За без пари Bulsatcom през сателит и iptv !

dalasweb

Well-Known Member
Та явно си сменям хобитата през няколко петилетки, след вебдизайна и т.н съм на вълна сателити,иптв сталкер портали и екстрим кодове.

Някой, ако се интересува да пише тук ще му отговоря
 
Значи зависи на андроид бокс или комп с windows ще си ?
 
за айпад не знам, но сега ти пиша подробно за pc
 
Тези неща съм ги научил с четене и търсене , защото има форуми за телевизия нищо не ти дават.Хубаво , че западните форуми са ларжове.


Sorry писах бавно само с мишката.

За windows си дърпате програмите SFVIP-Player , а за андроид stb emu free.


После в гугъл пишете stb codes и ви излизат много страници с хакнати сталкер портали.
Няма да пиша как се прави и с какви програми.
По лесно е да си ги копирате от нета






00:1a:79:36:5b:d1 May 7, 2021, 5:00 pm
00:1a:79:36:5c:90 October 24, 2021, 10:08 am
00:1a:79:36:6a:b8 July 22, 2021, 7:56 pm
00:1a:79:36:7a:68 June 7, 2021, 6:31 pm
00:1a:79:36:48:ca April 4, 2022, 1:29 pm
00:1a:79:36:57:fa April 6, 2022, 6:39 pm
00:1a:79:36:63:56 May 13, 2021, 3:48 am
00:1a:79:36:65:bf October 26, 2021, 2:34 am
00:1a:79:36:75:96 June 20, 2021, 12:33 pm
00:1a:79:36:a3:ac June 11, 2021, 2:10 am
00:1a:79:36:b1:e5 May 18, 2021, 1:12 pm
00:1a:79:36:b2:04 March 9, 2022, 8:06 am
00:1a:79:36:b2:48 May 18, 2021, 6:47 am
00:1a:79:36:b7:b8 May 12, 2021, 2:45 pm
00:1a:79:36:b8:89 February 1, 2022, 4:34 pm
00:1a:79:36:b8:6f May 14, 2021, 11:04 pm
00:1a:79:36:c0:4d May 20, 2021, 8:40 am



Това са кодове на хора, който са си платили и има много канали
Това не са български провайдери.
Всеки плейлист се различава .

Пускаш SFVIP-Player.
В дясно натискаш ... отиваш на човечето натискаш
излиза mac, user/pass, playlist.
Ние ще вкарваме кодовете в mac.

Излиза ти поле User acount

1.пишеш някво име tv
2.пестваш линка http://goldiptv.online:8080/c/
3.пестваш само мак адреса 00:1a:79:36:b8:89
даваш yes

Ако зареди линка и не ти даде грешка отиваш в ляво на чертите и от там на акaунта който си заредил.
Натискаш човечето и в дясно ти се зареждат каналите вод-а и сериалите.
Зависи какво му предлагат.Запомни, ако ти изпише load faled значи човека е вътре и не можеш да гледаш.Така може да си заредиш 80 броя плейлисти и да си ги сменяш.
Хубавото, че не му пречиш да гледа той. Като влезе той директно те изхвърля.
Аз имам платена, но е голям кеф проста краста!
 
Последно редактирано:
Освен SFVIP-Player има и друг плеар stalker portal player v6.1 .Аз ги комбинирам линка с мака, ако не тръгне при единия пробвам с другия.Няма да пиша как се слагат линка и мака, защото е фасулска работа.

Казвайте, ако нещо не знаете, а аз ще пиша за друг по хубав и лесен начин за иптв

Отиваш на vavoo.tv
И си дърпаш програмата за windows или андроид.
В гугъл пишеш vavoo.tv bundle и ти излизат много
VAVOO BUNDLES

XONFLUENCE BUNDLE: archive.org/download/XONFLUENCE_B

BEACH BUNDLE: archive.org/download/BeachB

DOKTORS SIOX2V3 BUNDLE: archive.org/download/Doktors_SIOX2V3_B

DOKTORS PRO BUNDLE: archive.org/download/DoktorsProBundle

GEFLEXT BUNDLE: archive.org/download/geflext

BY GENCER 1903 V2 BUNDLE: archive.org/download/bygencer-1903v2

NETZDIVISION BUNDLE: archive.org/download/NetzdivisionBistDerBeste

BUNDESLIGA BELLO BUNDLE: archive.org/download/BundesligaBelloB

FRIEDRICH GENCER BUNDLE: archive.org/download/FriedrichGencer

VAVOO LITE 2020 BUNDLE: archive.org/download/VavooLite2020

ABU DHABI BUNDLE: archive.org/download/AbuDhabiBU

PURE V2 BUNDLE: archive.org/download/VavooPureV2

SIMPLE BUNDLE: archive.org/download/SimpleBundle2020

MANGA GIRL BUNDLE: archive.org/download/MangaGirlBV

PARADISE PELLUCID BUNDLE: archive.org/download/VavooParadisePB

Инсталираш си vavoo.tv програмата и ти излиза черен екран надпис vavoo.tv на червено.
Цъкаш върху vavoo.tv изтриваш го и на негово място трябва да добавиме бъндъла, който го намираме в нета. примерно archive.org/download/NetzdivisionBistDerBeste
Давам ок и започва да се зарежда след това влизаш и си избираш каква тв да гледаш.Ако не работи просто само vavoo рестартираш.Ако искате слагате нов бъндел.
Програмата е подобна на кодито.
И да пишете дали се кефите на иптв-то


Ако пък не ви се занимава с това и искате тв за 1$ на месец без българските канали може да пробвате руснаците на Ilook.tv,
Има си архив и т.н. аз си гледам с ottplayer немските там има всичко.

