Егати клика ...

От: Егати клика ...

моя рекорд е 4,56$
adsense%20rekord%20public.jpg
 
От: Егати клика ...

ко? ко? ко риечи ?
 
От: Егати клика ...

За мене по интересното е на каква тема е сайта … и по какви ключови думи защото съм срещал по 2$ клик но 4 за мене е уникално много. Поздрави и все така да ти варви
 
От: Егати клика ...

За мене по интересното е на каква тема е сайта … и по какви ключови думи защото съм срещал по 2$ клик но 4 за мене е уникално много. Поздрави и все така да ти варви
Такива кликове са доста редки, повечето са по 10-20 цента :)
 
И по скоро са грешка при правенето адурдс кампанията вместо 0.30 долара някога един познат беше задал в адурдса $30 и през ноща докато се осети беше получил 20 тина клика по 3-4 долара....
 
От: Егати клика ...

Кво се прави точно аз ли трябва да кликам или трябва да имам сайт.Абе изобщо искам да ми се обясни как стават нещата Аз се регнах ама незнам кво да правя.Аз бързо схващам.:wink:8) Скайп romant_ka:wink:
 
От: От: Егати клика ...

Кво се прави точно аз ли трябва да кликам или трябва да имам сайт.Абе изобщо искам да ми се обясни как стават нещата Аз се регнах ама незнам кво да правя.Аз бързо схващам.:wink:8) Скайп romant_ka:wink:


стани му реферал :twisted::twisted::twisted: и викай учителю :lol:

я кажи къде се регна?
 
От: Егати клика ...

Веднъж имах клик за 2,96 . Странното е че беше от страничка за алкохол, а до колкото четох правилата на адсенс , е забранено да се слагат рекламите на страници с тематика алкохол, наркотици и т.н.
 
От: Егати клика ...

Какво да видя преди малко
1 клик за 4,52 US$ :shock::shock::shock::shock::shock:
До сега повече $1 не бях имал ... сайта е на EN ...

има още хляб да ядеш, 8.60 US$ бате, но годината беше 2007-ма ;) направо си уцелил бонуса! каква тема ти е сайта? моя беше property
 
От: От: Егати клика ...

има още хляб да ядеш, 8.60 US$ бате, но годината беше 2007-ма ;) направо си уцелил бонуса! каква тема ти е сайта? моя беше property
коктейли ... ама за пръв път се пада такъв клик :)
 
От: От: От: Егати клика ...

коктейли ... ама за пръв път се пада такъв клик :)

е то е нормално, понякога, когато пускат кампания хората се объркват и докато видят грешката си ... за заминали няколко клика.

Интерсното в случая, колко е платил рекламодателя, защото четох някъде, че гугълите взимат около 80-90% от цената на клика, което в моя случай говори за клик от около 60$
 

Горе