Домейн и хост

Добро утро,
От къде мога да си закупя евтин и що годе добър хост за сайт със следното изискване- да може да се плати през банка? За домейн е същото изискване.
 
От: Домейн и хост

Добро утро,
От къде мога да си закупя евтин и що годе добър хост за сайт със следното изискване- да може да се плати през банка? За домейн е същото изискване.

99 % от БГ хостовете имат плащане през банка , ето ти и тема Най-добрите хостинг компании 2015 разгледай я и си избери някоя :)
 
От: Домейн и хост

Как можете да претите човека към класиация за 2015 като годината не е изтекла и не е ясно кой ще спечели :).

@GeorgiTraykov дефинирай какво значи за теб евтин и що годе добър хост.
 
От: Домейн и хост

Евтин- за мен означава домейн и хост за не повече от 120лв годишно.
Що- годе добър хост- да има доста опции, и да е на добра цена за опциите които предлагат.
Как можете да претите човека към класиация за 2015 като годината не е изтекла и не е ясно кой ще спечели :).

@GeorgiTraykov дефинирай какво значи за теб евтин и що годе добър хост.
 
От: Домейн и хост

Благодаря. За сега товя предложение ме заинтригува.
Приятен и успешен ден.

От там ще се махна, само когато ме изгонят.
Успех и на теб.
 
От: Домейн и хост

Евтин- за мен означава домейн и хост за не повече от 120лв годишно.
Що- годе добър хост- да има доста опции, и да е на добра цена за опциите които предлагат.
За тези пари може да си вземеш качествена услуга, не се набутвай с тия измекяри.
 
От: Домейн и хост

За тези пари може да си вземеш качествена услуга, не се набутвай с тия измекяри.
Добро утро,
Благодаря за отговорите на всички.
@uphero може ли да предложиш нещо?
@Вискяр Градинаров за сега тази компания ме заинтригува с услугите си. Благодаря ти!
 
От: Домейн и хост

Добро утро,
Благодаря за отговорите на всички.
@uphero може ли да предложиш нещо?
@Вискяр Градинаров за сега тази компания ме заинтригува с услугите си. Благодаря ти!

https://coolicehost.com/web-hosting.html
70 лева на година хостинг.
 
От: Домейн и хост

@GeorgiTraykov доста опции какво значи?
Поддръжка на php/python/rubby/perl/asp/jsp/etc., бази от данни: mysql/postgree/mssql/etc., уеб сървъри примерно apache/nginx/etc.... Дали да има cPanel и т.н. може доста да се изпише.
 

Горе