Забрана за бет реклами във всички медии

Можело да се рекламира май само името, без да се включват печалби, хазарт, коефициенти, рулетки, бонуси и разни такива. Онзи ден минах покрай Ефбет и на вратата им имаше лист с надпис: Забраните паднаха.

Къде и как са паднали обаче не знам :D
Точно така
 
Можело да се рекламира май само името, без да се включват печалби, хазарт, коефициенти, рулетки, бонуси и разни такива. Онзи ден минах покрай Ефбет и на вратата им имаше лист с надпис: Забраните паднаха.

Къде и как са паднали обаче не знам :D
Имат предвид забраните ,за такива ,които са подали забрана с декларация в НАП (за две години) ,а сега паднаха защото до един месец може да я отмениш ...дано ме разбра
 
Имат предвид забраните ,за такива ,които са подали забрана с декларация в НАП (за две години) ,а сега паднаха защото до един месец може да я отмениш ...дано ме разбра
Това пък кога са го променили да можеш преди да ми ат две години да си махнеш забраната
 
Интересно ми е сайтове като този silentbet com как не ги спират като там ачик ачик си се предлагат промоции, далавери и тн . В няколко видях ,че има и публикации след влизането на забраната
В момента можеш да правиш каквото си поискаш, поенже няма кой да те съди. Трябва да имаме правителство за да се наложи тази забрана. Но нека не ставаме политически форум :D :D
 

Горе