За всички които продават билки в Amazon и Ebay

vekogroup

Member
Здравейте Колеги,
Прочетете малко за качеството на нашите билки и нека ние всички да промотираме България като производител на на-високо качество сушени билки (чай), нека всички да вдигне цената на нашата стока и да не се конкурираме с това да продадем по-евтино от другия.
България е на 2ро място в света по износ на билки с най-високо качество и на 1во в Европа. Цените в света скочиха на всички продукти, масовия шипинг в САЩ вече струва над 9-10 долара.
Да се обединим и да промотираме нашите билки като най-добрите!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ!
 
Да, аз съм голям фен. Най-вече в този период на чайовете. Имаме страхотни вкусове. Дори си поръчвам редовно през мрежата билки. Но най-вече чайове. Сериозно се търсят. И наистина това може да са страхотни продукти за продажба по чуждестранни платформи, но сигурно са нужни някакви регулации за това. С подходящия производител тук и каналите на добър уебмастър, нещата ще се получат добре. Дропшипингът за това мисля, че нужно да наложи там сериозно.
 
Като чуя билки и ме избива на смях, вие сигурно и в каракондоли вярвате.
а ти ко чуеш билки и вещици чуваш, билки се използват в съвременната медицина толкова много, че малкия ти мозък няма да го побере… трай си по добре…
 
И аз съм абсолютен фен.

П.с. Недей да продаваш, аз много добре ги знам какви "дъмпинги" въртят. Тази година като цяло е слаба и на билки и на истинска земеделска продукция. Билките са многогодишен траен продукт, и аз съм купил това-онова. Аз те разбирам какво казваш, ама и ти си дай малко зор и просто не продавай, след като е така. Напълно е възможно тези продукти да стават все по-ценни.
 
Последно редактирано:
И аз съм абсолютен фен.

П.с. Недей да продаваш, аз много добре ги знам какви "дъмпинги" въртят. Тази година като цяло е слаба и на билки и на истинска земеделска продукция. Билките са многогодишен траен продукт, и аз съм купил това-онова. Аз те разбирам какво казваш, ама и ти си дай малко зор и просто не продавай, след като е така. Напълно е възможно тези продукти да стават все по-ценни.
Да се уточним - за ганджа ли говорите или за чайове? защото твоя пост малко ме обърка
 
Да се уточним - за ганджа ли говорите или за чайове? защото твоя пост малко ме обърка
Аз поне не говоря за ганджа.
 

Горе