За без пари Bulsatcom през сателит и iptv !

твзио, ~89 евра на година - да. То ограничението е, че, ако гледаш от едното ИП, на другото спира/не може. Абе с кеф си давам парите, честно.
Най ме радва, че настроих всичко и не съм го мислил повече. Ако пътуваш по-често по чужбинско слагаш Firestick-a в джоба и си гледаш на всеки ТВ, по хотели-мотели само да има HDMI в краен случай на тилифончито.
 
Я някой от вас ако си е играл с коди повчеко да каже има ли решение на постоянната нужда да се рефрешва добавката на булсат през час-два или проблема е от тях и трафика?
Но 89 евро са доста пари за година.За тези пари един фаър стик с 3 г.абонамент от сантраиптв може да се вземе.Но записите им са хубави На bgtime от 3 различни може едновременно да гледат.А вавоото имат бокс за 100 гледаш без месечни такси и без да си абонат.
 
Но 89 евро са доста пари за година.За тези пари един фаър стик с 3 г.абонамент от сантраиптв може да се вземе.Но записите им са хубави На bgtime от 3 различни може едновременно да гледат.А вавоото имат бокс за 100 гледаш без месечни такси и без да си абонат.

Ми не, мерси. След като разбрах, че съвсем фор фрее няма да стане, взех да разглеждам всевъзможни ИПТВ провайдъри и стигнах до заключението, че повечето са еднодневки. Някъде из диска имам списък със около 100 IPTV "доставчика", изтествал съм всичко де що има фрее тест за 24-48 часа. Или някоя БГ въобще няма да тръгне или ще прекъсва в праймтайма 19-23. ОколЕ 90% от списъка с "доставчици" ги няма вече, щото бачкат по схемата да опънат парата за година напред и да приключат. Дори някой, които предлагат и възможност да бачкаш за тях, с некви кредити и ала-бала. И тях ги няма. (сменят домейните де, не че се отказат да си цоцат) :D

За дойче-мойче стандарта 8 евра на месец не са много, при положение, че държавата си взима всеки месец 18 евра такса радио и телевизия без дори да та пита дали имаш ТВ у вас. :D

Отворих го тва сантра и спенс.
Само като гледам начина на поръчка и Х-вам :D
 
Ми не, мерси. След като разбрах, че съвсем фор фрее няма да стане, взех да разглеждам всевъзможни ИПТВ провайдъри и стигнах до заключението, че повечето са еднодневки. Някъде из диска имам списък със около 100 IPTV "доставчика", изтествал съм всичко де що има фрее тест за 24-48 часа. Или някоя БГ въобще няма да тръгне или ще прекъсва в праймтайма 19-23. ОколЕ 90% от списъка с "доставчици" ги няма вече, щото бачкат по схемата да опънат парата за година напред и да приключат. Дори някой, които предлагат и възможност да бачкаш за тях, с некви кредити и ала-бала. И тях ги няма. (сменят домейните де, не че се отказат да си цоцат) :D

За дойче-мойче стандарта 8 евра на месец не са много, при положение, че държавата си взима всеки месец 18 евра такса радио и телевизия без дори да та пита дали имаш ТВ у вас. :D

Отворих го тва сантра и спенс.
Само като гледам начина на поръчка и Х-вам :D
Да прав си, но вавоото е напълно безплатно и има тв от цял свят.Само намери някой бъндел , който работи за твойто устройство.Ако не работи само рестартирам приложението.
Сантрата дават тест линия.Питах ги дали имат пейпал.За35 евро 2ма от различни ипта могат да гледат.
Ако не ти се свиди 1$ на месец може да ползваш руснаците имат безплатен тест, архив и много канали без българските.
Аз съм се регнал и при тях много руски канали и спортните немските гиима!Абе за почти без пари !
 
