Електронно управление на общините ама не съвсем...

това, че не си успял да получиш електронна бележка от училището си е твой проблем...мързи те да им напишеш един мейл, или нямаш телефон да го уговориш с класната...
изобщо си нямаш идея кви глупости говориш в момента.
 
Малко положението е:

Виж файлът 30035
незнам... пише се компетентен по темата , но всъщност изобщо не е разбрал за кво говоря точно. Къде ще ме праща да се обаждам в училището на класната да ми дава номер на заявление и т.н. Незнам кое точно не му стана ясно , че тези декларации отпаднаха официално , но в системата си стоят. Другото което е аз съм доста по запознат с REGIX от него и да ми ги обяснява врели некипели е малко смешно.
 
От калинките на Тиквата, които са в цялата административна боза, какво очаквате? Дундуркайте си още мутрите и харвардските педали, пък чакайте развития. До зимата дизела пак ще е над 3 кинта, тока поне 20% отгоре...
да сложим съветските наместници от бкп и възраждане по-добре ли ще е?
 
да сложим съветските наместници от бкп и възраждане по-добре ли ще е?
е не бе фашисти като теб ли да сложим ?
 
От калинките на Тиквата, които са в цялата административна боза, какво очаквате? Дундуркайте си още мутрите и харвардските педали, пък чакайте развития. До зимата дизела пак ще е над 3 кинта, тока поне 20% отгоре...
А в неразвитите Венецуела и Иран:
Бензин А-95
Венецуела: 0.007 лв./л.,
Иран- А95 - 0.051 лв./л.
Дизел:
Венецуела - 0.007 лв./л.,
Иран- 0.010 лв./л.
34 години грабеж.

Screenshot_1.jpg
 
Венецуeла и Иран са точно за пример,, преуспяли държави с висок стандарт :D
 
Венецуeла и Иран са точно за пример,, преуспяли държави с висок стандарт :D
я кажи точно какъв стандарт на живот имаш лично ти та си тръгнал да обсъждаш Иран и Венецуела? Ходиш още на външен кенеф, водата не я наливаш от кладенеца , , къпеш се само във вторник през седмица на високосна година, ползваш за защита лого и знаци на фащисти.... абе палячо....
 
пялак тука си ти, интересно защо не си мигрирал в русия при твоето завидно положение
 
пялак тука си ти, интересно защо не си мигрирал в русия при твоето завидно положение
чЕкам виза ...
 
Бате, в сегашната ситуация ще е греда. Мани ги там като начин на живот, но международен бизнес от там ще е повече от невъзможен. ;)
за какво ми е международен бизнес, като Русия е необятна държава със 170 млн население , какъв по голям пазар ми трябва?
 
за какво ми е международен бизнес, като Русия е необятна държава със 170 млн население , какъв по голям пазар ми трябва?
Ok, тогава проучи добре и тяхната платежноспособност, да нямаш само бройката.
 
Ok, тогава проучи добре и тяхната платежноспособност, да нямаш само бройката.

Какво си продавал на западноевропейския пазар?
Собствен продукт, нещо, или поне търговийка някаква?
 

Горе