За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Егати простите финландци…Финландия трябва да се стреми към излизане от Европейския съюз в дългосрочен план, но засега приоритет трябва да бъде европейското единство в лицето на войната на Русия в Украйна, заяви Юси Хала-ахо, водеща фигура в крайнодясната партия "Финландците", преди партийния конгрес, предаде Ройтерс, на която се позова БТА. 😂😂😂
 
Ще пържа тиквички (собствено производство), някой иска ли? :)

giphy.gif
 
Ще пържа тиквички (собствено производство), някой иска ли? :)

giphy.gif
аз пък днес ще правя ребърца :)
 
Малка поправка, щото явно си малък и не си виждал живот в малките села с много роми, още преди да сме в ЕС излизаха да крадат, да носят марки. Пак опитай с глупостите. ;)
Добре, че си ти, "бате" да ми отвориш очите :D
 
Ще пържа тиквички (собствено производство), някой иска ли? :)

giphy.gif
Преди известно време попаднах на някакви тиквички, нещо средно между формата на класическа тиква и цвете. С твърда кора. Аз не ги разбирам много-много тези изрази но обикновените тиквички ботясвали. Виж какво е странно още едно време народа е измислил такава дума.
То всъщност само една такава си купих, щото уж съм човек на премерения риск и всъщност от нея направихме лазаня. А това, което го пуснах ми хрумна от тази тиквичкова лазаня. И дори е като разсипано, защото го извадих от тавата още докато беше горещо. После се стегна.
Наистина е много вкусно, мислех да пускам рецептата, ама не ми се пише по същество...
Един път ми казаха, че съм много обстоятелствен. Така ли е и това дали е кофти?
 
Един път ми казаха, че съм много обстоятелствен. Така ли е и това дали е кофти?
Това е било тактичен начин да ти кажат, че нищо не ти се разбира. ;)

И да, така е. Кофти е. :)

Ето мойта рецепта за тиквички бюрек:

В намазнена тавичка се подреждат нарязани на шаби и оваляни в брашно (осолени) тиквички.
Запичаме до златисто.
Поръсваме с натрошено сирене.
След като и сиренето се зачерви, добавяме заливката и печем докато се зачерви приятно.

Аз лично заливката я правя с яйца (2-3) и кофичка кисело мляко. Някои добавят брашно, аз не. Подправки - по избор. Адски вкусно е.

Много обичам тиквички, почти под всякаква форма, затова насадих доста, ама доста, щом ви казвам. В момента няма много готови за бране, но цвят - дал бог.

Айде, че пускам Опенхаймер. ;)
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Това е било тактичен начин да ти кажат, че нищо не ти се разбира. ;)

И да, така е. Кофти е. :)

Ето мойта рецепта за тиквички бюрек:

В намазнена тавичка се подреждат нарязани на шаби и оваляни в брашно (осолени) тиквички.
Запичаме до златисто.
Поръсваме с натрошено сирене.
След като и сиренето се зачерви, добавяме заливката и печем докато се зачерви приятно.

Аз лично заливката я правя с яйца (2-3) и кофичка кисело мляко. Някои добавят брашно, аз не. Подправки - по избор. Адски вкусно е.
Ще пробвам.
 
Аз теб съм те блокнал, видях го в цитат на друг юзър тук.

Неадекватно е да ме блокваш понеже ще има да се чудиш що те засърбява задника и що хората се смеят.
... а бая народ чете тука, да ти кажа.

Чети ме, реагирай, пази си авторитета!
 
Чети ме, реагирай, пази си авторитета!
Ко речи? Само дефа го бие по "авторитет" ... ама с милиметри де
 
Последно редактирано:
Помисли за Самоубийство, Мунчо.
Разбира се татенце. От кога си мечтая палячо, който мога да купя и продам с парцалите да ми дава наклон на оная работа.
 
Ако искаш ме блокирай. Никак не са единични случаи, а са хора с умения и са ценни специалисти. Явно момчето, което някъде бе уж контент райтър, някъде продаваше моторни масла, демек не много ориентиран....има приятели на неговото ниво, което говори абсолютно красноречиво и за него. Всички с лайкове и положителни реакции явно също, което е тъжно. Но това е живота. Едните ринат на другите. ;)

Случай да си чувал термина "отливи на мозъци '. Едва ли. Потърси какви е. Пресен пример е наш тиим лидер, който бе "откупен " от фирмата ни, и стана част от френска it компанията. Човекът се е постарал малко повече от другите, за да не му се налага да мие чинии. Изводът си е за теб, но както писах тукашните люзъри намират причините за смотания си живот във всичко друго, ни не и в себе си. Аз също имах възможност да замина, но си харесвам тук.

