ЗЕНИТ - Уеб и графичен дизайн, brand identity, принт

Статус
Not open for further replies.
От: ЗЕНИТ - Уеб и графичен дизайн, brand identity, принт

Предложение от един скорошен конкурс във форума за лого за web developer:

02643bf27d56018f.jpg


Виж логото в по-голям размер: http://store.picbg.net/pubpic/18/5C/418b00d821eb185c.jpg
 
Последно редактирано:
От: ЗЕНИТ - Уеб и графичен дизайн, brand identity, принт

Нещо от зимата - меню за бар. Издържано в "кубински" стил. Дори снимката за фон е от Хавана. В момента са разпечатани и си стоят по масите в бара.

1b08a4c772108f92.jpg


Линк към менюто в по-голям размер: http://store.picbg.net/pubpic/D4/45/facec5640677d445.jpg

ПС: @Happy George, мерси! Не исках да вдигам "изкуствено" темата, а забравих с предния пост да ти благодаря!
 
Последно редактирано:
От: ЗЕНИТ - Уеб и графичен дизайн, brand identity, принт

Нещо, непоказвано досега. През миналото лято започнах работа със STATEV, фирма която се занимава основно с продажбата на селскостопанска техника и консумативи, но иска да започне да продава и своята продукция. Преди няколко месеца пуснаха на пазара първия си продукт - олио от тиквено семе. След няколко версии и ревизии по предложените визии стигнахме до този изчистен, черен етикет, показан на картинката. На живо е дори още по-красив. Преди няколко седмици фирмата се представи на международен панаир в Париж, а това, което съм прикачил е визията за техния (рол)банер, изложен на щанда им. Надявам се скоро да мога да покажа и реални снимки на черните бутилки и банера от събитието.

c5db63d0f94f7496.jpg


Натисни тук, за да видиш в по-голям размер
 
От: ЗЕНИТ - Уеб и графичен дизайн, brand identity, принт

Супер! А за това олио има ли някъде повече инфо, възможност за закупуване?
 
От: ЗЕНИТ - Уеб и графичен дизайн, brand identity, принт

В няколко пекарни в Добрич и по павилиони в Златни пясъци знам, че го продават. Доколкото сме говорили, обмислят да го пуснат и в някои от хипермаркетите, но не знам кой и кога. Иначе на вкус е много интересно - нещо средно между олио и печени семки. Много добре се комбинира със салата. Ако излезе нещо ще пиша.
 
Последно редактирано:
От: ЗЕНИТ - Уеб и графичен дизайн, brand identity, принт

Нещо от миналото лято - проект за серия пакетирани сандвичи, която остана само до ниво концепция.


2dac3476c600a68f.jpg


Натисни тук, за да видиш в по-голям размер.

Свободен съм за поръчки!
Скоро ще кача и други непоказани проекти!
 
От: ЗЕНИТ - Уеб и графичен дизайн, brand identity, принт

Преди 3 месеца ме потърсиха от един start-up да им помогна с тяхната идентичност. Няма да изпадам в подробности - става въпрос за app за недвижими имоти - наем, продажба и прочие. Всеки член от екипа имаше различна идея за това, как да изглежда логото, затова поех в 3 различни направления - mascot, графити и минимал вариант.

d258cf11b75a3948.jpg

Натисни тук, за да видиш в по-голям размер

Ако и вие имате интересен и иновативен проект, който се нуждае от визия, може да се обърнете към мен!
Свободен съм за поръчки!
 
От: ЗЕНИТ - Уеб и графичен дизайн, brand identity, принт

2014b212bfec6cb7.jpg


Моето предложение за конкурса за плакат на Шуменско.
Свободен съм за поръчки!
 
От: ЗЕНИТ - Уеб и графичен дизайн, brand identity, принт

Това, че си във Варна, много ми допадна. Имаш страхотни идеи и си правил разнообразни неща. Влизаш ли във Фейсбук страницата си, виждам, че не си поствал тази година. Изпрати ми актуални данни за контакт, ако може. Имам нужда от лого за магазин на Чаталджа. И както се казваше в онзи филм - и от още нещо.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе