Ето как да си намерите хубав домейн за $12 на аукцион

vitohol

Premium
Хубав, хубав - колко да е хубав за тия пари но все пак ако си следите има някой доста добри попадения.
Аз лично сам взимал поне 10 домейна така и сам много доволен от keyword-овите домейни.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=bikBwgGEgRU

Ако ви хареса, дайте по един шер да помогнете за увеличаване на view-тата :)
 
Последно редактирано:
Интересно. Доста добро тулче за намиране на ценни и интересни домейни. За жалост си прав, че кратките и хубавозвучащите са малко резерве. :) Не знам дали нарочно Godaddy си ги взима, за да ги продаде по-скъпо или наистина са били използвани и имат хубаво хистори, за да оправдаят цената, която им искат.

В кои ниши си взимал, за да се ориентираме и какво реално е лесно за намиране. :) Ако не е тайна де. :)
 
От: Re: Ето как да си намерите хубав домейн за $12 на аукцион

Ами във всяка ниша става, просто си пишеш думичката/думичките и ти изкарва доста добри предложения.
Аз за хербали предимно, преди сам го ползвал, но наскоро проверих дали е още активен този тоол за една ниша и ми хареса какви резултати изкара.

Само за пример: penispills dot org, penisexcercise dot com - се готини домейни хахаха
 
От: Ето как да си намерите хубав домейн за $12 на аукцион

Най-малкото са перспективни. :) Относно Godaddy наскоро съм сигурен, че ми изядоха един домейн, който беше на ръба на абсурда и смислен единствено на български. В период от буквално дни се продаде. Предложиха ми връзка с човека, който го е закупил срещу комисионна.
 

Горе