Значи влизаш в гъгъл и пишеш
stb emu codes или free tv playlist излизат ти много и пробваш .
Запаметяваш си някои страници и черпиш от тях.
Обикновено аз влизам и в руски и български форуми, които предлагат безплатни кодове и листи.
пиша ти сайтовете от които винаги взимам аванта.
https://alensat.com , https://forumtv.site/
dtv-bg линк , калдата линк
понякога stb codes тръгва на sfiptv player , но не тръгва на stb emu. същото е и с плейлистите.
ето мой любим сайт откъдето и кодове и листи има линк още линк
има програма от кодове да дръпнеш листи. mag to m3u
видях, че горе съм писал за вавоо.Доста е добро и безплатно.
 
Ако го преведете и на не айпитиви език и обясните по-конкретно и най-вече дадете конкретен пример може и да ви разберем повече хора.
 
Когато ти продават телевизия те питат на какво ще гледаш на плейлист m3u, stb emu codes , extream codes.Всичкото това са разновидни платформи за гледане на тв.Имаш кола но с бензинов двигател-пълниш само бензин.
Давам пример за stb /set top box/ codes.Нещо подобно е при кабелна тв. Повечето кабелни дават маг 250-254-256 устройства, които си имат mac адреси, като лаптоп рутер и т.н.В тези 250-254-256 устройства е вкаран портала т.е кабелната и е вързан към mac адрес на тв бокса и си гледаш.Друг не може да гледа.Значи купуваш си легално stb emu codes и го слагаш на player не си правиш труда да сменяш mac adresa.Но, когато кода е взет от нета ние с помощта на софтуер лъжеме, че сме този абонат.Приложенията са stb emu, ott navigator, tivi mate за андроид, sfiptv за windows.Всички стават за stb codes и плейлисти от типа m3u,m3u8.А
stb emu приложението е само за stb codes портали.
Сега влизам в гугъл пиша free stb codes излизат много избирам някой код с по-дълъг абонамент.Всъшност това са хакнати кодове на платени абонати и гледаш на аванта, когато те не гледат.
намерих тези кодове

00:1a:79:00:3D:17 October 27, 2021, 4:49 pm
00:1A:79:00:09:0B May 3, 2022, 7:39 pm
00:1A:79:50:D2:5A March 31, 2022, 9:38 pm
00:1A:79:40:40:AB November 12, 2021, 3:43 pm
00:1A:79:AB:C2:FB April 23, 2022, 12:30 pm
00:1A:79:57:96:A5 January 26, 2022, 7:38 pm
00:1A:79:CD:0F:CE April 2, 2022, 5:04 pm
00:1A:79:10:4F:13 August 12, 2022, 11:53 am
избирам
http://m7.websecureme.net:80/c/ и първия мак
00:1a:79:00:3D:17 October 27, 2021, 4:49 pm
и ги слагам в stb emu приложението задължително слагам maca може да ползваш ott navigator, tivi mate или sfiptv за windows.На някои кода тръгва при други не не знам защо.
пускам ти видео за тези приложения.С плейлистите е по лесно пишеш в гугъл free pm3u playlist излизат ти и ги добавяш в някой iptv player televizo!





а тук с тази програма взимаш плейлиста от stb codes
 
Последно редактирано:
Ето нещо опростено за андроид
 
Съвсем сериозно се чудя дали има смисъл да си пуска човек каквито и да било абонаментни планове. И ако изобщо си пусне, кои да са. Големите платформи България не я смятат за 2 стотинки. Нямат субтитри, а аз не бих го направил за мен, аз телевизия почти не гледам.
Искам да разкарам п2п стриймърите, те монополистите са само едни, но не виждам просто кое ще върши работа и да не се занимаваш дет се вика след това. ЕОН ги водят най-добре като количество, но ако не си пуснеш най-високия план все едно пак почти нищо.
 
Ако имаш възможност за чиния.Слагаш от пазара купуваш сат.приемник с шаринг и си гледаш с най-добро качество без пари.Ако ти трябва приложение еон-а е супер.Но щом не гледаш тв една антена ще ти свърши работата.Откакто а1 близо спряха аналоговата антените били изкупени.Някъде към 26-28 процента са на този вариант, защото по-другите няма нещо читаво за кибичене.
 
