Запитване

p_omega1

New Member
Здравейте,Бих искал да попитам за един казус свързан с вашата професионална област.Аз съм председател на спортен клуб и член на УС на федерация по бойни спортове.Поради навлизане на технологиите ни се налага да направим някой промени в федерацията,и то конкретно свързани с детските състезания.Проблема ни е по време на това мероприятие,че времето за измерване на рундовете и други неща зависят от човешки фактор,който често се е заблял или нещо е станало и стават големи изменения а вследствие и грешки и проблеми в цялото състезание.Бих искал дa попитам дали е възможно да ни бъде направена една програма ако се занимавате с това,(таймер)+ индикация за точки и нарушения ,който да е пригоден за нашия спорт с интервали за почивка и всичко останало......Може ли да ми кажете дали е възможно или бихте ли ме насочили към някого и какво би ни струвало това?Благодаря Ви предварително.Ако проявите интерес ще ви дам повече инфо относно идеята ни.
 
Може, стига да не очаквате да е толкоз интелигентно че и самО да открива нарушенията.
 
Знам, че при верификацията на определени speedrun сегменти, впоследствие се прави втора верификация посредством видеото - например за да се хване по-точно време кога дадено ниво е свършило, и т.н..., иначе такава програма, то има много, тази на speedrun от сайта може да ви свърши работа, има сегменти, отделни неща, и т.н...
 
Може, стига да не очаквате да е толкоз интелигентно че и самО да открива нарушенията.
Не разбира се,просто е нужна програмата,понеже до сега бяха на хронометри и писане на дъска и листове....което не е ок.
 
Не разбира се,просто е нужна програмата,понеже до сега бяха на хронометри и писане на дъска и листове....което не е ок.
Програмата същото ще ти прави, или аз не разбирам въпроса? Нали трябва да засече хронометър? Какви опции толкова трябват?
 
Бутончета за възможните нарушения, да записва кога са отчетени, кой точно съдия ги е цъкнал, да бипипка като дойде време за почивка/възобновяване,...?
 

p_omega1

Защо не разгледате ето тези готови професионални решения в аналогични на вашия спорт.
Смятам, че спокойно бихте могли да се приспособите към някой от тях
Имат залегнати много и различни спортове и смятам, няма да има проблем да се напаснете.
За нашия спорт използваме Online платформата https://www.tournamentsoftware.com/ и за ракетните спортове е просто уникално улеснение при провеждането на състезания.
Желяя успех.
 
Ами не можем да ги използваме защото точките са по друг начин отчитани и имената им се разминават иначе би било полезно и идеално но самите им правилници се разминават а от там и идеята....Но ако има други предложения ще съм Благодарен
 
Не може да има конкретно предложние, защото задачата е в широк обхват на възможни действия. Ако конкретизираш повече или поне упоменеш приблизителен бюджет за целта, ще е по-лесно ;)
 
Бутончета за възможните нарушения, да записва кога са отчетени, кой точно съдия ги е цъкнал, да бипипка като дойде време за почивка/възобновяване,...?
Не ,не чак толкова сложно,просто оператора шще отчита на програмата точките подадени от съдиите чрез флагчета,искаме да е програма защото ще може да се пуска на екран и да се виждат от всички,и точките и времето,а така на хронометъра не се вижда и може да се спеколира с време и точки.....Но да да има и звукови сигнали за начало и край на времето,точките да са определени по определен ред,и това е.Относно времето да има възможност да се променя ,понеже за различните възрасти са различни времената.
 
Не може да има конкретно предложние, защото задачата е в широк обхват на възможни действия. Ако конкретизираш повече или поне упоменеш приблизителен бюджет за целта, ще е по-лесно ;)
Кое точно да конкретизирам???Може би не се изразявам правилно но ,не съм много на ясно с това какво да обясня точно,нужна ни е програма,която да отчита едновремнно две времена ното да е главно а другото при определени ситуации,да има подредени точки ойто да се нулират и естествено под тях наказания,който отново да се маркират от оператора.точките са подредени по определен начин за спорта с имената им.по 4 в графа оцветени в синьо и бяло за двамата състезатели.под двете да има и графи з анаказания пак по 4 бр свързани с терминологията в спорта.И под тях да си тече Времето и при нужда да се пуска и 2 време което да отчита борбата на земя.Това е
 
Програмата същото ще ти прави, или аз не разбирам въпроса? Нали трябва да засече хронометър? Какви опции толкова трябват?
Да ще засича времето но и точките който ще се променят от оператора,а ни трябва на програма за да можем да я пускаме на екран да се вижда от всички,а не с хронометър
 
Някъде пример може ли да се види? На някое видео от състезание дето ползват подобно нещо?
 
Не ,не чак толкова сложно,просто оператора шще отчита на програмата точките подадени от съдиите чрез флагчета,искаме да е програма защото ще може да се пуска на екран и да се виждат от всички,и точките и времето,а така на хронометъра не се вижда и може да се спеколира с време и точки.....Но да да има и звукови сигнали за начало и край на времето,точките да са определени по определен ред,и това е.Относно времето да има възможност да се променя ,понеже за различните възрасти са различни времената.

http://www.scorejudo.com/upload/scorejudo_old_075_1388433425.jpg нещо такова,но с малко промени
 
http://www.scorejudo.com/upload/scorejudo_old_075_1388433425.jpg само доло на мястото на нулите трябва да има и 2-ро време,което да се пуска при нужда,и под нулите има едни наименования който са в джудо а на мене ми трябват за Кудо.... те също трябва да се променят но общо взето това е програмката,и да бъде по ясна не така замазана.
 
Последно редактирано:
Ок, 650 лв (200 предварително). Ще отнеме 2-3 седмици.
 

Горе