Ей, Тулупи, протестирате ли?

Леле, леле, леле.... Да се вържеш на най-тъпия номер на Борисов. Гласувайте за мен, щото ще се върната лошите комунисти... а ха ха ха.... Е, човек, наивен си като третокласник.

Здравко ти го каза, управлението на Борисов е обида. Гледа ли си лидера на лайфа снощи - пиян, фъфлещ, а оная гнида - шехерезада му суфлира и млещи... Повърнах три пъти, докато го гледах тоя дебелак гнусен с изказ на селяндур. Това не става за портиер, не за премиер.

Здравко, ако не дай си боже БСП вземат властта и ни върнат 100 години назад си спомни тоя коментар.
Докато няма приемлива алтернатива избираме по-малкото зло.
 
Леле, леле, леле.... Да се вържеш на най-тъпия номер на Борисов. Гласувайте за мен, щото ще се върната лошите комунисти... а ха ха ха.... Е, човек, наивен си като третокласник.

Здравко ти го каза, управлението на Борисов е обида. Гледа ли си лидера на лайфа снощи - пиян, фъфлещ, а оная гнида - шехерезада му суфлира и млещи... Повърнах три пъти, докато го гледах тоя дебелак гнусен с изказ на селяндур. Това не става за портиер, не за премиер.

Така ли? А като падне правителството, кой ще назначи служебното?
 
Герб, БКП, Сдс, Дпс все тая всички са един дол дренки, макар че звучи клиширано. Клишетата обаче са такива, защото изказват истината, няма кой да се избере, има система. Идва служебно правителство съставено от разни смешни патриоти, турци, комуняги и демокради и на изборите отново избират бат. Боко и ГРОБ или пък още по-смазващия вариант Кака Корни. Нема смисъл пичове, просто нема смисъл.

P.S.

забравих и опцията - плевенски шоумен с гола глава!
 
Tifo го каза - няма алтернатива за кой да се гласува след сваляне на правителството.
Алтернатива няма, защото умишлено се задушават всички партии и кандидати, които могат да бъдат евентуална конкуренция. Или се коалират с тях. Да помните някой от коалиралите се?
 
Не приемам това, че сме обречени на простотия, не. Цял живот мина в простотия, еби му майката. Винаги има алтернатива. И точно Борисов го доказа. Повечето сте малки, но навремето имаше нещо, на което викахме двуполюсен модел, който изглеждаше непробиваем. Или СДС или БСП, друга алтернатива нямаше. Дойде царя и разби системата на парчета, като СДС не се възстанови никога от удара, за мое най-голяма мъка. После пак изглеждаше, че няма алтернатива и Борисов уби НДСВ, което го създаде. Алтернативата предстои да се появи, няма начин, винаги се случва. Въпроса е, че нямаме право да търпим селяндури да си играят на власт на наш гръб.


Tifo го каза - няма алтернива.


Герб, БКП, Сдс, Дпс все тая всички са един дол дренки, макар че звучи клиширано. Клишетата обаче са такива, защото изказват истината, няма кой да се избере, има система. Идва служебно правителство съставено от разни смешни патриоти, турци, комуняги и демокради и на изборите отново избират бат. Боко и ГРОБ или пък още по-смазващия вариант Кака Корни. Нема смисъл пичове, просто нема смисъл.

P.S.

забравих и опцията - плевенски шоумен с гола глава!
 
Докато не се променим ние като общество и единици, няма никакво значение дали ще сменяме политиците, защото те са извадка и абсолютно олицетворение на това, което представляваме като народ, разбира се с малките изключения.

Мразя да ползвам банални изрази, но докато промяната не започне от нас, тя няма да се случи.
Промяна ще е да си нарушим малко комфорта и изритаме тия тлъсти паразити. Дори голяма промяна за едни овчици, в каквито са се превърнали българите.
 
Тук в България двуполюсния модел е най-вървежен. Мога да дам примери не само с политиката. По наше време беше БСП срещу СДС, сега БСП срещу ГЕРБ, тъй като много от т.нар. седесари откриха алтернатива в царя и резонно в герб. Аз също бях седесар, както и повечето тук предполагам. Сега обаче никога не съм гласувал за герб. Подобен двуполюсен модел го има и във футбола - вечната драма Левски срещу Цска. Алтернативата Лудогорец съществува, но на повечето българи им е през оная работа за разградския отбор и си викат за сините и червените. Едно и също е цял живот. Просто нямаме политически елит, няма хора, които да се покажат на сцената, и да докажат с действия, че не са просто поредните корумпирани типажки, които искат да вземат някой лев и да се бият в гърдите колко са велики.

Много се опитаха - Царят комарджия, Бареков, Росен Петров, Радан Кънев, Мартин Димитров и кой ли не. Хората обаче са овце и си викат за едни и същи. Те не търсят алтернатива, те търсят работно място, което да им е сигурно и евентуално известно количество чакъл, който ще им бъде доставен безплатно от селския кмет, за да си направят пътека. Сега се явява Слави с неговите гръмки приказки за референдума и как гласували 2 млн. души в подкрепа на идеите му. Майка ми обаче я интересува, как да пребори ЧСИ, който я е осъдил за 10 000 бона за сметка, която е изтекла по давност преди 6 години. Хората ги интересува да не се хвърля националния флаг, интересува ги Василев и Божков да бъдат съдени, интересува ги се спрат мутренские изпълнения и прочие. Няма нито една партия, която да им гарантира това.

Момчетата със силните тупаници са властта, който не го разбира, значи няма никаква представа от българска политика. Всичко е простотия, така е било и така ще бъде в бъдеще, защото манталитета ни е такъв. Депутатите не са извънземни, а с част от цялото ни болно общество.
 
