Запитване за Forex брокери

D.Ivanov

Well-Known Member
Здравейте,

Преди 4-5 години последно бях на Forex пазара и оттогава не съм следил нещата - кои кросове накъде са поели и най-вече кои са топ брокерите в днешно време.

Затова имам молба към тези от вас занимаващи се с Forex. Ориентирайте ме към тествани и доказали се брокери, които сте ползвали и сте доволни от спредовете и другите неща.

Преди съм използвал forex.com (2007 година) и instaforex (2011 година). Намерението ми е да започна с mini и micro лотове докато захапя отново и се ориентирам в ситуацията, което ще ми отнеме няколко месеца.

Благодаря ви предварително!
 
От: Запитване за Forex брокери

Почни с някой Бг брокер за начало щом ще си с микро лотове - не си струва таксите по превода.
Виж Бенчмарк за начало като брокер.
 
От: Запитване за Forex брокери

ми аз съм най-доволен от xm

само едно ме дразни - ако съм вкарал 100 $ от карта и съм направил 1000 не може да изтеглиш 1000 на карта, а само колкото си вкарал :D
 
От: Запитване за Forex брокери

XM за микро лотове е идеален, аз търгувам там. Markets.com и FXpro също са добри брокери, но мисля, че нямат микро лотове, а са така 0.01=0.10$. InstaForex единствено заради бонусите ги ползвам, като цяло XM ще ти свърши работа идеално. Бенчмарка за мен е най-добрия БГ брокер, но мое мнение е, че по-добре чужд брокер.
 
От: Запитване за Forex брокери

Ако ще е чужд брокер то IC Markets, ако е БГ вече писах. За микро лотове не виждам смисъл се дават толкова разходи по превода при положение, че спредовете са същите.
 
От: Запитване за Forex брокери

Колеги имам едно скенерче за продаване успеваемоста му е около 90% някой ако има интерес може да драсне едно лично за повече инфо :)
 
От: Запитване за Forex брокери

Нямам поглед върху БГ брокерите, но ще се насоча към Бенчмарк щом няма разлика в спредовете.

Защо точно тях? Обосновете се, лично аз не смятам, че нямат разлика в спредовете.
 

Горе