Конкурс за: Дизайн на опаковка за брашно 200лв

Бе трее да има АКЦЕНТ, аз не виждам акцент в тая червеникаквената графика, тая еднозначната и еднообразната.. па кой го е правил, да си сърба пОпАрАтА 😁
 
МА дефа ше го оправи, СПОКО, спи днес - Утре ще му мислиш 😆😆😆
 
Ама 72 часа не е ли все пак малко като за срок на годност.. верно БИО продукция, ама 😆
Това го снимах от опаковката на хляба на столетника.
 
Последно редактирано:
Ако визираш случая с парти пича
Мислих да не коментирам, но съм споменат отново, така, че ще си позволя


той замеси фирми и брандове, дето няма нищо общо с проекта
Така е, обърках поръчителя, понеже копи- пейст ситуация тук


няма нужда да се измисля топлата вода!

Малко креативност няма да навреди а не, както казах копи- пейст


Бяло брашно, произведено от избрана българска пшеница с характерно по-високо протеиново съдържание за приготвянето на хлебни и сладкарски
изделия в домашни условия (хляб, питки, погачи, закуски, пици, торти, сладкиши, пайове, крекери и други хлебни изделия).

Най-добър до: виж маркировката отгоре на пакета

Условия за съхранение: на сухо и проветриво място, без пряка слънчева светлина

Произведено от:

ббб.png

един бъдещ БРАНД
Името се шерва от доста фирми и използват "Столетник" в продукцията си дори има и хляб с това име.


Защото клиентите търсят носталгичния вкус на истинските хлебни продукти от едно време!
"Отзад или отстрани да има рецепта примерно за солени мъфини "
Наистина, баба ми я гони носталгията за "Мъфините" с които е пораснала. :p Защо не рецепта за мекици например ?
 
Жалко, имаше доста преди време! Ще изчакам до края на срока, ако никой не се включи имам оферти за директно изпълнение на проекта.
Много ми е интересно да покажеш линкове към тези истински конкурси.
 
Много ми е интересно да покажеш линкове към тези истински конкурси.
Има много и много добри попадения. На мен лично Теодор (zenith) ми беше фаворит :)
 
Аз не мога да разбера няма ли достатъчно теми та си чешете езиците точно в конкурсите, то така как да се включи някой, тва е малко несериозна работа, според мен трябва да се забранят всякакви коментари, като е конкурс да е конкурс.
 
PAKET.jpg
 
Проблем няма, просто помислих, че пак ще почнат коментарите, но какво пък то пък иначе не е интересно.

Конкурса нали ще продължи до 15-ти както е казано защото, ако някой ще участва и е работил по опаковката да не остане разочарован?
 
хах човека си има талант, оставете го да направи сефте в този форум, и без това няма други предложения :)

Аз бих дал съвет - да се махне сянката от кифличките, че изобщо не пасва на горния дизайн.
 
И да имаше някой който да работи над предложение вече няма...
Не защо, щом е казал до 15-ти, до 15-ти, не е обявил, че ако хареше предложение ще спре предсрочно.
 
Проблем няма, просто помислих, че пак ще почнат коментарите, но какво пък то пък иначе не е интересно.

Конкурса нали ще продължи до 15-ти както е казано защото, ако някой ще участва и е работил по опаковката да не остане разочарован?
коментарите започнаха - но аз няма да отговарям и коментирам - всеки да предлага каквото може като дизайн
 
И да имаше някой който да работи над предложение вече няма...
ами работете - какво ви пречи
 

Горе