Понеже немам телевизор тука, сега отворих Блиц да зачета новини уж... и след около 6 минути ми стана ясно кой държи въпросната медия.

Кажете някой свестен източник да поглеждам отвреме-навреме.

Зависи какво имаш в предвид под "свестен". Всички по-големи новинарски сайтове обслужват нечии интереси. "Пик", "Блиц", "Монитор" и много други правят пропаганда за "ДПС" и "ГЕРБ". "Фрогнюз", "Капитал", "Дневник", "Бивол" и други за "Да България". Малките сайтове копират от тях. Пишеш името на сайта плюс собственик в Гугъл и още преди да прегледаш статиите може да ти стане ясно какво ще откриеш в тях. Гергов, Прокопиев, Пеевски, Дойнов и още няколко олигарха държат по-големите информационни сайтове. Зависи от гледната ти точка кое ще наречеш достоверно.
 
Последно редактирано:
Принципно си прав, но все си мисля, че 40 годишното обикаляне из пустинята е към края си... Отчаянието и примирениета не е решение.


Тук в България двуполюсния модел е най-вървежен. Мога да дам примери не само с политиката. По наше време беше БСП срещу СДС, сега БСП срещу ГЕРБ, тъй като много от т.нар. седесари откриха алтернатива в царя и резонно в герб. Аз също бях седесар, както и повечето тук предполагам. Сега обаче никога не съм гласувал за герб. Подобен двуполюсен модел го има и във футбола - вечната драма Левски срещу Цска. Алтернативата Лудогорец съществува, но на повечето българи им е през оная работа за разградския отбор и си викат за сините и червените. Едно и също е цял живот. Просто нямаме политически елит, няма хора, които да се покажат на сцената, и да докажат с действия, че не са просто поредните корумпирани типажки, които искат да вземат някой лев и да се бият в гърдите колко са велики.

Много се опитаха - Царят комарджия, Бареков, Росен Петров, Радан Кънев, Мартин Димитров и кой ли не. Хората обаче са овце и си викат за едни и същи. Те не търсят алтернатива, те търсят работно място, което да им е сигурно и евентуално известно количество чакъл, който ще им бъде доставен безплатно от селския кмет, за да си направят пътека. Сега се явява Слави с неговите гръмки приказки за референдума и как гласували 2 млн. души в подкрепа на идеите му. Майка ми обаче я интересува, как да пребори ЧСИ, който я е осъдил за 10 000 бона за сметка, която е изтекла по давност преди 6 години. Хората ги интересува да не се хвърля националния флаг, интересува ги Василев и Божков да бъдат съдени, интересува ги се спрат мутренские изпълнения и прочие. Няма нито една партия, която да им гарантира това.

Момчетата със силните тупаници са властта, който не го разбира, значи няма никаква представа от българска политика. Всичко е простотия, така е било и така ще бъде в бъдеще, защото манталитета ни е такъв. Депутатите не са извънземни, а с част от цялото ни болно общество.
 
На площада и разстрел, но всички не само тези който управляват ами и роднините им, щото и те са покварени. И като се приключи с тях да се почват тези който са купени от тях, дали ще са от бсп, герб ... все.
 
Доста креативно решение, ама ме притеснява международния отзвук :) Иначе да, ще реши доста проблеми...

На площада и разстрел, но всички не само тези който управляват ами и роднините им, щото и те са покварени. И като се приключи с тях да се почват тези който са купени от тях, дали ще са от бсп, герб ... все.
 
Доста креативно решение, ама ме притеснява международния отзвук :) Иначе да, ще реши доста проблеми...
Ако се направи правилно ще минат като поредните новини. Все едно някой в Канада да знае за трагедията в Своге (2018) ... нали, добре се грижим да остане НЕизвестно на никой в това сме много добри.
 
Леле, леле, леле.... Да се вържеш на най-тъпия номер на Борисов. Гласувайте за мен, щото ще се върната лошите комунисти... а ха ха ха.... Е, човек, наивен си като третокласник.

Здравко ти го каза, управлението на Борисов е обида. Гледа ли си лидера на лайфа снощи - пиян, фъфлещ, а оная гнида - шехерезада му суфлира и млещи... Повърнах три пъти, докато го гледах тоя дебелак гнусен с изказ на селяндур. Това не става за портиер, не за премиер.
Точно ти да говориш за наивност?!
 
Това че живееш в измислен свят, където всичко против идола ти е фейк си е изцяло твой проблем. Като оня чат с Божков, дето ми се смя, домуса като каза, че е реален нищо не каза, покри се. После за другия пак същото. Ти си напълно заблуден, като малко дете, дето вярва в дядо коледа си.

Чакмеджето с пачките, пистолета и BACENANKA и те са фейк нали?

Не съм споделил нито едно нещо, което после не се е оказало вярно, нито едно!

Точно ти да говориш за наивност?!
 
1. Затварям всичко.
2. Отварям всичко.
3. Затварям заведенията.
4. Отварям заведенията.
5. Пак затварям заведенията.
6. Пак отварям заведенията.

Когато някой ви каже това в този ред и после ви обясни, че ако не ви управлява именно той, ще настане катастрофа, вие какво ще си помислите? Ама честно?

Венци Миков
 
Това с тея платените контрапротестъри е много озадачаващо. Къде по дяволите са милионите привърженици на ГРОБ!? Защо не се събират поне 2-3000 човека безплатно всеки ден в защита на баце, а се налага да ги събират с рейсове от цяла българия, че им и плащат?



Ааааааааааааааа, вижте му фен базата на тиквоча само.
 

Горе