Това е и защото след 2-рата световна воина, запада получава Америка и нейните помощи, ние получаваме продънена Русия и издръжка на 200 000 Рашко, окупирали България. Няма след няколко десетилетия това да не даде разлика между хората. Да си видял някой западняк да дойде в източната част на Европа за чинии? Няма и да видиш.

И пак ти го пиша, вдигни си нивото....мрънкане как ще се държат с теб си зависи от теб, и само от теб. Да, там са скептично настроени към нас, но лесно се пром на това мнение като видят какво имат насреща. Спрете да изглеждате смешни.

Не твърдя, че съм гении или там каквото писа, но държа поне да се замислите върху това, което пиша.
Всички, които са останали са люзъри, само той останал, 'щото искал. Кого лъжеш бе, ахмак?!
 
Колко дръпнааме у ЕС-ЕС

1691998180541.png

Към днешна дата у Пакистан

images


п.с. Да, правя разлика между Афганистан и Пакистан. Идеята е друга. Кой разбрал - разбрал. ;)
 
Всички, които са останали са люзъри, само той останал, 'щото искал. Кого лъжеш бе, ахмак?!
Да, много им е зле. По цял ден да се чудят как да си платят тока, да си гледат стотинките за килограм сирене.....като се видим с тях много им е мъчно. Доста си зле и ти. И другите двама лайкари под поста ти. Но не можеш да искаш много от посредствени. ;)
 
Разбира се, че имаме, глупецо. Специално админа и примери ти даде, ватенке. Прост си на гъз. Идеята на Чавдар-люзъра е, че неговите деградирали приятели работят посредствена работа, защото толкова си могат. Каква изненада от човек седнал да пише това. И ти по цял ден да ринеш тор и ти ще напишеш поеми за фашкийте. Лесно и това да се сетиш. Ама като си ограничен е трудно, всъщност. Каквато ти е реалността, такава ще описващ и на околните. Но разликата е, че по-успелите и умни от теб не го виждат така. И в крайна сметка оставаш ти загубеняка. ;) Разберете го най накрая и това мили дегенерати.
Всеки кретен може да бъде ИТ в Англия. Минаваш онлайн курс, дават сертификат и си готов. След това започвайки работа ако си достатъчно манипулативен и мазен растеш няма никаква връзка с това какви умения или знания имаш.

IT Cluster Support Technician - Cluster 9 - job post​

REAch2 Academy Trust

Burton-On-Trent

£22,671 - £24,827 a year - Full-time, Apprenticeship

Моята заплата като Senior Team Leader в Queens Hospital - £27к +

ИТ е надценявана професия
 
Всеки кретен може да бъде ИТ в Англия. Минаваш онлайн курс, дават сертификат и си готов. След това започвайки работа ако си достатъчно манипулативен и мазен растеш няма никаква връзка с това какви умения или знания имаш.

IT Cluster Support Technician - Cluster 9 - job post​

REAch2 Academy Trust

Burton-On-Trent

£22,671 - £24,827 a year - Full-time, Apprenticeship

Моята заплата като Senior Team Leader в Queens Hospital - £27к +

ИТ е надценявана професия
Това са пълни глупости, които ги пишеш, но карай, щом си имате някаква си ваша реалност, кой съм аз да споря.

Теб те надценяват.....мисля, че можеш повече. :D
 
Да, много им е зле. По цял ден да се чудят как да си платят тока, да си гледат стотинките за килограм сирене
Тоест, тука е мега зле, ама добре, че сме у ЕС-а?

Освен това, живеещите в така описания от теб европейски ''просперитет'' са лузъри, щото са некадърни да се реализират на Запад? Това изказване ТЕБ в коя категория те поставя??

Пич, много си зле, ама много. И го казвам не с лоши чувства, а със снизхождение. :)
 
Тоест, тука е мега зле, ама добре, че сме у ЕС-а?

Освен това, живеещите в така описания от теб европейски ''просперитет'' са лузъри, щото са некадърни да се реализират на Запад? Това изказване ТЕБ в коя категория те поставя??

Пич, много си зле, ама много. И го казвам не с лоши чувства, а със снизхождение. :)
Не, мила, хората отидоха в ЕС, за да им е зле. Всяка година хората емигрират, защото искат да изживеят живота си зле в друга държава. :D Баси зомбитата, човек сте.

Имаш много грешна представа за люзъри. Люзрите са обикновено с типичен скептицизъм към всичко, като не стават за нищо, за което обвиняват всеки, и грам не намират причината в себе си за положението, в което са. Ако не го мислиш по този начин, най-вероятно попадаш в тази категория.

Не ми пука какви определения ще ми лепнеш, ти, и другите такива на твоя хал, знам, че аз повече имам за какво да роня сълзи за вас, отколкото вие за мен. ;)
 

Горе