За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Доста по-добре се оправям от теб в този свят, глупецо. Като начало не видя Европа за жалкия си живот. ;) И слабата ерекция. ;)

Каква позиция бе палячо. Има две опции, да живееш добре или да живееш зле. А вече възприятията на даден човек го карат да мисли как живее. Аз съм си Ок и тъпнята със смяната в историята е плод на болни хора като теб и другите. И което дойде, ще е прогрес, за който сме отворени именно хората, които го искат. Такива с мислене да се върнеш назад към първака, трудно го понасят. Сигурно голямо реване е паднало когато сме влезли в ЕС. Ти и другите загубеняци.

Много сте болни, хора. Честно.
images

images


И те така, дерзай с прогреса биполярното разстройство ;)
 
А ти е добре да помислиш какво ще правиш с посредничеството си съществуване

Аз само да вмъкна, че ''посредник'' и ''посредствен'' не са едно и също нещо. :rolleyes:
 
Пиша през телефон.
Няма значение през какво пишеш. И през крачкомер да пишеш, пак не знаеш значението на думите. Иначе много ти се отдава да говориш за еволюция и ниво., европеецо ;)

Хаха това ме подсети за един скрийншот :


Виж файлът 30978
Принципно съм склонна да си затворя очите, но когато някой постоянно ти коментира нивото и злоупотребява с епитетите, просто няма как да му го простиш. ;)
 
Няма значение през какво пишеш. И през крачкомер да пишеш, пак не знаеш значението на думите. Иначе много ти се отдава да говориш за еволюция и ниво., европеецо ;)


Принципно съм склонна да си затворя очите, но когато някой постоянно ти коментира нивото и злоупотребява с епитетите, просто няма как да му го простиш. ;)
Като ще издребняваш, погледни някой от писаниците на Крумов, но той нали е руска подлога като теб, там може. ;)
 
Пич, толкова си далеч от Европа, че даже си нямаш идея. Географски дори си не са ни смятат за Европа господарите, за тях България е Ориента. И най-хубавото е манталитета на хората никога няма да е като на малоумните европейци.Тук там има някоя гнила ябълка като теб и останалите клакьори ама лесно се чистят ;)


Когато се премине границата на търпение на народа щети остане само или обръщаш палачинката ( тояпът ще е трудно в модерния век)или да гниеш на бунището.Може да се обзаложим какво ще избереш😆 ако си объркан питай Ремайндера той е мастер левъл в смяната на позициите...


:D :D :D
Тук е ясно, че е зациклила мисълта, да беше телефонен спел коректор. Да ти ги показвам ли филоложке? :D
Както казах за руските боклуци е позволено.
 
:D :D :D
Тук е ясно, че е зациклила мисълта, да беше телефонен спел коректор. Да ти ги показвам ли филоложке? :D
Както казах за руските боклуци е позволено.
Най-страшното и тъжно е, че хората като теб не разбират на какво подлагат собствените си и на останалите бъдещи поколения. Заслепени и оглушели от блясъка и звука на пърдяшите еднорози. ЕС не се получи и в усилията си да оцелее още малко изтисква живота от държави като България превръщайки ги в Шибеландия.

И не не е вината в нашите политици. Те са обикновени пионки и правят точно това което се иска от тях. Дребни неуредици при изборите, странни закони и наредбии т.н.Ще продължа по-късно, че руския магазин в моя град затваря след час и чакамписмо от Путин скрито в буркан сельодка. Ако ми излезе късмета ще хвана и новата партида водка Новичок с нея черпя европейци. Мажа им дръжките на колите ;)
 
:D :D :D
Тук е ясно, че е зациклила мисълта, да беше телефонен спел коректор. Да ти ги показвам ли филоложке? :D
Както казах за руските боклуци е позволено.
При Крумов си личи писането от телефон - основно за сливане на думи става въпрос в неговия пост. Е, могъл е да го чекне преди да го публикува, но да кажем, че е бързал.
При теб си е грешка на задклавирното устройство. Няма как спел коректорът да замени ''посредственото'' с ''посредничеството''. По-добре кажи, че си бил пиян, отколкото да се оправдаваш с бота. ;)

п.с. А и ние си знаем колко си умен, така че спри да лъжеш като дете.
 
Най-страшното и тъжно е, че хората като теб не разбират на какво подлагат собствените си и на останалите бъдещи поколения. Заслепени и оглушели от блясъка и звука на пърдяшите еднорози. ЕС не се получи и в усилията си да оцелее още малко изтисква живота от държави като България превръщайки ги в Шибеландия.

И не не е вината в нашите политици. Те са обикновени пионки и правят точно това което се иска от тях. Дребни неуредици при изборите, странни закони и наредбии т.н.Ще продължа по-късно, че руския магазин в моя град затваря след час и чакамписмо от Путин скрито в буркан сельодка. Ако ми излезе късмета ще хвана и новата партида водка Новичок с нея черпя европейци. Мажа им дръжките на колите ;)
Много добре съм наясно, въпросът е ти дали си? Превръщаме си я изцяло ние. ЕС има своите изисквания и нужди, но ние сме продажни и не успяваме да ги продадем правилно. Защото комунизма много ни даде, или доброто руско присъствие. България каквото и да мислиш, не е била по-добре от столетие насам. Къде според теб отиват да учат именно хора, мислещи като теб? Русия? Съмнявам се. Виж кой къде си праща децата да учат.

