Ей, Тулупи, протестирате ли?

Какво ще узаконят ми е все тая.
Гейове и джендъри има основно в София, Стара Загора и Тулово.

В наше село имаме само 1 двойка и те се крият усилено.
 
Какво ще узаконят ми е все тая.
Гейове и джендъри има основно в София, Стара Загора и Тулово.

В наше село имаме само 1 двойка и те се крият усилено.
За Тулово знаем само за един джендър. Понеже не може да се определи, постоянно си сменя ника и прави нови профили. :)
 
Някъде там пише, че пола не е физически белег, а сациална роля. Няма да ти обяснявам какво значи това...
Това са глупости, колко пола има признати в България, къде пише, че признаваме трети пол?

Когато се споменава пола аз разбирам двата пола.
 
Последно редактирано:
В истамбулската конвенция, дето лидера ти искаше да я подпише го пише...


Това са глупости, колко пола има признати в България, къде пише, че признаваме трети пол?

Когато се споменава пола аз разбирам двата пола.
 
В истамбулската конвенция, дето лидера ти искаше да я подпише го пише...
Е посочи къде и ти не си я чел, а твърдиш, че пише, кажи кой ред кой абзац, точка, къде пише признаваме трети пол?
 
Да си дойдем на думата.
Мангъра rules!

Комунистическите идоли на Нанди:
Мангъров
Радев
Курни
Отровното трио

То пък как един свестен нямаш...
 
Комунистическите идоли на Нанди:
Мангъров
Радев
Курни
Отровното трио

То пък как един свестен нямаш...
Теди, съдейки по твоите идоли, мнението ти си е жив комплимент за преценката ми. :)
п.с. не съм върл фен на Курни, но и тя има добри попадения:


 
Последно редактирано:
Това са глупости, колко пола има признати в България, къде пише, че признаваме трети пол?

Когато се споменава пола аз разбирам двата пола.
Абе кво се опитваш да спориш с трол-бот
Ще напише нова Истабулска конвенция ако трябва, и пак ще има текст за 3-ти пол :)
 
Е да това е което говорех, тези който не са с нас под ножа, тия които са с нас ги пускаме.
Така комунягите са действали и на времето ама действително са ги трепали, а верните на партията и до сега за тях има далавери и винаги са с предимство.
Едно им признавам на комунистите, че си държат на верните членове - има ли нещо за гепене, за приватизиране, за правене на пара - винаги на наши хора, не ги оставяме така.
 
Много добре описа ГЕРБ, браво!


Е да това е което говорех, тези който не са с нас под ножа, тия които са с нас ги пускаме.
Така комунягите са действали и на времето ама действително са ги трепали, а верните на партията и до сега за тях има далавери и винаги са с предимство.
Едно им признавам на комунистите, че си държат на верните членове - има ли нещо за гепене, за приватизиране, за правене на пара - винаги на наши хора, не ги оставяме така.
 
Нещо троловете с скриха по дупките си
След като няма как да коментират това ...
 
Истината е че крадеца вика дръжте крадеца. Най долните комунисти са тези от гроб, до един внуци на комунистическата върхушка. А лидера на герб е напуснал мвр, за да не напусне бкп. Това е истината.


Абе ти верно си голям трол
За тебе не е важно да е истина, важно е да го повтаряш като латерна че сам да си повярваш
 

Горе