Еф Бет Affiliate некоректни масово ощетяват партньорите си!

Не си го загуби, а им го отнеха.. и то как, да не казвам, че ултра незаконно, явно под силен натиск ;) И е нормално да откажат БеГе регистрации, защото иначе носят санкции. Така са сериозните платформи :)
 

От доста време чета темата, защото и мой профил бе закрит преди 2 месеца. Въпреки това, аз се включвам към позицията на madgooglebot. Разбирам ви, господа афилиейти, докарали сте и трафик, и клиенти, но това не е предпоставка да се пенсионирате на гърба на ефбет. На някого от вас плащат ли му, защото преди 5 години си е свършил работа добре? Замислете се. Може да плюем по тях, може да ги псуваме, ама си търсим вината някъде другаде винаги - грешен манталитет. Бизнесът е развитие, или растеш и се конкурираш, или отпадаш.Колеги останаха афилиейти на ефбет. Как? Вършат си работа, споделят ми, че комуникацията върви с партньорите, плащанията са точни, какъвто опит имам и аз.​

 

От доста време чета темата, защото и мой профил бе закрит преди 2 месеца. Въпреки това, аз се включвам към позицията на madgooglebot. Разбирам ви, господа афилиейти, докарали сте и трафик, и клиенти, но това не е предпоставка да се пенсионирате на гърба на ефбет. На някого от вас плащат ли му, защото преди 5 години си е свършил работа добре? Замислете се. Може да плюем по тях, може да ги псуваме, ама си търсим вината някъде другаде винаги - грешен манталитет. Бизнесът е развитие, или растеш и се конкурираш, или отпадаш.Колеги останаха афилиейти на ефбет. Как? Вършат си работа, споделят ми, че комуникацията върви с партньорите, плащанията са точни, какъвто опит имам и аз.​

От мениджмънта на efbet ли си приятелче?
 
Здравейте, предприемачи! Бях посъветват да се обърна към асоциация която държи лицензите на букмейкърите в Малта и да подам жалба относно ситуацията. Всяко нечестно действие спрямо клиентите на лицензирани букмейкъри може да се отнесе към този съд. Всеки може да пусне по една жалба на английски език eCogra . Org е сайта имейла за оплаквания е [email protected]
Разяснете им ситуацията като има няколко жалби със сигурност ще има ефект!
 
Ако е начин, давайте смело. Но няма да има кой знае какъв ефект. Тия са си наредили нещата много преди да вземат тия мерки. Като са ги описали в общи условия, и са си отворили вратички. ;)
 

От доста време чета темата, защото и мой профил бе закрит преди 2 месеца. Въпреки това, аз се включвам към позицията на madgooglebot. Разбирам ви, господа афилиейти, докарали сте и трафик, и клиенти, но това не е предпоставка да се пенсионирате на гърба на ефбет. На някого от вас плащат ли му, защото преди 5 години си е свършил работа добре? Замислете се. Може да плюем по тях, може да ги псуваме, ама си търсим вината някъде другаде винаги - грешен манталитет. Бизнесът е развитие, или растеш и се конкурираш, или отпадаш.Колеги останаха афилиейти на ефбет. Как? Вършат си работа, споделят ми, че комуникацията върви с партньорите, плащанията са точни, какъвто опит имам и аз.​


Ами добре, тогава. Подпиши договор за кредит и спри да го плащаш "защото нищо не е вечно". Ти си взел кредит преди 5 години стига толкова.. каквото си изплатил, грозно е логото на банката примерно. Пробвай. Не знам къде Ви намират такива дебили.
 
Теория на репутацията.

Това не е съвет само теоритични размисли,

Ами ако:

1. Теоритично репортвате рекламите на ЕБ във фейсбук като спам с колкото профили имате.
2. Теоритично репортвате линковете на ЕБ в гоогле като подвеждащи и измамни.
3. Теоритично пускате в системи за оценка на рейтинга кофти оценки и коментари за ЕБ.
4. Теоритично хората които могат да правят сайтове.
- Теоритично регистрират домейн със сходно име като на някои известен бг новинарски сайт със добра репутация
- Теоритично му копират визията на оригиналния сайт
- Теоритично напишат само една статия която обяснява какви са измамници ЕБ.
- Теоритично статията се разпространява във фейсбук.
Имали теоритичен шанс хората да го приемат за реална новина и да свалят доверието си от ЕБ.
Теоритично нещо като фишинг но без събиране на потребителски данни само и единствено за теоритично уронване на престижа.