Ако имаш възможност за чиния.Слагаш от пазара купуваш сат.приемник с шаринг и си гледаш с най-добро качество без пари.Ако ти трябва приложение еон-а е супер.Но щом не гледаш тв една антена ще ти свърши работата.Откакто а1 близо спряха аналоговата антените били изкупени.Някъде към 26-28 процента са на този вариант, защото по-другите няма нещо читаво за кибичене.
Не е за мен, аз тв не гледам :) Националните са 6 канала.
 
Не е за мен, аз тв не гледам :) Националните са 6 канала.
Зависи какво искаш да гледаш от бг тв-тата.Евтино излиза нетера тв за 60 евро с отстъпка към 56евро.Гледат се едновременно 9 конекции от различни ип-та.5 са от приложението и 4 през компютър.Имаш 30 дена архив на каналите.С приятели комбина може да направите към 15 евро за година ще излезе.
 
Зависи какво искаш да гледаш от бг тв-тата.Евтино излиза нетера тв за 60 евро с отстъпка към 56евро.Гледат се едновременно 9 конекции от различни ип-та.5 са от приложението и 4 през компютър.Имаш 30 дена архив на каналите.С приятели комбина може да направите към 15 евро за година ще излезе.
Само футбол гледам, чат-пат, но то не е за мен ти казах. "Смарт" телевизор, но не може да му се сложи Acestream, а то това са монополистите.
 
Съвсем сериозно се чудя дали има смисъл да си пуска човек каквито и да било абонаментни планове. И ако изобщо си пусне, кои да са. Големите платформи България не я смятат за 2 стотинки. Нямат субтитри...
Субтитри и български дублаж имат две от големите платформи - AppleTV+ (и iTunes) и HBO Max. Очаква се уж и Disney+ да пусне локализация в близко бъдеще.
Имам абонамент и към двете. Друго си е човек да си получава уведомления по телефона/часовника като излезе нов епизод от сериала(ите), които следи или когато филма, който чака вече е наличен за гледане. После да си го пусне на телевизора с 4к качество HDR и хубав звук, като ако учи езици може да си избира измежду куп варианти на аудио и субтитри.
Телевизия имаме вкъщи колкото ей така да има какво да пуснем понякога сутрин с жена ми докато си пием кафето....ЕОН-а излиза 1 или 3 лв отгоре на сметката за интернета, така че защо пък не, а и винаги е добре да има човек достъп до интересни документални канали (които напоследък западат с безмислените предавания от типа - наддаване за боклуци, търсачи на минерали/злато и прочее).

Абонаментите за аудио услуги също са хубави, в момента карам успоредно на Apple Music и Tidal, като не мога да взема решение коя услуга е по-добра. В колата Apple Music-a звучи по-добре и автоматично си изравнява силата на звука на песните, докато Тидал там е по-зле, а уж и двете приложения са настроени да стриймват с високо качество. Когато се слуша от компютъра със слушалки - и двете приложения се представят прекрасно, като единствено Тидал-а е с малко по-бъгав интерфейс (последното, което забелязах е, че при превъртане из дълъг плейлист, временно изчезват редове и се появяват ако се размърда нагоре-надолу скрола).
Спотифай преди години ползвах, но с тези реклами, ограничения качеството на звука и безброй глупости - просто не бих се занимавал с тях.
 
Ако имаш възможност за чиния.Слагаш от пазара купуваш сат.приемник с шаринг и си гледаш с най-добро качество без пари.Ако ти трябва приложение еон-а е супер.Но щом не гледаш тв една антена ще ти свърши работата.Откакто а1 близо спряха аналоговата антените били изкупени.Някъде към 26-28 процента са на този вариант, защото по-другите няма нещо читаво за кибичене.
Здравей,а как да съм сигурен,че приемника който ще ми продадат на "пазара",ще е със шаринг?Колко време мижв да бъде той 5м,1г или повече?
Колко пари стеува такъв приемник?
 
