За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Момче, в какво вярваш ти? Не че ни пука кой знае колко де.
Деградацията е в лицето на такива като теб. Натам не знам какво си пишем. Този от Телерик, нещо не си го разбрал. Нищо ново за теб:


Няма как да станеш мултимилионна / мултимилирадна компания с офисче в някой забит апартамент в Люлин. Кретенско отново от втоя страна.
Виждам, че си в света на розовите слонове много отдавна. Нито имаш представа от емиграция, нито от как се намира работа и изобщо работи в чужбина. А пък за това как се става мулти някаква компания определено си прекалил с холивудските виждания по въпроса...:)
 
Хора, аз го добавих в игнор листата и ми е много хубаво. @Blinky , ако разработите и една индивидуална бан листа, съвсем ще е яко.
 
Хора, аз го добавих в игнор листата и ми е много хубаво. @Blinky , ако разработите и една индивидуална бан листа, съвсем ще е яко.
Имаме блеклист за потребители, но те влизат по друго направление там. Персоналната си е блокване на потребители.
 
Виждам, че си в света на розовите слонове много отдавна. Нито имаш представа от емиграция, нито от как се намира работа и изобщо работи в чужбина. А пък за това как се става мулти някаква компания определено си прекалил с холивудските виждания по въпроса...:)
Да. Там съм. Не съм в света на скъсаните, безполезни и мързеливи лентяи като теб. Като ще излизаш да миеш чинии, твоя си работа. Но това не е тренд. Тренд е, ако си в даден кръг хора. ;)
 
Хора, аз го добавих в игнор листата и ми е много хубаво. @Blinky , ако разработите и една индивидуална бан листа, съвсем ще е яко.
Браво, Зайко. Успехи с тоя пробит сайт за моторни масла, който се опитваш от 3 години да продадеш тук. Нужно ти е време там, а не да се занимаваш с мен. Правилно правиш. ;) И не въвличай админите с твойте жалки мрънкания. Ще разработят едно AI да ти го подарят, защото твоя го няма никакъв.
 
Не знам кой е трола, но от 15 години да си във форума, без нито 1 сключена сделка...

Цял живот на заплатка, пък иначе чакаме еврото да станем милионери от бизнес 🤔😁
С кой да имам сделка? И защо точно ти ще знаеш? Не съм цял живот на заплатата, момче. Много отдавна ми е широко около врата на бачкане. Вземи измисли нещо по-различно и интересно за феновете си, който са ти дали лайкове. ;)
 
Имаме блеклист за потребители, но те влизат по друго направление там. Персоналната си е блокване на потребители.
Интересно би било да се извади статистика на кои потребители колко пъти са били игнорирани. И ако някой е игнориран твърде много - прав му път по кривата пътека. То свободата на словото е хубаво нещо, ама когато словото на някой е безцелно тролване, този някой е по-добре да ходи някъде да се лекува, вместо да пълни форумите с празни глупости.
 
Да. Там съм. Не съм в света на скъсаните, безполезни и мързеливи лентяи като теб. Като ще излизаш да миеш чинии, твоя си работа. Но това не е тренд. Тренд е, ако си в даден кръг хора. ;)
Ти освен, че не разбираш за какво говоря май не следиш и хронолгията на написаното . Ама не е изненада, не съм и очаквал друго ;)
 
Интересно би било да се извади статистика на кои потребители колко пъти са били игнорирани. И ако някой е игнориран твърде много - прав му път по кривата пътека. То свободата на словото е хубаво нещо, ама когато словото на някой е безцелно тролване, този някой е по-добре да ходи някъде да се лекува, вместо да пълни форумите с празни глупости.
ИзгорЕх... :oops:
 
Имаш предвид Стийв?

„О, неразумний юроде, поради що се срамиш да се наречеш българин?“
Много добре съм го написал. Кое точно не е ясно?


Все още си е Стоян, доколкото се срещнахме последно и си говорихме. :)
 
Интересно би било да се извади статистика на кои потребители колко пъти са били игнорирани. И ако някой е игнориран твърде много - прав му път по кривата пътека. То свободата на словото е хубаво нещо, ама когато словото на някой е безцелно тролване, този някой е по-добре да ходи някъде да се лекува, вместо да пълни форумите с празни глупости.
То по тази логика доста хора от тук ще отпаднат. :) Ще стане доста пусто. Всеки има правото да си изразява мнението, вече тия с мозък в главата могат да преценят и колко е истина или отговаря на техните разбирания.
 
Аз също, при теб кое не е ясно?

Само да ти кажа, защото явно го разбираш много, Михаил, Стоян, Стефан и доста други имената имат техни чужди еквиваленти. Това е преценил, че може да ползва, това ползва.
 
Само да ти кажа, защото явно го разбираш много, Михаил, Стоян, Стефан и доста други имената имат техни чужди еквиваленти. Това е преценил, че може да ползва, това ползва.
И този е тъп, сър. От групата на тънките пишета. Тия дето всичко не е Ок. Някаква си тяхна мизерна и лайняна реалност.
 
Тоест да разбирам, че да се правите на тъпанари е вид защитна реакция като при щраусите?
Разбирай каквото искаш, ти си безнадежден случай. И те мисля да те блокна, защото само плоски глупости чета от теб, непременно трябва да върнеш нещо, колкото и да е неадекватено.
 

Горе