ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

ReminD

Well-Known Member
Изгледайте филма, за да ви стане ясно какво ги очаква в добруджанския край :
http://zamunda.net/details.php?id=276024&hit=1


ще ме извиняваш блинки, няма да ми едитваш линка, филма се разпространява напълно легално и е безплатен, самия автор го е качвал из usa торентите.
 
Последно редактирано:
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

Много синтезирана е и статията по темата в списание 8. Не че правя реклама или нещо, само споделям, че ми хареса и ще гледам филма. Ужас....
 
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

На кой му пука... сега е време за трушия и ракия да се приготвя...
Пусни нещо за токсични бидони... да ги тресне сърдечно за киселото зиели и камбитУ...
ама за шистов газ...
 
От: От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

На кой му пука... сега е време за трушия и ракия да се приготвя...
Пусни нещо за токсични бидони... да ги тресне сърдечно за киселото зиели и камбитУ...
ама за шистов газ...

абе не си прав, няма какво да споря с тебе, защото знам че няма да те оборя.
 
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

Хората са глупави, само след като се случи нещо ГОЛЯМО, тогава ще обърнат внимание на това. Мнението на средностатистическия българин "Дреме ми на оная работа . . . ". Този народ е свикнал да търпи!
пп: Алане, защо си само на 3 чертички? Не бяха ли повече и по-светли?
 
От: От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

абе не си прав, няма какво да споря с тебе, защото знам че няма да те оборя.

Аз не искам да споря...

ние сме млади /аз не толкова/ не сме вързани към земята...
като осерат пейзажа се изнасяме - като номади :)

Там земята е скъпа- ония мърди ако не се усетят сами да си защитят бизнеса. кой да го направи - ние ли ?
Не и ли помогнат сами - не заслужават и ние да им помагаме
нали знаеш приказката:
Помогни си сам за да ти помогне и господ.
Те ако позволят това да стане - нека им...
 
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

Хората са глупави, само след като се случи нещо ГОЛЯМО, тогава ще обърнат внимание на това. Мнението на средностатистическия българин "Дреме ми на оная работа . . . ". Този народ е свикнал да търпи!
пп: Алане, защо си само на 3 чертички? Не бяха ли повече и по-светли?

Не си ли виждал в казармата...
като им махнат лентите им закачат болтове.. и тук така... вдигни глава - виж над лентите.
 
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

пп: Алане, защо си само на 3 чертички? Не бяха ли повече и по-светли?

Ще ти се :D , 7-8 чертички правят 1 звезда :D , тоест като стигнах макса чертички, преди няколко дни, ударих четвърта звезда, и сега към пета.. и така.
 
Последно редактирано:
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

И къде ще се изнесете?

:)

darikfinance.bg/novini/62875
 
Последно редактирано:
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

@Regia - я ми обясни къде видя пропаганда? Филмът не е от типа конспиративни, а показва действителност и реалност. Значи не обясняваш защо мислиш така, а ми блъскаш червена репутация, ще връщам ми се струва...
 
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

Хаха, тъй става като някои са пропуснали, че репутациите не са тайни вече.

А относно филма, каквото и да кажем няма никакво значение. В момента положението е такова, че когато биг босът на държавата каже: "Обърнете се с гръб към мен и се наведете. Ще дупчим." единственото, което можем да питаме е: "Колко дълбоко?". Той не приема коментари и недоволства. Току що спечели още едни избори и ако иска може да продаде дори камъните от Стара планина на китайците, за да си строят жилищни сгради за многомилиардното население. На никой не му пука, че било вредно, неприятно и съсипва земята за бъдещите поколения.

България в момента е една лудница, в която ако мислиш логично и в перспектива те вземат за някакъв луд, който изобщо не е в час. Някой вярвал ли е, че ще доживеем времена, в които комунистическата партия ще бъде по-демократичната алтернатива на друго управляващо мнозинство? Само за две години вкараха закон, с който могат да ти конфискуват имота без съд и присъда; скоро тръгва специален съд, който изобщо няма да прилича на Народния от едно време. Единственото, което ни липсва са трудовите лагери, но според мен до година две Цветанов ще уреди нещо и по този въпрос. Към края на мандата ще забранят другите партии, защото вече няма да има реална нужда от тях, а аудиторията на Предприемач ще се премести в Браила да цъка из форума през WiFi-то на местните кръчми, докато чака чекове от Адсенза, за да има с какво да си купува пиене.
 