Платена иптв за 20 евро на месец. За 2 различни IP - 35 на година.Сайта беше холандски santraiptv.com, но сега редиректва в турския santraiptv.net .
Най-добрата оферта след алиекспрес събскрипшъните.
 
Последно редактирано:
Защо просто не ползвате Коди с IPTV клиент. Става и за булсат и за още хиляди m3u lists
 
Защо просто не ползвате Коди с IPTV клиент. Става и за булсат и за още хиляди m3u lists
Да става, но нали трябва да имаш акаунт за булсата за да го напишеш в IPTV клиент-а.
Тук се пише да се кефиш без пари!
 
Последно редактирано:
Да става, но нали трябва да имаш акаунт за булсата за да ги напишеш в IPTV клиент-а.
Тук се пише да се кефиш без пари!
За булсата да, без акаунт не става. Но има и доста сайтове за генериране на m3u
 
За булсата да, без акаунт не става. Но има и доста сайтове за генериране на m3u
дай примери.
 
Последно редактирано:
Ето Цък, цък и цък. Първия и третия ползвам най-често. Но основно на телефона. Защото булсат имат ограничение на устройствата а вече съм направил два телевизора с raspberry-та

Да не са от ден до пладне.
Пробвай vavoo tv и си кажи мнението.
Между другото някой знае ли как да извадя m3u лист от сорса на сайтове , като бнт, нова, бтв .
 
Да не са от ден до пладне.
Пробвай vavoo tv и си кажи мнението.
Между другото някой знае ли как да извадя m3u лист от сорса на сайтове , като бнт, нова, бтв .
Ще го пробвам. Първия линк когато генерирам лист до сега не са ми изчевали канали. Не са много но са ок
 
iptvcat.net съм го пробвал
2 цък работи.
1цък не работи.
Аз съм писал за тв от цял свят и то стабилни стиймове.
 
Минах по тоя път... общо взето загуба на време, все нещо се чупи. Накрая чинно си платих на една от двете по-популярни ИПТВ телевизии рекламирани като за чужбинци. Имат всички БГ канали, може да се гледа на неограничен брой ТВ, с условието да са под едно ИП. Имат си Андроид приложение, което съм засилил на тъпите ми телевизори с Fire стик на Амазон, а Смарт ЛГ-то си има негово си. За windows и iOS през браузъра. До сега не съм имал проблеми със засичане или забиване. Има си стандартните екстри, запис до 30 дена на заде (на някой) на другите в рамките на деня.
 
А може ли както по едно време през сателит чиния да се гледа.. Плащах 5 лв на един който ми пускаш всичко на булсат и си гледах през nextstar сателит даже платените без никакви прекъсвания
 
Я някой от вас ако си е играл с коди повчеко да каже има ли решение на постоянната нужда да се рефрешва добавката на булсат през час-два или проблема е от тях и трафика?
 
Минах по тоя път... общо взето загуба на време, все нещо се чупи. Накрая чинно си платих на една от двете по-популярни ИПТВ телевизии рекламирани като за чужбинци. Имат всички БГ канали, може да се гледа на неограничен брой ТВ, с условието да са под едно ИП. Имат си Андроид приложение, което съм засилил на тъпите ми телевизори с Fire стик на Амазон, а Смарт ЛГ-то си има негово си. За windows и iOS през браузъра. До сега не съм имал проблеми със засичане или забиване. Има си стандартните екстри, запис до 30 дена на заде (на някой) на другите в рамките на деня.
Да прав си, но ако имаш време е голяма краста.Сигурно 89 евро плащаш за година, заради екстрите.Иначе за 20 евро си в джаза постнал съм линка.Ти кои ползваш? bgtime.tv предлагат до 3 устройства от различни ипта, както и елементал.тв

А може ли както по едно време през сателит чиния да се гледа.. Плащах 5 лв на един който ми пускаш всичко на булсат и си гледах през nextstar сателит даже платените без никакви прекъсвания
Да може да гледаш с ключета ако поддържа cccamили osccam, или направо си купуваш сат.приемник с една година безплатен фабричен шаринг.Те , ако не предлагат това никой няма да ги купува.Значи търсите това Redline с линк от братска Турция има ги в олх или база за 30лв.Всяка година по едно ново зверче си купувам, заради безплатния шаринг.Има друга марка пако стар с линк там в описанието им пише 1г." Аванти" и гледаш безплатно бг и много западни.
Има руски вносител на техни приемници с 1г. безплатен шаринг.Като гледам вече не пишат в описанията за безплатния шаринг , защото е забранено, но го предлагат. ето сайта с линк https://tiger-tv.eu/ . Сега видях при тях е Фабричен Bonus 12 мес.
С ключета си купуваш от алито.Почват от около 6 евро за година, но трябва да има cccam или oscam за немските и ти отваря всички европейски тв-та.Единствено условие е да имаш нет, за ключетата.Я 80-мб на година има я няма.С предплатен нет става.Така лъжеш сателита , че имаш карта!
 
Последно редактирано:

Горе