Заключиха ми блога

От: Заключиха ми блога

Здравейте всички! Искам да се похваля че най-после блогът ми е отключен и пак набира скорост :) надявам се че ще си върне предишният успех. Мерси много за коментарите в темата!
Супер, много се радвам като чета полужителни новини. И това ми прави деня по-готин. Бравос, бате. Смао така. Явно ще дойдат свестни тези едитори. Успехи и много печалби със стария ти нов блог.:)
 
От: Заключиха ми блога

Блогът ми го обявиха за спам преди 4 дни и ми пратиха код по пощата който да попълня за да го оправят.Попълних го обаче още нищо не е оправено седи си с предупреждението.Някой знае ли откъде мога да пиша на Гугъл? защото търсих и така и не намерих обратна връзка освен някакви директни съобщения които на мен не ми вършат работа.
 
От: Заключиха ми блога

Приятелю, преди време когато заключиха моя блог отне повече от 4 дни, за да го отключат.

Почти съм сигурен, че някъде в самото съобщение от блогър пишеше в какъв период от време ще разгледат дали блогът ти е спам или не.
 
От: Заключиха ми блога

Еми оки, питам понеже в хелпа им пише че обикновено процедурата ставала за по-малко от два работни дни, ама явно не е така.
 
От: Заключиха ми блога

Извинявам се, че пиша в старата тема ама имам въпрос:

Ако имаш няколко блога на един акаунт и ти репортнат единия и го заключат, горят ли и останалите в смисъл заключват ли ги и тях ( и въобще преглеждат ли ги)? :)
 
От: От: Заключиха ми блога

Извинявам се, че пиша в старата тема ама имам въпрос:

Ако имаш няколко блога на един акаунт и ти репортнат единия и го заключат, горят ли и останалите в смисъл заключват ли ги и тях ( и въобще преглеждат ли ги)? :)
не горят останалите."наказанието" е за блог, не за акаунт.разбира се напълно е възможно и да има изключения.
всъщност, наскоро и аз имах същия проблем, след агресивно събмитване на rss.след подаване на "молбата" ми отключиха блога за по-малко от 12 часа.и да, със сигурност се преглежда от оператор
 
От: Заключиха ми блога

Повече от 7-8 поста/денонощие може да доведе до заключване (особено за нов блог). При старите блогове малко по-трудно се задейства анти-спам защитата.
 
От: Заключиха ми блога

Няма нелегални неща, просто някой път се случва някой хейтър да те репортне и като прегледат блога за нелегални работи ме интересуваше дали ще погледнат и другите. Те не са нелегални, но естеството им е такова, че има голяма вероятност да заминат(какви са няма да кажа да не давам акъли на хейтърите, че всякакви хора четат).

Както и да е аз ги разделих на 2 акаунта, просто исках домейна(домейн. блогспот. ком) щото след като изтрих блога ми дава че домейна е зает и мога да го регна на стария акаунт само.:)
 
От: Заключиха ми блога

Аз пък имам блог който още не е отключен :(
 
От: Заключиха ми блога

Преди две седмици един от най оборотните ми блогове беше определен като спам, вследствие на което дропна в гугъл от първа-втора страница и отиде на гъ.а на географията

Подадох веднага заявка за премахване на скапаното съобщение за възможни нарушения условията на блогър но от умрял писмо, а уж пише че ги разглеждат до 2 работни дни.

Нещастници, или да го трият или да го отварят, макар че мога да си го редактирам и ъпдейтвам но с въвеждане на скапаната капча.
 
От: Заключиха ми блога

Тези олигофрени ми отмениха заявката за преглед.

В контролното табло 3 седмици пишеше че блога ще се прегледа до 2 работни дни а днес това съобщение изчезна и отново ме приканват да подам заявка и линк към нея в противен случай ще го изтрият до 20 дни.

Има ли други начини за комуникация с блогер относно набедени за спам блогове?
 
От: Заключиха ми блога

Още една заявка за преглед ми отмениха, подадох нова.

Един месец ги чакам вече, писанаааааааааа ми

Дайте алтернативи за свързване с тези олигофрени, имат ли офис в България или телефони, мейл.. да ги поздравя
 
От: Заключиха ми блога

niks направила блогче? Безценно... За всичко останало има Mastercard.
 
От: Заключиха ми блога

Мошееееееее

Откъде вие русофилистиците знаете какво е Mastercard ?

Изпарявай се като партизанка че как ми е прикипяло днес ще пишеш жалби до Сертова или Шаренкова

И не си крий статуса, славянските мастии ги надушвам отдалече
 

Горе