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

Някой партии са си за забрана, в цивилизованите страни това го направиха преди 20 г. ...
 
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

Gasland ли е това? Ако е - проблемът е само и единствено политически и икономически. Всяка експлоатация на ПИ крие своите рискове, всяка урбанизация крие своите рискове и всичко антропогенно крие своите рискове за природата. Това обаче не означава, че трябва да се върнем и да живеем в пещери, да се бършем с лозови листа и да използваме лоени свещи вместо електричество. Една идея може да бъде добра или лоша в зависимост от това кой и как я осъществи. Например, ако АлънФорт отиде в откритите рудници "Марица Изток" и види с очите си как се добиват въглищата, които дават голяма част от електроенерията на България, сигурно няма да е много щастлив от гледката. Да, обаче без този рудник тази част от България е осъдена на гибел, а останалите има вероятност да стоим на тъмно. Не е добре за природата, но е добре за хората, това е неизбежната цивилизация. Проблемът е, че в България нещата никога не се правят както трябва....

zx660y371_259654.jpg

da85eg.jpg
 
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

Изгледайте филма, за да ви стане ясно какво ги очаква в добруджанския край :
http://zamunda.net/details.php?id=276024&hit=1


ще ме извиняваш блинки, няма да ми едитваш линка, филма се разпространява напълно легално и е безплатен, самия автор го е качвал из usa торентите.
Айде добре. :) Мой човек си, пък и сигурно ще си по-инат от мен с едита. :)
 
има го качен целия в ютюб незнам зашо не го вградите от там във форума (лично аз съм го гледал месеци преди да го качът в замунтата в ютюб) ама на всеки му ххрумва да линкне пиратските сайтове :(

освен това не смятам че "хидравличния удар" правилния превод е хидравлично разбиване е нещо толква страшно и може да се прави само пясък и вода без химия при малко по висока цена на добиви но уважам правото да имате такава позиция затова няма да ви пиша по темата (в България цената на газа е около 440 долара за 1000 куб М ако гоните цена на добив $220-270 тогава е мръсен процеса за да и е на половин цена като в сащ) като руснаците вдигнат още малко цената и ще е съвсем изгодно и по чист начин...

пп само се чудя защо не си изшляпахте едно сео заглавие форума се ранква добре ами се избра заглавие по което никои извън форума няма да го намери и то само докато е активна темата
а ето какво предствлява всъшност разбиването в Канада която има много петрол злато диаманти за да е зависима точно от този гас и е доста еко настроена

[video=youtube;CM8Lh7SAm6A]http://www.youtube.com/watch?v=CM8Lh7SAm6A[/video]
 
Последно редактирано от модератор:
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

бати тъпнята
толкова много работа за някаква мижава газчица
 
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

бати тъпнята
толкова много работа за някаква мижава газчица

Баш мижева не с 1 трилион кубически метра ще има за стотици години.

Ще видим кво ще изкарат накрая Шеврон, но като гледам има реди + и - дано се подобри технолгоията, то ако не се подобри ме съмнява някак си да почне, ще има то една редица реферндуми местни, регионални, национални и т.н. това не шега работа все пак
 
От: ЕТО КАКВО НИ ОЧАКВА

Блекоут,с риск да поема върху плещите си поредното неприятно впечатление по адрес на Моя милост,но все пак не мога да се сдържа.
Правят ми впечатление твоите икономически анализи,подплатени със солидна нотка на надменност,що се отнася до коментарите по съответния въпрос на твоите опоненти.

И така.....може ли ваша милост да излезне от буферните рамки на форума(защото зад кейборда всичкото мангал е президент) и да ''заслужи'' ревниво изгражданата репутация,която цъфти от всеки ваш пост:p?
 

Горе