Защо ми изтрихте темата за циганите?

Статус
Not open for further replies.

dalasweb

Well-Known Member
Или ми е изтрита темата за МАНГИ/ доста често срещано име в България / или е завряна някъде дет никой не може да я прочете.Ало админите тва ли е демокрасито ви.Що почнахте да ми мязате на милиционери или от Хелзинския Комитет.Тва е мангото си е манго.И не трябва да се обиждат.За мен циганина си е циганин!
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

Не знам за мангьовците, ама ако знаете как ме сърбят пръстите за една еврейска тема леле-леле :)
Ама по-добре да не се аба, че гаранция ще замине по направление

По този случай сега се сетих, за ония радел към "да не се индексира". Не може ли все пак такива парливи теми да не се трият, а да кесят на подобни места...и да им се любуваме дет се вика само ние :)
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

ами в това няма нищо лошо да има такава тема
доста от моите клиенти са мангали и всички без изключение лъжат кат сигани
 
Последно редактирано:
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

и на мен ми заключиха темата за резаците :)
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

Темата в кошчето.
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

Еее тъкмо писах и я изтрихте..кво е тва..
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

Пичове, всички имаме мнение по въпроса за ци... ромите, но съобразявайте се малко - струва ли си да създаваме ядове на блинки и кулайс? Темата е от любимите на треторазрядните журналисти и като нищо може да цъфне с гръмко заглавие "Български форум активно подклажда расова омраза" или ония амбреажи* от БХК да си намерят повод да изкрънкат още малко финансиране. Блинки и кулайс са лесни за откриване и с подобен род теми само може да им създадем излишни разправии и неприятности.

Аз ще се въздържа от коментар по темата и ще призова всеки да го направи - направете го заради администраторите на форума, които от години ни обгрижват да ни е чистичко и уютно. Някак си не върви да им се отплащаме с ядове, а и има толкова по-интересни и полезни неща за обсъждане, нали?

* амбреаж - долен, ляв педал
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

вие сте помяри и това е , друго не заслужавате , трябва ви бан направо :Д

Научете я най-накрая тази дума! Не се пише "помяр", защо всички пишат така?
вместо да се занимавате с циганите се ограмотете малко, поне да се различавате от тях.
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

Мда за black seo може а за black monkeys не може да пишеме!:twisted:
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

Мда за black seo може а за black monkeys не може да пишеме!:twisted:

Елементарно Уотсън, вече сме у Европата. Както ти писаха по-горе я някой надъхан журналяга, я някоя организация на малцинставата ако нададат вой за такава тема ще стане леш.
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

....................
 
Последно редактирано:
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

Елементарно Уотсън, вече сме у Европата. Както ти писаха по-горе я някой надъхан журналяга, я някоя организация на малцинставата ако нададат вой за такава тема ще стане леш.

мДА с какво се различават европейските СВИРКИ с нашите блек мънки ДУДУЦИ!
п.с май разликате беше че те нашите и КРЕЩЯТ по време на акта, пък и цената се вдига!
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

Даласе, май пак си просиш банана :lol:
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

РЕДrumcho banan ли?
Мангото си е Манго!
То тогаз и питието Манго трябва да не го продават.Обиждат една цяла общност!
ало европата!
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

cigani_1.jpg
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

Европата не им пука..видяхме кво направиха с нашите роми във Франция..а ние трябва да ги интегрираме...Може би и това ни е целта в ЕС, да ни ги пратят всички тук..
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

Всички си имаме мнение за другата тема, ама наистина нека не правим проблеми на куул и блинки! Знаем много добре за какво иде реч и в какви времена живеем. ;)
 
От: Защо ми изтрихте темата за циганите?

Европата не им пука..видяхме кво направиха с нашите роми във Франция..а ние трябва да ги интегрираме...Може би и това ни е целта в ЕС, да ни ги пратят всички тук..

Ами те са от България - къде да ги пратят?
от тях няма файда....ние къде да ги пратим? :lol:
има само едно решение: трябва да се приравнят по права с нас (защото в момента са по-привилегировани) и да се променят няколко закона с цел намаляване на популацията :rolleyes: и тогава всичко ще е ок :wink:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе