ЕРГЕНЪТ няма такъв смях в ефира

Каква ли е идейката зад този сезон. Този Алек, наистина е чувствително момче, обаче някак си успява от тези, като цяло, малко гротескни персонажи да изкара истинска емоция.
Макар, че не следя предаването и всъщност този епизод е първия, въобще, който да гледам около час.
 
Какъв всъщност ти е въпроса, дефе 🤣
 
Ако питаш, дали ергенчо е мушнал "погрешка" весето още в началото, И за това сега и двамата са толкова гузни, че чак оператора се СЧУПВА да бега от всякакви сцени по случая, то питането ти е абсолютно актуално, и с право може да търсиш отговора продължавайки да гледаш предаването, даже и в повторенията 😝
 
Абе, наистина не съм го следил това шоу. Въобще, от всички сезони това е първи епизод, за който да отделя повече време за гледане.
Може да е станало така, както казваш. Коя как се казва още не мога да ги запомня, защото не съм следил предаването. Но има неща, които трудно могат да се скрият.
Хрипове в гласа, такива неща.
За пръв път се заглеждам в това шоу.
Избрали са предимно големи джуки и като контрапункт, няколко малки, или естествени.
Каква ли е идейката.
Определено, едната търсена цел е ревност. Има я.
 
Е, и аз правя грешки понякога, Муши не е имало.. 😬
Най-накрая разгадах мистерията, и тя е, че ергенчо не бил най-правилният избор за сериала! Извънредният труд, който операторите и монтажистите така умело полагат, е изцяло, защото ергенчо се оказа супер-ултра несигурен и СРАМЕЖЛИВ
Убеден съм, че като влезе в банята и плочките запищяват Татко, татко иде, таткооо 😆

Иначе на фейс е свестно момче, но ме съмнява, че ще се сдобие с нещо по-различно от предишните генчовци..
 
Това шоу, никога не е било моето, както се казва. Но тази какафония започна да става доста досадна. Някакъв кокошарник, пълна какафония, група кресливи жени да се накрякват.
 
Това шоу, никога не е било моето, както се казва. Но тази какафония започна да става доста досадна. Някакъв кокошарник, пълна какафония, група кресливи жени да се накрякват.
Днес като видях задните части на Надя ,преоткрих интереса си към тези части от предаването 😏😂
 
Днес като видях задните части на Надя ,преоткрих интереса си към тези части от предаването 😏😂
Дефи е над тия неща.
 
Дефи е над тия неща.
В неравностойно положение е, за това :) Нали наскоро го набедихте, че е маниакот от Слуивен, е той сега е длъжен да държи всячески инкяр 😁
Вече е художник, миротворец и мъдър мислител, бе форумния Леополд 😆
 
Айде! Останаха само крокодили, вещици и бабоци.. Место да си беше губил времето по турските чукари, да беше скокнал до някой старчески дом у пернишко и да фаща първия кокал под ръка, и да си го влачи у дома..
 
Айде! Останаха само крокодили, вещици и бабоци.. Место да си беше губил времето по турските чукари, да беше скокнал до някой старчески дом у пернишко и да фаща първия кокал под ръка, и да си го влачи у дома..
В Перник има повече мадами, отколкото си виждал :)
 
охооо аз ли?? 😁
Перник ми е любима дестинация! Не само, че действително най-убавите каки са от Перник, ами и най-убавите кръчми 😇
 

Горе