Нашите политици за пионки, защото такива имаме, защото отиват да са такива с лична изгода. И много от правилата, които се налагат и всичко, което искат да ни набият може и трябва да бъде заменено с обратна изгода. Но тук не се получава. Или е предимно никаква, и това е заради нашата външна политика. И невежеството. Може сам да видиш какво точно отношение имаме към външните си политики. Никакво и това е защото толкова си можем. Да ти кажа ли като има конференции в ЕС какви пращаме или въобще дали отиваме, камо ли да имаме позиция? И как така с Румъния се получи? Те не са ли периферия? Не говори глупости.

Може и бяло сладко да си вземеш от малкия човек. И не се старай да пишеш пак. ;)
При Крумов си личи писането от телефон - основно за сливане на думи става въпрос в неговия пост. Е, могъл е да го чекне преди да го публикува, но да кажем, че е бързал.
При теб си е грешка на задклавирното устройство. Няма как спел коректорът да замени ''посредственото'' с ''посредничеството''. По-добре кажи, че си бил пиян, отколкото да се оправдаваш с бота. ;)

п.с. А и ние си знаем колко си умен, така че спри да лъжеш като дете.
Добре, че си личи. Да лепиш точна до следващото изречение. Или да няма съюз между думите.
Глупава си яко и ти. Сега разбирам защо телефона ти взе главата с test test. :D Казах ти, хубаво е да се поддържате руските хлебарки. ;)
 
Руските таракани нямат 2 грама мозък в главата. Ще ни изкарват от Ес и НАТО, ще ни водят към Руските пазари 🤣 . Единия робува за паунди в UK, бленува за русийка, другата пък алкохоличка от село стара мома дето е 24/7 у форума да злобее и пие. Страшни лица и двамата.
 
Руските таракани нямат 2 грама мозък в главата. Ще ни изкарват от Ес и НАТО, ще ни водят към Руските пазари 🤣
Това е повече от ясно. Дори се чудя защо се хабим.
То е обречено и се вижда от километри.
Демек ще ви водят към кочината, от която са изпълзели те. Не мерси, да заминават. Нека дадат шанс на тези, които не искат това. ;)
 
По-скоро безлични хора, на които им е виновен целия свят. В случая Европа. Всеки ден виждам такива екземпляри. Жалко съществуване и гаранция за никакъв успех. За това, с тях се държим като такива със специални нужди. ;)
 
По-скоро безлични хора, на които им е виновен целия свят. В случая Европа. Всеки ден виждам такива екземпляри. Жалко съществуване и гаранция за никакъв успех. За това, с тях се държим като такива със специални нужди. ;)
Едно време ми беше мъчно за глупаците. Сега само мога да изпитвам съжаление към тях.
 
безлични хора, на които им е виновен целия свят.
В случая "руското влияние", дето е толкова силно, че никой не емигрира и не ходи да учи в Русия - всичко тва в едно изречение. Майстора на каламбура.

А злобното човече, дето дава определения на хората, какво да го коментирам? Човек, чието мнение се мени според домашната обстановка. Битов идиот, дето никой не знае какви грандиозни успехи е постигнал, но той си мисли, че е.

И изобщо, способни ли сте на спор по същество, или, поради липса на аргументи, винаги опирате до добрата стара тактика, да хейтим опонента и да принизяваме дебата до махленски ежби?
 
И изобщо, способни ли сте на спор по същество, или, поради липса на аргументи, винаги опирате до добрата стара тактика, да хейтим опонента и да принизяваме дебата до махленски ежби?
Какъв спор с промити мозъци, които въртят една и съща плоча. Да не говорим, че сте много извратени и двамата, изхождащи от криви хора, явно с техните убеждения, осакатена работа като цяло. Самият факт, че съм щастлив и по никакъв начин не ми пречи света, мисля, че ме изстрелва идея по-напред от вас. А кой е злобен, виждам ви в темите. То що помия леете и двете примадони.
Едно време ми беше мъчно за глупаците. Сега само мога да изпитвам съжаление към тях.
Така е, от моята гледна точка е абсолютно същото.
 
Самият факт, че съм щастлив и по никакъв начин не ми пречи света
Личните нападки и обиди към инакомислещите показват точно обратното. Всичко, което не се покрива с малоумния ти светоглед, ти пречи. Затова изпадате в истерия с оня другия неврастеник.

Ти не си щастлив, а самодоволен. Точно както всяка друга самодоволна свиня, се търкаляш в калта и си викаш: "мале, колко съм успешен - мога да си позволя кални бани всеки ден". Не ни занимавай с високото си самомнение, защото никой друг не те вижда по начина, по който си мислиш, че се представяш пред света.

Като цяло, нямаш едно смислено изречение в нито една от темите, в които неадекватно се буташ. Или си противоречиш в едно изречение, или отегчаваш аудиторията с безумно тъпи мемета. Оценките ти за нас струват точно толкова, колкото струваш и ти самият - ZERO!

Спорен ден и успешна седмица на всички. :)
 

Горе