Здравей,а как да съм сигурен,че приемника който ще ми продадат на "пазара",ще е със шаринг?Колко време мижв да бъде той 5м,1г или повече?
Колко пари стеува такъв приемник?
Шаринга е бонус.То си пише за колко време е.Обикновено за една година.
Ето примери.....
Навсякъде са махнали в описанията за бонусите.Иначе питаш.
https://tiger-tv.eu
В олкс има цени от 20-80, но някои са с използван шаринг.
Доста продавачи си имат реални магазини и евтино продават.Но шейховете от един сателитен български форум не искат да се знае за това, за да продават скъпо всичко и шаринга.
Затова отиваш в някой магазин искаш сат.тунер с шаринг.Обикновено са руски/ tiger, sat-integral/ турски/redline, next/ или арабски.
Искаш пред теб да ти активират шаринга и да ти покажат датата.После си го купуваш.Ако имаш познат, който пазарува в Турция му кажи да ти вземе там са евтини.Тук плащаш почти тройно за тях.Ама пак са евтини сравнено с платена сат.тв.А шаринг кодове в нета пълно от 6-евро до 120 евро на година.
 
Последно редактирано:
Шаринга е бонус.То си пише за колко време е.Обикновено за една година.
Ето примери.....
Навсякъде са махнали в описанията за бонусите.Иначе питаш.
https://tiger-tv.eu
В олкс има цени от 20-80, но някои са с използван шаринг.
Доста продавачи си имат реални магазини и евтино продават.Но шейховете от един сателитен български форум не искат да се знае за това, за да продават скъпо всичко и шаринга.
Затова отиваш в някой магазин искаш сат.тунер с шаринг.Обикновено са руски/ tiger, sat-integral/ турски/redline, next/ или арабски.
Искаш пред теб да ти активират шаринга и да ти покажат датата.После си го купуваш.Ако имаш познат, който пазарува в Турция му кажи да ти вземе там са евтини.Тук плащаш почти тройно за тях.Ама пак са евтини сравнено с платена сат.тв.А шаринг кодове в нета пълно от 6-евро до 120 евро на година.
Да купуваш техника от битаци си е na късмет
 
Шаринга е бонус.То си пише за колко време е.Обикновено за една година.
Ето примери.....
Навсякъде са махнали в описанията за бонусите.Иначе питаш.
https://tiger-tv.eu
В олкс има цени от 20-80, но някои са с използван шаринг.
Доста продавачи си имат реални магазини и евтино продават.Но шейховете от един сателитен български форум не искат да се знае за това, за да продават скъпо всичко и шаринга.
Затова отиваш в някой магазин искаш сат.тунер с шаринг.Обикновено са руски/ tiger, sat-integral/ турски/redline, next/ или арабски.
Искаш пред теб да ти активират шаринга и да ти покажат датата.После си го купуваш.Ако имаш познат, който пазарува в Турция му кажи да ти вземе там са евтини.Тук плащаш почти тройно за тях.Ама пак са евтини сравнено с платена сат.тв.А шаринг кодове в нета пълно от 6-евро до 120 евро на година.
Благодаря много за инфото.Може ли да ми помогнеш от къде мога да се,сдобия с шаринг кодове,че не успях да открия,както и каквъв софтуер трябва да използвам за да ги активирам?
Аз сега използвам един на Pacostar SS6912 ,с активиран HELLAS I TURKSAT,но скоро изтича и ми се иска да му кача нов за1г.
Предварително благодаря.
 
Да купуваш техника от битаци си е na късмет
Не четеш.Никакви битаци.Купуваш чисто нови от магазините.Просто описах начин за по-евтини опции.В магазина е с тройн цена в базар бг сносна цена.Давам линкове.
 

Горе