Шопов който имаше хост компание Seanhost или нещо подобно - Бях им клиент и доволен от тях - Продадоха фирмата на ICN и пуснаха съобщение - Аз на момента си закрих хоста защото не желаех да бъда клиент на ИСН заради изцепките им във този форум.

Ако го бяха направили тихомълком щях да бъда много афектиран.
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

А ти изобщо като какъв се явяваш в темата. Пак ли клакьорстваш?? Ти специално нямаш право на глас в случая, защото не си клиент. Много ясно ми е какво ти е мнението, след като работиш в хостинг компания.
А и ти никога ли нямаш работа?? Киснеш по цел ден и тук и в съренджинесбг
Нали се сещаш, че ти си единствената причина да си махна сайтовете преди години от хостбългария, бахте в трола!!!

Затваряй си плювалника и заминавай да плетеш кабели. Моята информация е отишла в други ръце, не твоята, така че не ми се отваряй на тема закони, правила и тн.. парцалкьо!!

Много бих искал да ти отговоря в твоя стил, но виждам, че са ти сложили тапата отзад. Ще изчакам да мине бана и тогава ще продължим дискусията.
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Не съм фен на бластера но е прав в случая

Не ги задължава закона но е редно да го съобщят на клиентите си - Факт че не е направено

Давам ви и аналогичен пример - Във форума имаше потребител мисля че беше Шопов който имаше хост компание Seanhost или нещо подобно - Бях им клиент и доволен от тях - Продадоха фирмата на ICN и пуснаха съобщение - Аз на момента си закрих хоста защото не желаех да бъда клиент на ИСН заради изцепките им във този форум.

Ако го бяха направили тихомълком щях да бъда много афектиран.

Двете търговски сделки нямат общо. Джъмп доколкот виждам продължава да оперира под същата юридическа форма и бранд, със същата инфраструктура и персонал, и респективно няма местене на клиенти от една инфраструктура към друга, както и преминаването им от договор с едно юридическо дружество към договор с друго. Приемете го просто като назначаване на нов управител.
 
От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Привет,

разбира се, че би се оповестило на клиентите. Със сигурност това обаче ще стане едва, когато всичко премине успешно, в крайна сметка приоритет са услугите и клиентите, а не гръмките ПР статии или неща от този род.

Както Петър спомена, единственото различно нещо в момента е управителя, екипът е запазен и непроменен.
 
От: От: Джъмп.бг вече е част от делта.бг

Привет,

разбира се, че би се оповестило на клиентите. Със сигурност това обаче ще стане едва, когато всичко премине успешно, в крайна сметка приоритет са услугите и клиентите, а не гръмките ПР статии или неща от този род.

Както Петър спомена, единственото различно нещо в момента е управителя, екипът е запазен и непроменен.

хмммм :confused: нещо не се връзва с тази тема

единственото различно нещо в момента е управителя

----->

Привет, в момента текат доста сериозни структурни промени в самата фирма, поради което се е получила тази ситуация.

Описания проблем в предишната тема е изключително сериозен и затова се наложи администраторите да цензурират мнението на потребителя качил скрийншоти. Всичко това не се се връзва с предпоследния цитат ("единственото различно нещо в момента е управителя").
 

Горе