За афилиейтите - бързо в Г топ 10

тео

Well-Known Member
Докато се ровех какво става из микротаговете (a.k.a. Rich Snippets), че попаднах на нещо интересно, касаещо тези от вас, които се занимават с Affiliate Marketing

http://www.affhelper.com/make-money-online-with-facebook-notes/
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

Благодарско! Ще се пробвам .. :)
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

Що да е глупост? Че си пускаш линковете с една малка статийка и след 10 дена ти са на минимум втора страница в Гугъл в най - търсените кейуърди ..

Аз не разбирам много от СЕО, но мисля, че тоя дето е постнал линкове не е правил нищо.. само ги е постнал
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

Аз не разбирам много от СЕО, но мисля, че тоя дето е постнал линкове не е правил нищо.. само ги е постнал

Пише - ударил им е малко беклинкове.
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

Това малко ми намирисва на black hat...да не си изпатят хората. :(
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

Това малко ми намирисва на black hat...да не си изпатят хората. :(

Аз нащраках 20-тина бележки пък к'вото стане :Д

Може пък и да спечеля ;д
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

Това малко ми намирисва на black hat...да не си изпатят хората. :(
Чакай, че не разбрах кое му е черното? Да си направиш бележка във ФБ с твоя афф линк вътре??? Не си намесваш сайтовете, сателитите, не правиш колела, скрапове и т.н. Намесваш ФБ само от бележка на профил някакъв.
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

Аз нащраках 20-тина бележки пък к'вото стане :Д

Може пък и да спечеля ;д

Ще спечелиш един голям и топъл, много съм пиян да ти обяснявам схемата как става номера с лонг тейл и фейсбуук глупостите, някой друг път ако се сетя ще драсна.
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

Ще спечелиш един голям и топъл, много съм пиян да ти обяснявам схемата как става номера с лонг тейл и фейсбуук глупостите, някой друг път ако се сетя ще драсна.

Искаш да кажеш, че без тия щуротии няма да се получи нищо?
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

Мерси Автора +РЕП за статията а и незнаех за тоя сайт!
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

Искаш да кажеш, че без тия щуротии няма да се получи нищо?

идеята е фейсбуци, tube-ta и всякакви ауторити сайтове дето можеш да бутнеш линк и инфо към сайта ти, да се сцепва от линкове - scrapebox, bmd, xrumer, всичко става, а гугъл няма да го бутне назад, освен ако не прееееекалиш.
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

идеята е фейсбуци, tube-ta и всякакви ауторити сайтове дето можеш да бутнеш линк и инфо към сайта ти, да се сцепва от линкове - scrapebox, bmd, xrumer, всичко става, а гугъл няма да го бутне назад, освен ако не прееееекалиш.

ОК, Би ли ми обяснил по подробно какви са тези ауторити сайтове и tube-та?

Надявам се сега не си пиян :)
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

клип от youtube, фейсбуук страница, фейсбуук профил, facebook тикче, twitter профил, youtube профил, и всякакви ауторити сайтове.
просто правиш си фейсбуук страница примерно и си поръчваш бластове към нея, ей го, тествайте си бе, намери някоя long tail и пусни една фейсбуук страница и поръчай бласт да видим къде ще се ранкне с 2000 линка от скрапбокс примерно.
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

Чудя се с каква програма ги правят и изстрелват тез бележки... някой знае ли?
 
От: За афилиейтите - бързо в Г топ 10

клип от youtube, фейсбуук страница, фейсбуук профил, facebook тикче, twitter профил, youtube профил, и всякакви ауторити сайтове.
просто правиш си фейсбуук страница примерно и си поръчваш бластове към нея, ей го, тествайте си бе, намери някоя long tail и пусни една фейсбуук страница и поръчай бласт да видим къде ще се ранкне с 2000 линка от скрапбокс примерно.
Не спирай да говориш, тъкмо започва да ми става интересно.
Благодаря
 

Горе