От теория на теория за няколко месеца са .... и ако добавите предложението на колегата по-горе да пишете до организациите в Малта.

Бон апети прецакани от ЕБ.
 
Рекламите няма да минат проверки. Цици, силикон, пияници и ку*воляк се върти в момента по кампаниите им. Като цяло нямам нищо против тях, не ми пука много за тях. Но за едно ми пука много. Пука ми за това как се развива ел. пазар в нас. И докато такива дънят работа с афовете си, скоро и това ще стане грозна дума в уебмастър средите, не че някой е умрял да им промотира скапаните оферти, но така не се постъпва с "партньори", ако са такива хората за тях.

Нали останаха големите сайтове, начело със Спортал? Нека се опитат там на Стилян да му го извъртят този номер, да видиш какво хубаво новини ще плъзнат в най-големия сайт за спор в БГ, ще им стане весело. И какво излезе момчета, взеха ви парите от акаунтите, за да ги платят на пиянки и пачи? Ако това не е типичен бг бизнес, опитващ се да прави онлайн.
 
Само да питам, някой от вас и вашето обкръщение харесва ли му Джийзъса и Златка? Би ли ги наел за нещо друго освен да ринат лайна? Един човек в България ли определя маркетинг тредна, та тия нищожества са навсякъде, буквално навсякъде - хазарт, хотели, дрехи, храни ..... джийзъсааааа ....
 
Около мен никой, ама въобще. ;) Един не много наясно с това какво иска собствената му аудитория е правел тази реклама, такъв който грам идея няма от маркетинг, да не говорим, че сигурно е настанен по различна причина от професионализъм. Факт е, че глупавите и ограничените хора намират някакви идоли, но ако този такива хора са ти модел, значи еволюцията яко те е подминала. Изглеждат симпатични хора, с не много умствен капаците, опитват се да са симпатични и да се харесат на останалите, да минат за елит, но честно казано аз не виждам нищо повече от клоуни, за което ме било вътрешно, че може някой да стига такива дъна, за едната слава, била тя и не от най приятните.

Та да се върнем на глупаците в маркетинг отдела на Еф Бет, такива дето имат същия умствен капацитет като Златка и оня усмихнат палячо Джизъса. Едно време това момче ми беше симпатичен като играеше в Славия и се отличаваше от другите куци коне малко повече, после се взе на сериозно и от там си такова такова в задния двор. В момента е клоун, който викат в предавания, за да се излага и да му се подиграват. Наистина ми е тъжно като го пиша.

Златка, обиколила няколко ложи на знайни и незнайни идиота, в момента цъфти и връзва с Джизъса. И двамата греят от щастие по родните телевизии, дават ги в какви ли не формати. Супер, няма що. Като гледам колко хора смятат ваксините за нещо зло и конспиративно сега си отговарям и на въпроса защо такива смешки гледаме и налагат в ефира, явно това е средностатистичексия българин.

И за затворя поста си с това, че не им стигнаха Златката и Джизъса, та набутаха в цялата си концепция и Никите, К*рволета и оня баджанака Божи гол. Това са абсолютна противоположност на футбол, файлстайл и така каквото и да, но пък на тия кой друг ще и се навие да им рекламират смотания сайт.
 
Страшни мизерници са Efbet.
Преди работих в централата им.
Чудя се как има хора които залагат при тях.
Страшни манипулации.
За нищо не стават.
Не мисля че ще се радват още дълго време.
 
Страшни мизерници са Efbet.
Преди работих в централата им.
Чудя се как има хора които залагат при тях.
Страшни манипулации.
За нищо не стават.
Не мисля че ще се радват още дълго време.
Е сподели повече какво се случва в централата, издай малко вътрешна информация? Защо да не залагат хората, то като сайт за залози не виждам да е зле, просто лош мениджмънт откъм партньори. Ще е интересно да споделиш ..
 
Е сподели повече какво се случва в централата, издай малко вътрешна информация? Защо да не залагат хората, то като сайт за залози не виждам да е зле, просто лош мениджмънт откъм партньори. Ще е интересно да споделиш ..
Да, това,че имат някакви проблеми с афилиейтите / партньорите, по никакъв начин не влияе на играчите, които са си просто обикновени потребители. За тях ако спре да им пука, може да затварят. :)
 
Пука им на къдравата шишарка за партньорите си. Може би изключение са някакви като спортала, гонг и ей такива. Не знам какво точно се случва в отдела им за партньорски отношения, но май и на тях не им е много гот, че някой отгоре е взел такова решение. Почват от безгласните, после сигурно ще си позволят да изхвърлят и големите. Клиентите им са при тях, по един или друг начин. Остават там, ако някой не смени по някакви причини. И те свиршиха. Взеха си ги. И това е. Както се казва "Нищо лично копеле, просто бизнес"
 
Афилиейт платформата се манипулира.
Част от регистрациите не ги отразяват
ако оборота отиде да покрие таргет за по висок процент
не го отчитат. Афилиейта да стой на не повече от 30% комисион.
 
Кофти тръпка е като цяло всичко с тези афилиейти. Само едно не разбрах, като хванете един баламурник да залага през ваш аф. линк, вече завинаги се води ваш, нали? В смисъл загубите му се наливат и при вас под формата на комисионна, обещана от програмата? Няма лошо, така по принцип е правилно, но в преспектива май не и е много изгодно на тези бетинг сайтове. Явно са решили по този начин проблема, като цаката афовете.
 
Като се говори за рестрикции да видим дали ще сложат такива на Ефбет
не малко руски пари са намесени и препрани.
 
Здравейте. Мен също ще ме изключат от платформата този месец след като всеки месец им генерираме близо милион импресии. Може би бяхме и един от първите афилейти в БГ. Само ще кажа, че тази компания е пример, защо в България винаги чуждите брандове ще са в пъти по-успешни. Големите чужди имена продължават да плащат на хората, дори да са изключени от афилейт платформата, докато красавци споменати по-горе, се изнизват типично по български. Сега е много важно какво ще предприемат всички, които са изключени от програмата според мен, защото това ще даде смелост и на другите БГ букита да тръгнат в тази посока.

Ако има масова антиреклама за каквато се пише тук, то със сигурност ще дръпнат ръчната и няма да ги последват. Всичко си зависи от нас.
 
Сега е много важно какво ще предприемат всички, които са изключени от програмата според мен, защото това ще даде смелост и на другите БГ букита да тръгнат в тази посока.
Като начало вече са ги сменили. Сега други лапат техния трафик. Но както си го направиш. :)
 
Здравейте. Мен също ще ме изключат от платформата този месец след като всеки месец им генерираме близо милион импресии. Може би бяхме и един от първите афилейти в БГ. Само ще кажа, че тази компания е пример, защо в България винаги чуждите брандове ще са в пъти по-успешни. Големите чужди имена продължават да плащат на хората, дори да са изключени от афилейт платформата, докато красавци споменати по-горе, се изнизват типично по български. Сега е много важно какво ще предприемат всички, които са изключени от програмата според мен, защото това ще даде смелост и на другите БГ букита да тръгнат в тази посока.

Ако има масова антиреклама за каквато се пише тук, то със сигурност ще дръпнат ръчната и няма да ги последват. Всичко си зависи от нас.
Чак като те изключиха се сети да пишеш, и да се чудиш какво ще предприемат всички?!? Защо чак сега?? Я виж темата от кога е? Очакваше да минеш между капките нали :) но няма прошка от бг мениджмънта, лошото е че и другите ще последват техния пример, те вече го следват, по умерено, но към същата заветна цел да ни затрият!
 

Горе