Дизайнер и програмист си търси работа

Blagoev

New Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
http://skorpi0n.info/
Здравейте, аз съм дизайнер и програмист в интернет средите от около 5 години. В момента съм безработен и искам да изкарам малко пари посредством услугите, които предлагам.

Какво предлагам?
Аз предлагам :
Изработка на малки и големи уеб сайтове/уеб приложения.
Кодиране на дизайни с HTML и CSS.
Изработка на лога, дизайни , банери , хедъри ,визитни картички

За контакти: [email protected]
Ако искате да знаете нещо повече за мен прочете блога ми и/или ми пишете лично съобщение.
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Само едно да питам - казах им че не ми се отваря техният сайт още преди няколко часа. Как мога да го копирам без да го виждам?
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Само едно да питам - казах им че не ми се отваря техният сайт още преди няколко часа. Как мога да го копирам без да го виждам?
Значи той го копира.. "професионалисти" !! :)
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

ха ха ха
стига с тоя копи/пейст бе дизайнери..
тцтцтц яко излъгации.. :) Мислите, че всички тука са хванати от гората ..
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Не съм тук да обсъждам кой, какво, как и т.н.
Дошъл съм да си предложа услугите - ако има някой с нужди да пише на лични или мейла. Видяло се е, че в тоя форум се е напълнило с ``бълхи``

Аааа и лисичке моля те недей да се занимаващ с мен - 12 годишните нямат място в интернет пространството според мен.
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Брей...не ви става готино като се види, че само се крадете един друг.. ;d Забавни типове сте.. :)
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Не съм тук да обсъждам кой, какво, как и т.н.
Дошъл съм да си предложа услугите - ако има някой с нужди да пише на лични или мейла. Видяло се е, че в тоя форум се е напълнило с ``бълхи``

Аааа и лисичке моля те недей да се занимаващ с мен - 12 годишните нямат място в интернет пространството според мен.
Много са гадни тези бълхи.. само хапят.. :)
ии какво като съм малка? и съм на 13.. ;) и според мен копирачи и т.н. нямат място, но какво да се прави.. днешното общество е много развалено.. :)
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Хах добре и на 13 да си. Знаеш ли по кое се познава, че си малка ??? Ще ти кажа - по това, че като пишеш с болд се мислиш за нещо много повече от нас и се правиш на важна. Това подражава на 12-13 годишните мърли така да се изразя.

А ти зиалотчо спри да се надъхваш и да спамиш по темите на хората.

СТИГА ВЕЧЕ СПАМ>
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

О, не, не ! Не ме разбирай погрешно, аз не спамя, а говоря по зададения по-горе топик ;) А имам право да си изразявам мнението нали ? Както и вие имате право да си изразявате мнението в моята тема !
Тъй, че .. предполагам ще търпиш.. =)
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Хах добре и на 13 да си. Знаеш ли по кое се познава, че си малка ??? Ще ти кажа - по това, че като пишеш с болд се мислиш за нещо много повече от нас и се правиш на важна. Това подражава на 12-13 годишните мърли така да се изразя.

А ти зиалотчо спри да се надъхваш и да спамиш по темите на хората.

СТИГА ВЕЧЕ СПАМ>
С болд си пишех просто така.. и не се правя на важна спокойно.. ;) и айде ако обичаш не ми казвай, че съм мърла и т.н. без да ме познаваш, да знаеш коя съм и т.н.
много сте ми интересни всички бе
страшни заключения си правите вече без да познавате човека.. :mad: ама то понеже вие сте многоо големи и вече си мислите, че знаете всичкоо.. :(
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Добре зиалот извинявай за отношението, което проявих към теб.
Лисичке мисля, че 39 години ми стигат за да знам кой колко може и колко знае.
Моля ти се спри да се изказваш неподготвена в темата ми.
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Охооо...
Конкуренция в дигитал поинта :D :D :D
Там има доста неща... Може да пробваш (аз вчера спечелих 10$ :) )
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Добре зиалот извинявай за отношението, което проявих към теб.
Лисичке мисля, че 39 години ми стигат за да знам кой колко може и колко знае.
Моля ти се спри да се изказваш неподготвена в темата ми.
На някой хора и 50 години не им стигат да се осъзнаят.. ;) айде и аз да кажа, че "изразявам мнение" като Станчо.
Айде лека от мен, че трябва да ставам с кокошките (рано рано...) :D
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Охооо...
Конкуренция в дигитал поинта :D :D :D
Там има доста неща... Може да пробваш (аз вчера спечелих 10$ :) )

Да конкуренти сме. Не участвам активно там за жалост. А и имам система - работя от различни акаунти. Не се учудвай ако видиш проекти от различни акаунти, които са публикувани в блога ми. В ДП съм с 7 регистрации :)
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

В ДП съм с 7 регистрации
Eми и тук вероятно имаш няколко ...театро да ни правиш, а :)
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Хоре ами извете ама аз написах всичко и после някой да го копира и защфо съм си бил труда да пиша аре земете си напишете нали си тарсите работа професионалсти и сега и друго да отречеш началото на темата нема как да неси я видял защото ти писа първи мисла и като гледам ти е същото мисля че доказах всичко.
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Между другото съм по-склонен, да не кажа напълно сигурен, че това за което спорим е писано от Blagoev ! Хайде няма да се обажвам излишно повече, но GEIMARCHETO дори начина по който пишеш във форума ми подсказва, че това не е писано от теб !
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Между другото съм по-склонен, да не кажа напълно сигурен, че това за което спорим е писано от Blagoev ! Хайде няма да се обажвам излишно повече, но GEIMARCHETO дори начина по който пишеш във форума ми подсказва, че това не е писано от теб !

Офф има ли значение все пак е за уеб студио много ясно че ще проверя за грешки докато тука пиша и не гледам.
 
От: Дизайнер и програмист си търси работа

Между другото съм по-склонен, да не кажа напълно сигурен, че това за което спорим е писано от Blagoev ! Хайде няма да се обажвам излишно повече, но GEIMARCHETO дори начина по който пишеш във форума ми подсказва, че това не е писано от теб !

Ето един разумен човек се появи!!! :D:D:D
GEImarcheto - всички разбраха, че си копирал от мен и спри да лъжеш, че е станало обратното :twisted:
 

Горе