Заслужава ли си инвестиция в отваряне офис на Спиди?

Между другото, към автора на темата:

Ако търсиш допълнителни приходи и имаш основен бизнес, както казва @easypay_new (от ника се и подсетих), може да поразпиташ за отваряна на каса на Easy Pay. В сравнение с куриерските фирми нещата са къде къде по-приемливи. Вярно, печалбата не е голяма, но при условие, че имаш бизнес с поток от примерно 100-на човека дневно (не конверсии а поток ;) ), смятам че няма да ти е проблем да се захванеш. Не, че няма главоблъсканица, но вечерно време ще си пиеш ракийката да се успокоиш и няма да я караш на диазепами ;).
 
Между другото, към автора на темата:

Ако търсиш допълнителни приходи и имаш основен бизнес, както казва @easypay_new (от ника се и подсетих), може да поразпиташ за отваряна на каса на Easy Pay. В сравнение с куриерските фирми нещата са къде къде по-приемливи. Вярно, печалбата не е голяма, но при условие, че имаш бизнес с поток от примерно 100-на човека дневно (не конверсии а поток ;) ), смятам че няма да ти е проблем да се захванеш. Не, че няма главоблъсканица, но вечерно време ще си пиеш ракийката да се успокоиш и няма да я караш на диазепами ;).
сто човека дневно за изипей са сто клиента за по 10 секунди! да се изправи каката с торбите от кауфланд да праща до Никопол 20 кила манджа за родата, да пакетираш буркани! Там се появява купона! Успехи на всички желаещи бъдещи куриери!
 
Благодаря на всички за мненията и съветите.
Към момента започвам да клоня все повече в посока да не се занимавам със Спиди, тъй като до момента наистина не получавам адекватна комуникация.
Повечето неща написани тук съвпадат с реалността явно и ще мисилим за някакво друго начинание.
Лошото е че отново предстоят тегави времена и човек не може да си направи конкретни планове и сметки.
Благодаря още веднъж и бъдете здрави!
 
Един район има тук в София, доста населен, който плачи за един Еконт офис, като единствената конкуренция е една поставена машина на ОМВ бензиностанция, която никога не съм я виждал да се ползва. Това може би ще е супер добре позициониран бизнес, има в околността Спиди, но който си ползва Еконт, едва ли ще мине на Спиди, примерно за паричните средства, и дори за пращане. Но едно знам със сигурност, след не знам кой поред локдаун, куриерските фирми и офиси ще имат много работа. И това не е тайна за никой. Според мен тазгодишния им ръст ще е по-голям от миналогодишния. Има голяма вероятност тази година да си изкибичим повече от миналата, на там върви сега като тенденция.
 

Горе