Домейни - предложения от мен

luba

Active Member
Пускам една обща тема и смятам да качвам хрумванията, които съм регистрирала. Предполагам, ще бъдат основно на база име, което ми е харесало, а не толкова да са домейни с история. Други също да се чувстват поканени и да предлагат техни находки.

Поради мижав интерес от страна на госпожата, предлагам на вашето внимание в пакет или отделно: kobilkina.com, kobylkyna.com и kobilkyna.com
Възможно е на някой мУж да му провърви по-добре с продажбата им или да се използват за някоя бизнес идея. Нямат фиксирана цена, оферти на ЛС.

NB Винаги съм насреща да помогна с идеите за реализация на закупен от мен домейн!
 
Последно редактирано:
Пускам една обща тема и смятам да качвам хрумванията, които съм регистрирала. Предполагам, ще бъдат основно на база име, което ми е харесало, а не толкова да са домейни с история.

Поради мижав интерес от страна на госпожата, предлагам на вашето внимание в пакет или отделно: kobilkina.com, kobylkyna.com и kobilkyna.com
Възможно е на някой мУж да му провърви по-добре с продажбата им или да се използват за някоя бизнес идея. Нямат фиксирана цена, оферти на ЛС.

NB Винаги съм насреща да помогна с идеите за реализация на закупен от мен домейн!
да не си си мислила че кобилкина ще ти ги купи та ги рагна
 
Кобилкина е в играта много преди теб и си има истински домейн - https://natalia.bg/
тия измислени ком домейни не виждам как ще я заинтересоват.
 
Кобилкина е в играта много преди теб и си има истински домейн - https://natalia.bg/
тия измислени ком домейни не виждам как ще я заинтересоват.
Моята добрина, никъде я няма! Сега ще ти спестя време да търсиш и ще докарам няколко посeщения за нея.
 
тая мома нема да извади по 1000 долара за домейн никога
 
  • Like
Реакции: luba
Никой ли не уголемява пе*ни*си с молитва за да ги ползва? Засрамете се! 😀
 
Това само твоя тема ли е, в смисъл само ти да пускаш домейни?
ако и други могат ще е по интересно, но и ще се разводни
 
Това само твоя тема ли е, в смисъл само ти да пускаш домейни?
ако и други могат ще е по интересно, но и ще се разводни
По принцип си е моя, но мога да я споделям и с останалите, все пак ще оставя моите предложения най-отгоре. :)
 
kobilkina.com години наред ми седя в един списък с евентуални бъдещи проекти.
Нещо пародийно май мислех да е.

Има поне няколко хубави идеи дето могат да се задействат в тая посока.
 
kobilkina.com години наред ми седя в един списък с евентуални бъдещи проекти.
Нещо пародийно май мислех да е.

Има поне няколко хубави идеи дето могат да се задействат в тая посока.
На прима виста и аз мога да изредя поне пет неща за които са добри, но лично нямам време, а и желание да ги развия.
 

Горе